Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 06 maja 2024 19:42:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1763 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 118  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2016 17:55:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
monika pisze:
Mnie w ostatecznym rozrachunku "Prokurator" rozczarował, choć różne smaczki początkowo dawały nadzieję na fajność.


Miałem podobnie, ale generalnie na plus.

A "Bodo" z kolei ostatnio bardzo mi się podobał. Pewnie dlatego, że nie widziałem jednego lub dwóch poprzednich odcinków.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2016 18:58:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Piąty sezon Girls to dla mnie już przesada. Zadziwiające, że powstał serial o takich bohaterach w obec których czuję taką niechęć. Że wylądowałabym na nich swoją agresję..

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 kwietnia 2016 12:27:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
A tymczasem już jutro...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 25 kwietnia 2016 10:42:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19449
Skąd: z prowincji
Crazy pisze:
A tymczasem już jutro...
najbardziej przereklamowany serial wszechczasów?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 27 kwietnia 2016 21:51:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
monika pisze:
Natomiast - po zniżce serii nr 3 "House of Cards" - jestem na razie (6 odcinek włącznie) zachwycona serią czwartą. Oby tak dalej, bo pamiętam, że chyba i nr 3 nieźle się zaczynał, a potem było gorzej.


Dla porządku odpowiem samej sobie, że seria nr 4 była wyśmienita do końca. Zupełnie się nie spodziewałam tego, a tymczasem przypomniałam sobie, dlaczego kiedyś tak się zachwyciłam tym serialem. Majstersztyk!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 kwietnia 2016 09:24:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Crazy pisze:
Vinyl właściwie już odpuściłem.

Ostatni odcinek serii chyba najlepszy. W ogóle serial niezły. Może bez wodotrysków i fajerwerków, ale dość dobrze mi się go oglądało. Dużo wątków jednak zostało otwartych, więc pewnie będzie kontynuacja. Ładnie uchwycony klimat lat 70tych.

No i chyba jest już nowa seria "Doliny krzemowej". Dzisiaj się do niej przymierzam.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 kwietnia 2016 18:28:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Ja oglądałam Vinyl do końca, ale bez emocji.
Dolina Krzemowa, już jestem po pierwszym. Szkoda mi tych ludzi.

Gra o Tron.. Dzięki temu że jeszcze raz obejrzałam dwa ostatnie sezony to wiem o co chodzi w najnowszej serii.. Bez emocji ale będę oglądać.

Spojrzałam na węgierską produkcję HBO. Był tam jeden tekst który bardzo mi się spodobał :
" daj mi 20 tyś bo potrzebuję na masaż twarzy i paznokcie. "
Oj też bym chciała móc tak mówić ;)

Ostatnio dwa seriale zwróciły moją uwagę:
Rodzina Warrenów oraz 22.11.63.
Ktoś widział?

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 kwietnia 2016 20:17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22889
Tosisława pisze:
Gra o Tron..
jak cześć z Was może wiedzieć z FB, co jakiś cczas próbuję podejść do tego serialu. Ponad rok temu obejrzałem pierwszy odcinek, po pół roku, więc w ostatnich chwili, gdy cokolwiek pamiętałem - drugi... Wczoraj zdecydowałem się na trzeci odcinek I serii, w ostatniej chwili, bo już niezbyt pamiętałem, co było wcześniej. I nie, zupełnie nie. Z automatu włączył mi się kolejny odcinek i po 20 minutach wyłączyłem - zupełnie mnie to nie interesuje.

Nadrabiam czas honoru, skończyłem III sezon, który jak na razie podobał mi się najbardziej.

Udało mi się wygrać ze stuodcinkowym koreańskim serialem "Bird, that doesn't sing" -gdzieś w okolicach 10 odcinka bardzo mnie wciągnął i pomimo pewnych powtórzeń trzymał aż do końca. To oczywiście tzw. revenge drama, ostatnio stałem się koneserem gatunku, teraz ćwiczę dwie inne stuodcinkowe serię, z których jedna (The Promise) gdzieś od 40 odcinka zaczęła mnie bardzo wciągać, drugiej (Two mothers/ Cuckoo nest)daję szansę, gdzieś k. 7 jest jeszcze słabo. Nadrabia tłumacz, który zawsze, gdy w koreańskim imieniu pojawia się sylaba "hee" zapisuje ją "hui", co daje przekomiczne efekty. Zwłaszcza, że dodatkowo panią "Choo-ja" zapisuje "Chuja". Bardzo zabawne :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 kwietnia 2016 21:39:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
He he :-)

po kolei o kilku serialach, o których była tu mowa:

pablak pisze:
najbardziej przereklamowany serial wszechczasów?

no widzisz, jakby tak wziąć odcinki z różnych najlepszych czasów, to jednak musiałbym się z Tobą znacząco nie zgodzić. Ale pierwszy odcinek nowej serii sprawia niestety wrażenie takie, jak ostatni - słabawy niestety - sezon piąty. Czyli niby ogląda się dobrze, ale tak naprawdę nic się nie dzieje i nic nie ma do zapamiętania. Zobaczymy.

wokr pisze:
Ostatni odcinek serii chyba najlepszy. W ogóle serial niezły. Może bez wodotrysków i fajerwerków, ale dość dobrze mi się go oglądało. Dużo wątków jednak zostało otwartych, więc pewnie będzie kontynuacja. Ładnie uchwycony klimat lat 70tych.

Zobaczyłem ostatnią połowę ostatniego odcinka. Ponieważ w międzyczasie zrezygnowałem, to stwierdziłem, że dobrze chociaż wiedzieć, jak się skończy. W sumie nie wiadomo, bo zakończenie dość otwarte ;-) Tak, chyba niezły to serial, ale dla mnie, jak pisałem wcześniej, jakoś poszło to w nie tę stronę dramaturgiczną, co bym chciał. Klimat lat 70 i przeróżne szczegóły narysowane świetnie, ale historia jakoś mi się znudziła.

gravi pisze:
"Bodo" z kolei ostatnio bardzo mi się podobał.

Mi się nadal podoba, choć chyba wolałem tego młodszego Boda. To jest taki serial może nie ekscytujący, ale myślę, że będzie sie go po latach dobrze pamiętać i dużo w głowie zostanie. Kojarzy mi się pod tym względem z Rodziną Straussów, którą oglądałem w dzieciństwie. Niby nie było to bardzo ciekawe, a jednak było.

I na koniec:
monika pisze:
Mnie w ostatecznym rozrachunku "Prokurator" rozczarował, choć różne smaczki początkowo dawały nadzieję na fajność.

Tak się zastanawiam... Bo mi się nadal bardzo podoba (oglądamy w tempie, w którym ja daję radę serialom, czyli że w przeciągu ponad miesiąca poszło już sześć odcinków, hura!) i nie bardzo umiem wymyślić, dlaczego np. Prokurator jakoś tak niespecjalnie, a dajmy na to True Detective jest super. Detektywa znaczy nie widziałem i nic do niego nie mam, po prostu zastanawiam się, co ma on (czy inne produkcje zagraniczne, nad którymi tu się zachwycacie), a nie ma tego Prokurator.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 30 kwietnia 2016 08:34:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Crazy pisze:
Mi się nadal podoba, choć chyba wolałem tego młodszego Boda. To jest taki serial może nie ekscytujący, ale myślę, że będzie sie go po latach dobrze pamiętać i dużo w głowie zostanie. Kojarzy mi się pod tym względem z Rodziną Straussów, którą oglądałem w dzieciństwie. Niby nie było to bardzo ciekawe, a jednak było.


No właśnie. Ja widziałem dwa odcinki młodego Bodo, potem ze dwa lub trzy przerwy i jak zobaczyłem kolejny to oderwać się nie mogłem. Ale po kolejnych trzech, jutrzejszy np. mogę sobie odpuścić. Trochę brakuje mi w tym serialu "życia wewnętrznego bohatera", które bardziej pokazywane jest po tym, co on robi, niż po tym, co on mówi. Z drugiej to może być walor tego filmu.

Crazy pisze:
Tak się zastanawiam... Bo mi się nadal bardzo podoba (oglądamy w tempie, w którym ja daję radę serialom, czyli że w przeciągu ponad miesiąca poszło już sześć odcinków, hura!) i nie bardzo umiem wymyślić, dlaczego np. Prokurator jakoś tak niespecjalnie, a dajmy na to True Detective jest super. Detektywa znaczy nie widziałem i nic do niego nie mam, po prostu zastanawiam się, co ma on (czy inne produkcje zagraniczne, nad którymi tu się zachwycacie), a nie ma tego Prokurator.


I no właśńie po raz drugi. Prokurator koniec końców znudził, a kolejną serię TD w końcu bym sobie obejrzał.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 05 maja 2016 10:57:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Budyń pisze:
ak cześć z Was może wiedzieć z FB, co jakiś cczas próbuję podejść do tego serialu. Ponad rok temu obejrzałem pierwszy odcinek, po pół roku, więc w ostatnich chwili, gdy cokolwiek pamiętałem - drugi... Wczoraj zdecydowałem się na trzeci odcinek I serii, w ostatniej chwili, bo już niezbyt pamiętałem, co było wcześniej. I nie, zupełnie nie. Z automatu włączył mi się kolejny odcinek i po 20 minutach wyłączyłem - zupełnie mnie to nie interesuje.
ja to bardzo dobrze rozumiem, ale właśnie zaczęłam z rodziną oglądać VI serię, bo czułam się nieco wykluczona - a fajnie wiedzieć, o czym mówią najbliżsi ;-)
Owszem, (mnie akurat) wciąga, ale spokojnie mogłoby nie istnieć.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 maja 2016 20:15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Zaczęłam patrzeć na serial "Detektyw". Jest tam dwóch bohaterów.. Wcześniej myślałam, że ci dwaj aktorzy to jedna osoba. Dwóch takich samych i w jednym serialu. Ciekawa koncepcja

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 lipca 2016 17:44:03 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Właśnie skończyłem pierwszy sezon Secret City i mam wielką nadzieję, że będzie kolejny.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 lipca 2016 18:14:54 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Zaczynam nadrabiać sezon 2 Killjoys i Dark Matter (tylko 2 odcinki mam do nadrobienia). Jutro nowy sezon Mr Robot się zaczyna. A dodatkowo serial na podstawie książki "Barracuda" australijskiego autora Christosa Tsiolkasa też się kroi, na szczęście tylko 6 odcinków ma być, więc nie będzie tragedii z czasem.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 lipca 2016 21:30:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3142
Skąd: Poznań
Groszek pisze:
Jutro nowy sezon Mr Robot się zaczyna.

Zacząłem pierwszy i kopie.
The Night Manager wciągnięty, 4 sezony Luthera i pierwszy Fortitude.
Dobre rzeczy, pomijając GoT i Gotham moje pasionko ostatnich miesięcy.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1763 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 118  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group