Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:54:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 118  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 stycznia 2014 12:22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
skończyłem wreszcie Homeland. W sumie przedostatni odcinek mi się podobał bardziej, niż ostatni, a zakończenie mogłoby być bardziej spektakularne, ale trudno, co zrobić. Ogólnie - nie żałuję poświęconego czasu.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 stycznia 2014 15:45:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
czy wie ktoś coś na temat amerykańskiego mostu? będzie ciąg dalszy?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 stycznia 2014 19:38:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Tymczasem, w ramach szukania czegoś, co zastąpi mi "Homeland" i "House of cards", zacząłem oglądać sobie serial "Półwysep koreański".

Cytat:
Set sometime in the near future, South Korea and North Korea's relations have blossomed. The two countries have co-built a development station for methane hydrate off the coast of North Korea. Scientist Seo Myung-Joon (Hwang Jung-Min) from South Korea is in charge of the project and works closely with scientist Lim Jin-Jae (Kim Jung-Eun) from North Korea. Other technicians and researchers from both countries work under them at the development station. During this time, North Korean leader Kim Tae-Sung (Seo Tae-Hwa) visits South Korea for the first time after becoming the North Korean leader. The president of South Korea Kang Dae-Hyun (Lee Soon-Jae) and North Korea leader Kim Tae-Sung watch a game between the inter-Korean team and the Australia team at the preliminary rounds of the World Cup. Meanwhile, hardliners in North Korea, Jo Kook-Cheol (Jeong Seong-Mo) and the military, carry out a military operation while their leader is in South Korea. The North Korean military relocate near the Korean boarder. At the development station, the technicians and scientists work together peacefully, but there is still tension. Lim Jin-Jae receives an order to steal the core technology behind the operation. Min Dong-Ki (Kwak Hee-Sung) pushes her to carry out the order, but Lim Jin-Jae turns down the order. Lim Jin-Jae and Seo Myung-Joon first met 10 years ago and fell in love. They then reunited 2 years ago and discovered that their feelings are not so easy to forget ....


Pierwszy odcinek całkiem, całkiem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 stycznia 2014 20:03:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
natalia pisze:
czy wie ktoś coś na temat amerykańskiego mostu? będzie ciąg dalszy?
ma być kolejny sezon

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 stycznia 2014 12:59:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
kurde, własnie zamknęli kinomaniaka :cry:

dobrze, że dokończyłam wszystkie te seriale, bo strasznie bym się wkurzyła, gdyby stało się w samym środku the killing.

ale co teraz?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 stycznia 2014 15:59:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
no właśnie:co teraz? jakieś zalukaj.tv gdzie nic nie ma :saddam :wkurw3 :limo: :puknijsie:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 stycznia 2014 17:22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
oglądajcie ze mną koreańskie po angielsku ;)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 stycznia 2014 18:50:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 listopada 2010 09:40:04
Posty: 306
Skończyłem Top of the Lake. W sumie to daję ***+ i to chyba tak trochę naciągane. Początek bardzo mnie zaintrygował pod względem przyrodniczym (to fascynowało mnie do końca), występujących bohaterów i całej intrygi. Następnie to wszystko się trochę rozlazło, bohaterowie nie byli już tacy ciekawi, czasem nawet irytowali, łącznie z panią detektyw. A na dodatek serial po drodze stracił gdzieś napięcie. I jeszcze działania (a w zasadzie niedziałanie) lokalnej policji związane z poszukiwaniem dziewczynki budziły czasami zdziwienie. Obejrzałem wszystkie odcinki ze względu na chęć zobaczenia zakończenia całej historii. Niemniej, jak dla mnie jest to serial, które na tle innych wyróżnia się :)

Ostatnio zacząłem oglądać serial Hannibal. Tytułową rolę odgrywa niesamowity Mads Mikkelsen. Bardzo gorąco polecam :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 stycznia 2014 19:44:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Leszek83 pisze:
Bardzo gorąco polecam

Najpierw obejrzyj :wink:

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 stycznia 2014 20:50:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 listopada 2010 09:40:04
Posty: 306
Masz w pełni rację :D
Oby nie było tak jak z Top of the Lake, na razie się nie zanosi, ale najpierw obejrzę do końca.
Mam nadzieję, że potem będę go jeszcze bardziej polecać :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 stycznia 2014 23:20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 07:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Ostatni jak na razie sezon "Sons of Anarchy" to już straszna nędza. Oglądałem z przyzwyczajenia. Nie wiem czy dam się skusić na kolejny.
Za to pierwszy odcinek "Detektywa" ("True Detective") obiecujący. Ciekawie rozwijająca się historia, interesujący bohaterowi i dobra obsada (ok, McConaughey zanadto przerysowany). No i świetne plenery - Luizjana prezentuje się niezwykle malowniczo.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 stycznia 2014 21:04:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Jakiś czas temu skończyłam Breaking Bad i jestem pod wrażeniem. Piąty sezon w ogólności: *****, zwłaszcza Ozymandias* (gdzie ruiny ruiny ruiny) i Felina (gdzie swoisty powrót do radosnej lekkości z początków tej tragifarsy cudownej). Niedawno rozpoczęte Downton Abbey, ale nie ma czasu oglądać za bardzo, w każdym razie - klimat inny kompletnie, doprawdy urocza brytyjskość i teksty w rodzaju: "What's the matter, I have plenty of friends I don't like." Ten autorstwa poniższej arystokratki, chyba najmocniejszej postaci jak dotąd (czyli po 1,5 odcinka):

Obrazek

edit
* Ciekawostki. Ten odcinek na IMDb z 44 tys. głosów ma średnią... 10/10:

http://www.imdb.com/title/tt2301451/

Wielkim jego fanem jest też Martin, a Waltera określa potworem większym niż ktokolwiek w Westeros.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 29 stycznia 2014 17:41:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
W niedzielę skończyłem oglądać trzeci odcinek trzeciej serii miniserialu angielskiego Sherlock i powiem, że brytole umieją robić seriale. Bardzo mi się podobał, szczególnie odcinek drugi, w którym w trakcie przemowy weselnej Sherlocka od zdziwienia do wzruszenia było ledwie kilka zdań. Super!

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 29 stycznia 2014 22:22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
właśnie sobie właczyłem pierwszy odcinek... :)

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 29 stycznia 2014 23:09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
.....wczoraj oglądaliśmy pierwszy ( i ostatni ) odcinek serialu brejking bed.....jak dla mnie pół gwiazdki ....estetyczny koszmar jakiś

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 118  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group