Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 01:22:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 08:21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Crazy pisze:
A za tydzień Arya wróci do domu
tylko jak my to obejrzymy??? W poniedziałek? ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 09:17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Crazy pisze:
Coś pięknego! Wszyscy wygrali!


Kolejny świetny odcinek. I po raz kolejny tak mocne podkreślenie womanpower :aniolek: :faja: . Nie wiem, czy seria nr 6 nie jest najlepsza ever!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 09:33:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 12:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
Odcinek fajny, ale szkoda Ramsaya Boltona, taki sympatyczny chłopak był :).

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 09:47:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
I imidżu Snowa szkoda. Chyba właśnie wypadł z szeregu mych ścisłych ulubieńców. You know nothing jednak... ;-)
Ciekawe swoją drogą, czy w ostatnim odcinku będzie jakaś klamra związana z Dorne, które od odcinka nr 1 zostało zapomniane. Nie to, żebym tęskniła - to najgorszy wątek w GoT dotąd i także dzięki jego nieistnieniu obecna seria jest tak dobra.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 10:06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Ale że co zrobił ten Snow?

Jeśli chodzi o ostatni odcinek, to we wczorajszych rodzinnych rozmowach pojawiał się wątek Gendry'ego, który płynie i płynie. Może Varys, udając się na tajną misję, postanowił go odnaleźć? :)


monika pisze:
po raz kolejny tak mocne podkreślenie womanpower :aniolek: :faja:
:!: :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 10:56:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Nie do końca sprawdził się jako wódz wielkiej skali, uważam. Emocjonalność nadmierna oraz – a może przede wszystkim – lekceważenie tak istotnych kwestii poruszanych przez Sansę (a początkowy tekst jego: Nie musisz tu być. był tyleż opiekuńczy/rycerski, co protekcjonalny). Sansa mówiła rzeczy niełatwe, ale czyż jego tekst: I’ll protect you, I’ll promise nie był właściwie tylko frazesem…?
Jon Snow nie jest królem jednak, niech Sansa nim będzie!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2016 11:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Sansa pienie się zmieniła. Od głupiej, wkurzajacej dziewuchy, do dojrzałej kobiety, która patrzy na wszystko chłodno.

Pytanie: czy Jon Snow jest nieśmiertelny? Bo miał tyle momentów by zginąć i nie zginął. Jak na początku bitwy konie go minęły i dwie armie zaczęły się bić między sobą, a On po środku.

Jeszcze jedna refleksja: czy ze wszystkich wierzeń i bogów, ten bóg czerwonej wiedźmy jest prawdziwy? Bo chyba tylko on robi jakieś realne dziwne rzeczy.

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 14:38:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Wciąż nie wiem czy JS jest nieśmiertelny,ale właśnie oglądam "Po Grze o Tron". Czy ktoś to patrzy??

Jeśli wam spoilery nie przeszkadzają to może powiecie co myślicie o takiej teorii??
https://youtu.be/kHqzFwodZqQ

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 16:37:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Nie oglądałem żadnych takich i teraz też nie mogę sobie włączyć tego, co linkujesz. Jednak jestem przekonany, że pochodzenie Jona nie jest takie, jak od początku niby wiemy, że jest. Od dawna tak mi się wydaje, a od wizji Brana z tego sezonu wydaje mi się tak w dwójnasób, choć nie umiem konkretnie powiedzieć, co i gdzie. Lyanna na pewno jest jakimś tropem, a może i Targaryenowie. Ale czy nieśmiertelny? Czemu? Przecież umarł. A w bitwie miał szczęście, nie on jeden, tak się czasem może dziać.

Monika - podoba mi się Twój entuzjazm! Mój jest też duży, choć nie wiem, jak z tą najlepszością sezonów. Na razie powiedziałem sobie, że jest co najmniej tak dobrze, jak w sezonie czwartym, który był naprawdę świetny.
Ostatni odcinek rewelacja. Pomijając czystą radość z rozstrzygnięć, to jak to było filmowane! Trafiłem na kolejną powtórkę, akurat były te sceny, gdy Jona zasypywał tłum i dusił się, i muzyka robiła się pogrzebowa... Nie byłoby tych scen gdyby nie lądowanie w Normandii, ale zrobiło na mnie wrażenie! I potem rogi Jeźdźców Rohanu!

Ale co będzie w ostatnim odcinku? Myślę, że skończy się powrotem Aryi do domu. Myślę, że musi się pojawić Brienne (dotrze do Winterfell) i Hound (ale gdzie?!).. he, ciekawe jakby się spotkali ;-) Myślę jednak, że najważniejsze rzeczy będą się działy w King's Landing, choć nie mam typów, co.
Wydaje się też, że ktoś ważny powinien zemrzeć. Przeczuwam przykrą niespodziankę, ale nie mam pojęcia, kto. Czuję też, że coś ważnego zadzieje się z Melisandrą, tu bym szukał klamry z pierwszym odcinkiem i jego intrygującym zakończeniem. Dorne chyba nie, tam to raczej było zamknięcie rzeczywiście ogólnie nieudanego wątku.

Ej, womanpower nabrał tu takiego rozpędu, że hej, faktycznie. Nawet ta młoda z czterdziestoma wojownikami :D
Ale też twórcy filmu (a może Martin po prostu) mają wielki talent do postaci kobiecych, od samiutkiego początku z młodą Daenerys było to widać. Scena milczącego porozumienia Daenerys z Greyjoyówną znakomita!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 16:53:02 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Mnie te sceny walki wszystkie przenudziły. Jest to chyba jeden z najbardziej przereklamowanych seriali (obecnie), które nadal oglądam, czekam zawsze na kolejny odcinek i zawsze jestem nim rozczarowany. Ot, paradoks.

Za to zacząłem oglądać Secret City i 3 pierwsze odcinki mnie bardzo wciągnęły. Przyjemna tajemnica.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 17:04:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Groszek pisze:
Jest to chyba jeden z najbardziej przereklamowanych seriali (obecnie), które nadal oglądam, czekam zawsze na kolejny odcinek i zawsze jestem nim rozczarowany.

Miałem tak co tydzień (z wyjątkiem jednego tygodnia) przy sezonie piątym. Teraz - ani razu.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 17:07:34 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Ale nie uważasz, że jest przereklamowany, nie czekasz na kolejne odcinki, czy nie jesteś nimi rozczarowany?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 17:34:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Czekam na odcinki i nie jestem rozczarowany!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2016 21:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Crazy pisze:
Myślę jednak, że najważniejsze rzeczy będą się działy w King's Landing, choć nie mam typów, co.

Może królowa Margaery czai się z jakąś różą w zanadrzu i jeszcze zatrzęsie towarzystwem.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 czerwca 2016 11:32:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Groszek pisze:
Jest to chyba jeden z najbardziej przereklamowanych seriali
to jest zawsze zagadka z tego typu produkcjami
Mnie swego czasu wzbierało sie na wymioty na widok całej serii zachwytów/odniesień/nawiązań do filmu "Władca pierścieni".

Ogólnie to oglądam z prawdziwym zainteresowaniem! I miałam cos mądrego napisać, ale zapomniałam, o czym.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group