Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:02:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 25 stycznia 2016 13:33:31 

Rejestracja:
pn, 12 października 2009 16:12:48
Posty: 805
Skąd: Daleko i blisko
A dla mnie mocno średni film.
Fabuła zarysowana pobieżnie, żeby tylko dać więcej strzelanki.
Nowy Vader wyjęty z Harry'ego Pottera.
Poza heroiną i Fordem aktorstwo mizerne (chociaż zauważyłem emocjonalny i intelektalny rozwój Czubaki ;) )
Gdyby nie było sentymentu, to w ogóle byłaby ocena mierna, a tak - przez te za 'grubymi nićmi szyte nawiązania" 3/6.
Troszkę sie bowiem wynudziłem.

_________________
każdy cieszyć się chce


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 26 stycznia 2016 14:21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
o Szmala, bo nie wiem, jak wygląda. no a teraz nie wiem już w ogóle, ten gość na obrazku to Ren czy Szmal?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 15 lutego 2016 16:57:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
phpBB [video]

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 23 lutego 2016 14:35:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
phpBB [video]
:lol:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 31 marca 2016 20:53:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Ja to chyba jestem jak małe dziecko.
Obejrzałam ostatnio 'Mroczne widmo' po raz drugi w życiu i podobało mi się. Nie tak, jak inne części, ale jednak. Na małym ekranie nie widzę wcale tego, że to wszystko jest sztucznie wygenerowane, nie licząc rzeczy oczywistych, takich jak np. podwodne miasto. Nie wiem, czy na dużym ekranie bym dostrzegła, bo nie widziałam tej części w kinie.
Jar Jar mnie śmieszy i rozczula.
Wyścig, który nudził absolutnie wszystkich, bo każdy mówił, że z góry przewidywalny, ja oglądałam zaciskając pięści z przejęcia, mimo że to już po raz drugi i nie tylko przewidywałam, ale wiedziałam przecież jak się skończy. Ale ja się zawsze łapię na takie zagrania filmowe, zawsze tak samo, choć wiem, że to głupie.
Pewnie jestem nienormalna. Trudno. :wink:

W każdym razie mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy uda mi się odświeżyć całą sagę.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 31 marca 2016 21:21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
E tam. Mroczne widmo jest fajne!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 25 maja 2016 19:36:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Muszę to oznajmić! Właśnie po raz pierwszy wprowadziłem syna Marcina w świat Gwiezdnych wojen. Działa!

Co prawda bardziej pamiętliwi mogą pamiętać zdjęcia Marcina z jego pierwszej zimy, kiedy w wieku pół roku paradował w kostiumie Ewoka, ale niewątpliwie nie było to świadome przeżywanie.
Teraz zaś sekwencja wydarzeń była następująca: wszystko zaczęło się od pewnego prezentu kupionego w Krakowie. Nie zdradzę, co to takiego, ale jak ktoś będzie u nas, niechaj pyta - chętnie zaprezentujemy, elsea osiągnęła wręcz biegłość. Ponieważ rzeczony prezent zafrapował również Marcina, musiałem pójść za ciosem i pokazać mu krok za krokiem odpowiednik tego prezentu w prawdziwym filmie. Wybrałem oczywiście film pierwszy, czyli czwarty. Dla potrzeb samej prezentacji wystarczyłoby obejrzeć czołówkę (o, jaki długi napis!), ale co tam - obejrzeliśmy pierwszą godzinę i zapauzowałem dokładnie w momencie, w którym Sokół Millenium wszedł w nadświetlną a młody Luke po raz pierwszy opuścił rodzinne okolice niczym Sam w Shire.

Największą fascynacją cieszył się "czarny" oraz "biali". Myślę, że i tak by mu się spodobało, ale na pewno pomogły tu takie okoliczności że: a) właśnie miał na sobie koszulkę "Sith Lords" z maską Vadera i logiem StarWars. Nigdy wcześniej nie zwracaliśmy mu uwagi na to, co tam jest, ani sam nie pytał, ale skoro właśnie oglądaliśmy film, to obejrzeliśmy i koszulkę. No a poza tym nie wiem skąd wziął skarpetki ze szturmowcami! Tych akurat ja nigdy wcześniej nie widziałem, ale za to Marcin po filmie biegał w tych skarpetkach nałożonych na ręce i strzelał! He, he.
Trzeba przyznać, że podobały mu się i inne rzeczy - wyskakująca z robota księżniczka na pewno zrobiła na nim wrażenie, bardzo też bujał się i cieszył do muzyki w bardze w Mos Eisley.

No i nie ukrywajmy - na widok różnych postaci mówił nagle, że o! on to zna, bo oglądał z Witkiem - nie mam pewności, ale czuję wyraźnie, że Luk Skajłoker był raperem!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 29 czerwca 2016 18:51:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/4824-gwiezdne-wojny-i-ty-mozesz-podpisac-petycje-o-gejowska-postac

:-?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2016 22:04:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
phpBB [video]

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 19:03:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
phpBB [video]

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 22:49:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:49:54
Posty: 2283
Skąd: Warszawa
a do grudnia jeszcze tyle czasu :evil:

_________________
"Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu!"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 13 sierpnia 2016 11:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Już się nie mogę doczekać tych długich i zawziętych polemik z Krejzim czy film daje radę czy jest kompletnie do kitu. Nie wiem co prawda czy mi się spodoba, czy wręcz przeciwnie, ale wiem, że Krejzi będzie miał na ten temat zupełnie odmienne zdanie od mojego. :D

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 listopada 2016 14:10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Obejrzałem dziś znaczną część Epizodu 7. Fajne i w ogóle, ale nie to chciałem powiedzieć, tylko, że gdybym Nową nadzieję oglądał tylko raz kiedyś dawno i nie pamiętał szczegółów, to bym sobie dał rękę uciąć, że ten nowy film to po prostu remake. Jak już chyba pisałem, Force Awakens to Death Magnetic Gwiezdnych wojen! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 15 grudnia 2016 21:13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Stara trylogia była filmem przygodowym osadzonym w realiach s-f. Nowa trylogia była filmem kostiumowym. Tym razem Gwiezdne Wojny w końcu zasłużyły na swoją nazwę. "Łotr 1" to film wojenny w pełnym tego słowa znaczeniu. Komando rebeliantów ma mundury przypominające te, w których Amerykanie lądowali na Okinawie, a efekty użycia Gwiazdy Śmierci przypominają niepokojąco eksplozje termonuklearne. Najbrutalniejszy ze wszystkich dotychczasowych filmów i najbardziej przygnębiający. Jeśli ktoś planował wybrać się z dziećmi to radzę to jeszcze raz przemyśleć.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 19 grudnia 2016 10:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
O, aż tak?

Ale generalnie trzyma poziom? Nie ma to niepokojącego zapachu odrzutu robionego na kolanie?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group