Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 16:26:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 stycznia 2006 11:32:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Bardzo lubię ale bardziej "Cyrk" niż filmy.
Z Cyrku najbardziej lubię skecz resteuracyjny (chyba z pierwszego odcinka) i o szkoleniu wojskowym ("pokażę wam, jak odeprzeć wroga, który atakuje was pełną garścią malin!") :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 stycznia 2006 12:42:21 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 23:40:05
Posty: 1662
Crazy pisze:
Leniwiec, ale ten skecz o kłotni - brzmi bardzo fajnie.
:D wiadomo. szczerze mówiąc Pythoni w dużych dawkach też mnie czasami nudzą. to humor ciężkiego kalibru, trzeba dawkować ostrożnie:D
arasek pisze:
Z Cyrku najbardziej lubię skecz resteuracyjny

"Mongo pamiętaj, niegdy nie zabijaj klienta." :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 stycznia 2006 12:54:43 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
3Bajku - myślę, że szarpniemy conieco przy okazji Armii w Stodole niebawem :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 stycznia 2006 19:43:14 
:piwo:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 stycznia 2006 21:49:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Ludzie dzialą sie na tych co kumają humor absurdalny i nie :wink: Gdy pytam kogos kogo słabo jeszcze znam czy lubi Monty Pajtona odpowiedź zwykle brzmi "O nie, co za debile, nie wiem jak mozna sie z tego śmiać?" albo "No pewnie! Skecz z papugą super!" :) Mam na płytach wszystkie odcinki Latającego Cyrku. Skeczów świetnych jest bardzo duzo, średnich też sporo ale jest tez troche takich co słabo mnie śmieszą albo w ogóle, jakies takie na siłe, po prostu blado wygladaj przy innych :) Ulubione to napewno: skecz z papugą :D, Pan na kłótnie?, nikt sie nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji, taki co to rozmawia dwóch sędziów po rozprawach zdejmują powoli wdzianka sędziowskie a pod spodem biustonosze i koronki :), de javu, człowiek-mysz, zabójczy dowcip, ojciec pisarz - syn górnik (!!!)...ojjjj duzo by tego było...ogólnie BEKA :D
Co do filmów to zgadzam sie z elrondem w tym ze niektóre żarty zawarte w nich sa, mówiąc delikatnie przekroczeniem pewnej granicy smaku np. scena ukrzyzowania w Zyciu Brajana...sam sie z tego smiałem kiedys ale po zastanowieniu doszedłęm do wniosku, z czego tu sie kur...śmiać???...ale sa w tym filmie sceny jak np. kobieta z osłem na grzbiecie niosąca go do weterynarza :D albo kawały o rzymianach...raczej niewiele maja one wspólnego z wiarą i są śmieszne. Natomiast np. ta scena z krzakiem jałowca uwazam bardzo dobra! Ukazuje zwykłą ludzką głupote! Gdzie chęć widzenia we wszystkim cudów przesłania samą wiare. Mało tego mamy na co dzien? Wystarczy ze Super Express zamiesci rzekome zdjęcie Matki Boskiej na szybie albo ktos tam stwierdzi ze widział Jezusa a juz pod domem pielgrzymów tłum...Dla mnie to jest nienormalne!!!
Ogólnie rzecz biorąc do wszystkich działań Pajtonów trzeba miec duuuuży dystans. Plusem jest to ze są konsekwentni. Nie oszczędzaja polityków, psychiatrów, homoseksualistów, mleczarzy, satanistów, policjantów, księzy, baptystów, masonów itd...itd...Choć mówie nie znaczy ze nie podchodze do ich działań krytycznie ALE mi w sumie nie wiele trzeba i już widok faceta z rogami łosia czytającego wiadomości jest w stanie spowodować u mnie tzw. padake :D
Widzialem też kilka występów live na video. Ogólnie były to te same skecze z odcinków wykonane na żywo :) Wyjątkiem jest program telewizyjny "Spotkanie po latach" gdzie są wszyscy Pajtoni łącznie ze zmarłym Chapmanem w postaci prochów w urnie. W pewnym momencie z powodu "przypadkowego" szturchniecia urna ląduje na ziemi, prochy sie rozsypują a Pajtony zbierają resztki "kolegi" z dywanu....odkurzaczem :)
Moja siora ma kilka ksiazek Pajtonów i jakąs Chapmana...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 stycznia 2006 10:06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Kajo :piwo:
Lubię po prostu. Kiedyś też bezkrytycznie teraz może bardziej wybiórczo ale to klasyka czysta.
A Hotel Zacisze też był dobry.

filmy
Graal - *****, Brian - ****1/2, Sens Życia - ***, Jabberwocky - **** (choć to tacy częściowi Pajtoni już tylko)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 stycznia 2006 11:28:53 
Z serialu to baaaaaardzo mi zapadł w pamięć skecz o myszach-ludziach :)))))))))))

Z początku zaczęło się nie wiewinnie, lubiłem ser. Potem zaczeliśmy się spotykać i jeść ser współnie.....



i komentarze:
- Co Pan sądzi o ludziach-myszach?
- Nic do nich nie mam, ale... osobiście to bym wszystkich powybijał.

/czy jakoś tak ;)/


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 stycznia 2006 16:33:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
marecki pisze:
A Hotel Zacisze też był dobry.


O hotelu to mozna by i nowy watek zrobić :D Mam prawie wszystkie odcinki na vhsie :) Jeden z ulubionych to o niemcach "To Pan pierwszy zaczął, Nie to Wy - napadliście na Polske" :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 21:30:49 
Leniwiec pisze:
szczerze mówiąc Pythoni w dużych dawkach też mnie czasami nudzą. to humor ciężkiego kalibru, trzeba dawkować ostrożnie:D

Totalna polemika. czasem jak oglądam 20 minut odcinka nie czuję humoru, ale im dłużej trwa, tym bardziej mnie rozwala. Zwlaszcza te nawroty do początku odcinka, albo do wczesniejszych odcinków, które zupełnie nie mają sensu (inkwizycja rządzi :lol: :lol: :lol: )


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 21:47:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
Pajtoni?? No pewnie! Skecz z papugą super!

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 23:16:11 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
Uwielbiam Pythonów :D

Restaurant sketch *****!!!!
Self-defence *****!!!!
Secret Service dentists *****!!!!
Crunchy frog *****!!!!
The mouse problem *****!!!! hehe :lol: :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 stycznia 2006 02:33:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Kajo pisze:
Ludzie dzialą sie na tych co kumają humor absurdalny i nie

no więc niby tak... i ja niby humor absurdalny kumam jak najbardziej, bardzo lubię w ogóle - a Pythonów jakoś średnio...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 stycznia 2006 11:57:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Crazy pisze:
no więc niby tak... i ja niby humor absurdalny kumam jak najbardziej, bardzo lubię w ogóle - a Pythonów jakoś średnio...


Ojj tam, wyjątek potwierdza regułę :wink: :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 stycznia 2006 14:37:44 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Ostatnio udało mi się zassać film, o którym nie wiedziałem, że istnieje. Powstał jeszcze przed wysztkimi odcinkami Latacjącego Cyrku, w latach 60tych, tytuł to "How to irritate people". Film trwa nieco ponad godzinę i składa się z szeregu skeczy, które pokazują jak skutecznie wprowadzać ludzi w stan skrajnej irytacji, ale jedocześnie nie dopuścić u nich do wybuchu złości, żeby nie mogli jej wyładować :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 stycznia 2006 16:12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
lapusz pisze:
Ostatnio udało mi się zassać film, o którym nie wiedziałem, że istnieje

Ale jednak najpierw się dowiedziałeś chyba :wink:

Jakiś link może ??

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group