Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:21:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 czerwca 2006 18:22:14 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
to co? na dworcu? :piwo: :mrgreen:
:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 czerwca 2006 18:57:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
tya... na dworcu :mrgreen:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 07:40:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
W sobotę odbyły się minimanewry na Poddaszu. Cel taktyczny i operacyjny został jak zwykle osiagnięty. Dziękuję Gospodarzom oraz Pankom, Antiwitkowi, Boskiemu i Bartkowi za kilka sympatycznych godzin! :-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 08:45:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
arasek pisze:
W sobotę odbyły się minimanewry na Poddaszu. Cel taktyczny i operacyjny został jak zwykle osiagnięty. Dziękuję Gospodarzom oraz Pankom, Antiwitkowi, Boskiemu i Bartkowi za kilka sympatycznych godzin!

:shock: :|
szkoda, że nie wiedziałam :cry: chwila z wami może by mi ulzyła w bólach, które nie były juz takie straszne. :|

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 09:04:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
arasek pisze:
W sobotę odbyły się minimanewry na Poddaszu
........... to chyba raczej "TAJNE MANEWRY "......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 10:10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
to nie były TAJNE MANEWRY

to nie były w ogóle MANEWRY

Araska zaprosiliśmy dlatego że Panki miały dla niego jakieś książki i płyty

PONIEWAŻ SPRAWY ZABRNĘŁY TAK DALEKO, ŻE NIE MAM JUŻ KONTROLI NAD WŁASNYM DOMEM I MUSZĘ SIĘ TŁUMACZYĆ PRZYJACIOŁOM Z NIEZASŁUŻONYCH PRZYKROŚCI muszę sobie odpocząć od Forum

do widzenia

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 10:49:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Toteż napisałem "minimanewry".
Gero, sorry jeśli - niechcący zupełnie, przecież wiesz - wprowadziłem Cię w ambarasującą sytuację. Chciałem tylko napisać, że było miło, ot i tyle. :shock: :oops: :?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 10:52:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Mi też było miło :)

bardzo przepraszam, poniosły mnie nerwy i wybiegłem z kafejki nawet nie zapłaciwszy

mamy mały dom i trudno nam czasem nad nim zapanować

mam nadzieję że uda nam się jakoś wszystkich pomieścić :)

Arasek, dzięki! :piwo:

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 października 2006 21:07:44 
Cytat:
Chciałem tylko napisać, że było miło, ot i tyle.



ARASKU!!! tak własnie powiny były być zrozumiane Twe słowa!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 października 2006 09:50:30 
A Kora z zespołem Maanam mieli taką jedną piesnkę. (można to potraktować jako szaradę)


Na górę
 
PostWysłany: śr, 27 lipca 2016 21:31:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Bardzo udane manewry wczoraj! Dziękuję wszystkim uczestnikom - Crazym dużym, średnim i małym :wink: , antiwitkowi, Gerowi a przede wszystkim gospodarzowi - Powsinodze! W Jego antykwariacie rozmowy skrzyły się wartko, przeplatane kabanosami i paluszkami a spuentowane koncertem (i to uwaga - accoustic/unplugged!) Gera! Mam nadzieję, że to nie ostatni ewencior muzyczny w tej lokalizie!

Reasumując:
No to jesteśmy - kto już jadł obiad na Sielskiej? - Wielkie Zakupy - czy dziecko może uszkodzić maszynę do pisania? - tajniki prowadzenia antykwariatu - jak wygląda Karolina? - Forum Ultima Thule i jego zakręty - Darkness Darkness i inne utwory - Wpatki i Narkotyki - Hitler był wegetarianinem - opowieści pociągowe -no to pa!
:aniolek:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 27 lipca 2016 22:20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
arasek pisze:
Wpatki i Narkotyki - Hitler był wegetarianinem


Dobra wixa, tej!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 lipca 2016 09:37:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dzięki! Powsinogo, miło było poznać, jak i pooglądać od środka antykwariat i jego zbiory. No i - dodajmy tu nieznany kronikarzowi araskowi detal - przyczyniliśmy się do wzrostu dochodu antykwariatu dzięki śmierdzącej zawartości pieluchy naszego syna Jasia! Albowiem gdy koniecznością stało się wyjście na ulicę i wyniesienie pieluchy do śmietnika, z tej sytuacji skorzystał oglądający wystawę pan: wniknął do otherwise zamkniętego antykwariatu i nabył jakieś dwa tomy.
Szkoda żeśmy się nie załapali na
arasek pisze:
Darkness Darkness i inne utwory

brakowało mi tego ogólnie podczas tego wyjazdu, ale cóż, dzieci małe nie bardzo sprzyjają.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 18 sierpnia 2016 23:01:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
arasek pisze:
gospodarzowi - Powsinodze


No trochę wyjaśnię, że nie do końca tak było. W zasadzie wszystko organizował Aras /dzięki wielkie/, a ja dawałem tylko lokal. Tak więc załoga która się pojawiła była dla mnie dużą niespodzianką jakże miłą. O ile wiedziałem, że będzie Elsa z Krejzim, mogłem domyślać się, że poznaniacy dołączą, to Witek był mega fajnym zaskoczeniem /jakże żałuję, że zabrakło czasu by pogadać sobie razem/.

arasek pisze:
Wielkie Zakupy


Chyba Wielka Porażka. Tak w ciągu dnia myślałem by zakupić rogale marcińskie i coś tam jeszcze, ale młyn w pracy i nie wyszło. A obok jadłodajnia z kopytkami ze skwarkami i kapuchą więc damy radę - planowałem. No ale przyszli najedzeni /co za haniebne zwyczaje/. Więc Arasek, Crazy i ja udaliśmy się do sieciówki. Na sześć dorosłych osób zakupiliśmy sześć piw, sześć kabanosów, paczkę paluszków, paczkę czipsów i sok. Uległem sugestiom i byłem zdruzgotany. Jak jeszcze jedno piwo zaczęli rozlewać na czterech to zagłębiłem się w rozpaczy i fotelu. Dodam, że po imprezie, zostały cztery nienaruszone butelki. :zena

arasek pisze:
tajniki prowadzenia antykwariatu


Trochę frustrujące było, gadanie o pracy w pracy. Wolałbym czegoś dowiedzieć się o forumowiczach, a tu nici. Czasu brakło, trochę tylko z Elsą i Krejzim pogadałem o Mauej Uonce w trakcie przewijania małego, który był tak szczęśliwy, że zapełnił z tego powodu dwie pieluchy he he. Fajne chłopaki, ale córka, która zamiast korzystać z wolnej chaty, przyjechała za rodzicami to jest jakiś piękny znak.

arasek pisze:
Forum Ultima Thule i jego zakręty


Ta część mnie ominęła, ale powiem tylko, że odczułem wielką troskę forumowiczów o Najdalszą Wyspę. Przypomniała się ewangeliczna przypowieść o perle. Wiele, wiele dają swych uczuć, emocji i czasu by zachować to miejsce. Jak perłę.

arasek pisze:
spuentowane koncertem (i to uwaga - accoustic/unplugged!) Gera!


O to była bardzo przyjemna część. Wielka radość czerpana z muzyki. Jeśli Budzy ma wątpliwość czy Armia to ważny i kochany zespół to powinien to zobaczyć i usłyszeć. Pierwszy raz zobaczyłem Gera w akcji. To człowiek zrośnięty z gitarrrą. Jego dusza ma jakiegoś dżeka /tak się chyba nazywa tę wtyczkę do gniazda/, który wpina się w instrument. Tu podziękowania za Jeremiasza i dużo Luny. Bo Gero chyba wie lub wyczuł, że bardzo lubię i chciał mi sprawić przyjemność. No ale tak naprawdę to wszyscy śpiewali, a nawet pląsali, tylko ja siedziałem jak niemowa z głupim uśmiechem, bo muzykalny jestem jak pień.

Trochę może za dużo piszę, ale to było trochę jak fajny sen. Bardzo żaluję, że nie przybiłem do Wyspy wcześniej. Dlatego byłem jednak tylko świadkiem spotkania przyjaciół. Dziękuję za to, że
mieliście czas i ochotę by się spotkać u mnie.

Gdy razem wyszli zrobiło się bardzo pusto. Zamiatając okruchy z "uczty", żałowałem, że Gero
podniósł połamaną kostkę, którą grał /purzondny poznaniak tej/. Schowałbym na pamiątkę, że to
jednak się wydarzyło. No i zapraszam, niech to trwa.

Pisałem pod wpływem ćwiartki arbuza, mielonki, ogórka małosolnego i piwa Staropramen /nie jednego/ :wink:


PS
Crazy pisze:
nabył jakieś dwa tomy.


to był "biały Norwid w celofanie"

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 19 sierpnia 2016 11:50:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ostatnio albo jestem poza domem, albo mam urwany kabel albo coś, więc nic tu nie jeszcze pisałem, ale było to bardzo fajne spotkanie. Dzięki!

Być może wrzucę tu kilka zdjęć i dopiszę coś jeszcze, odnosząc się do niektórych słów Powsinogi :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group