Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:00:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 18:24:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
Tak mi sie ostatnio przy okazji topicow o Jarocinach pomyslalo:
Dlaczego w Armi byly tak duze przetasowania skladu?
Dlaczego poszczegolni czlonkowie odchodzili?
Wiem dlaczego odeszla rozencwajgowa, cos tam slyszalem o Brylu (chodzilo o nawrocenie Toma, m.in, tak?), Grymuza, bo go pobito (tak?), Maleo bo mial Houka.
Ale dlaczego odeszli np. Pawel Piotrowski? Stopa? Prawie caly pierwszy sklad? Moze ktos cos w tej kwesti powiedziec?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 18:39:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Mi sie wydawalo ze zabraklo Stopy, gdyz zbytnio pochlanialo go VV, ale moze sie myle...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 19:33:08 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:58:33
Posty: 189
Boskey pisze:
Mi sie wydawalo ze zabraklo Stopy, gdyz zbytnio pochlanialo go VV


Słyszałem wręcz, że to przez zaborczosć Waglewskiego, chyba gdzieś czytałem o tym.. ale nie bardzo pamiętam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 00:08:48 
Rołt... wiadomo... :(

Goldrocker - tu w zasadzie dużo było już powiedziane. Że niby nie czuł tego co robi Tom i nie chciał w tym uczestniczyć, z drugiej strony że niby nie potrafił już grać repertuaru zespołu... Różne słuchy... :)

Grymuza odszedł z tego co wiem z powodu że bardzo się rozdrabniał w pracy na 'Edytki' i inne takie tam. O pobiciu nic nie słyszałem... szczegóły??? :)

Stopa, tak jak powiedziano, z powodu Waglewskiego (zdaje się, że został postawiony przed wyborem albo albo i jakiego dokonał to wiemy, ale mogę się w tej kwestii mylić).

Pablo podobno musiał odejść ponieważ po napojach wyskokowych które pić lubiał jego gra nie była zbyt atrakcyjna...

Rozencwajgowa odeszła na urlop macierzyński. Miała z niego powrócić - ale to chyba się nie stanie.


Nic wiecej niestety nie wiem, ale chetnie sie dowiem. :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 10:13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Co do Stopy - byłam świadkiem rozmowy Toma z Waglewskim, który tak powszechnie uważany jest za takiego dobrego wujcia. Niestety byłam w szoku kiedy usłyszałam jak on traktuje ludzi. Stopa rzeczywiście wybrał sobie zespół. :cry:
Grymauzę pobito w Jarocienie, ale to nie był powód odejścia. Po prostu za mało zarabiał i tyle. Zaraz po tym znalazł się w składzie Edyty Górniak.
A Piotrowski niestety naprawdę za dużo pił i rozwałał koncerty.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 11:31:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Kurcze sensacyje - naprawdę tego nie wiedziałem - a wie ktoś może czy Grymuza jeszcze kiedyś zagra z Armią - w końcu tfórczość Edytki G. leci ku spadkowi ...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 12:15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
to będzie chyba zależało od wyniku - ale chętnie zobaczyłbym(usłyszał) Triodante w fullwerszyn :roll: )

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 23:07:43 
finrod pisze:
Dlaczego w Armi byly tak duze przetasowania skladu?

jak na tyle lat grania to nie tak dużo, myślę. Choć może i dużo jak na kapeę co się jednak nie rozpadła (i nie widać zeby tego blisko była bynajmniej ;)


natalia pisze:
byłam świadkiem rozmowy Toma z Waglewskim, który tak powszechnie uważany jest za takiego dobrego wujcia. Niestety byłam w szoku kiedy usłyszałam jak on traktuje ludzi.


Po wywiadzie u Makaka jestem przeświadczony że jest bucem. Jest zajebistym muzykiem i spory szacun do niego mam, ale... Jak ktoś mówi kategorycznie że w muzie rockowej? się nic nie dzieje, a przy tym jej nie słucha, to mnie to razi. Bo to zachowanie bez sensu. Jeszcze w audycji Makaka -ROCKOWEJ
/ja muzyki klasycznej nie słucham, to sie nie wypowiadam, cy regres, czy progres/

Z tymże Makak, ani nikt nie zadał mu pyania - jak to jest że w VooVoo jest regres twórczy - na VooVoo się nie znam, ale takiego zdanie juz słyszałem od paru osób, które były fanami VooVoo swego czasu


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 08:18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Dwie ostatnie płyty VOO VOO są po prostu słabe, co stwierdzam z przykrością, bo lubiłem ich posłuchać. Niestety, tak naprawde ostatnia dobra rzecz która im wyszła to "OVV OVV".
A Rozencwajgowa już ostatecznie i nieodwołalnie powiedziała "pas"?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 08:24:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
arasek pisze:
A Rozencwajgowa już ostatecznie i nieodwołalnie powiedziała "pas"?


Ślepy jest pałkierem Armiji (a nie zastępcą pałkierki)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 11:21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
arasek pisze:
Dwie ostatnie płyty VOO VOO są po prostu słabe


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :x


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 11:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
No już nie patrz tak na mnie ;-)
OK. Dodaję: "moim zdaniem" ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 16:36:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Voo Voo to wybitnie dobry zespoł - od powstania, az do teraz. A sym/antypatie to inna sprawa... A teraz to oni po prostu graja jazz... No i ja rowniez bardzo lubie Oov Oov - bardzo dobra, oryginalna plyta.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 19:26:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
voov voo jest jakby równieśnikiem armii, nie? kiedyś deklarowałem, że to dwie moje ulubione kapele. teraz już to nie jest takie proste, ale i vv dale bardzo lubię, cenię i szanuje. dlatego gdy usłyszałem o tym stopowaniu Stopy zrobiło mi się szkoda. No ale cóż. Acha - off - mówi Waglewski w teraz rocku, że w tym roku wreszcie kompakt Ze środy na czwartek!!!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 12:01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
ja voovoo nie mogę słuchać, choć podobają mi się 2 kawałki (czas pomyka i ten kawałek WOŚP co z Jafia NAMUEL GRALI) - RESZTA TO DLA MNIE NIE DO ZGRYZIENIA

i jeszcze coś - jak można zostawić Armię dla Voo Voo - nie rozumiem - podobnie jak tego, że w Armii - nie ma Beaty - po prostu jakoś nie trafiają do mnie wyjaśnienia że to z powodu braku czasu czy coś takiego -m oim zdaniem chodzi chyba jednak o to, że Ślepy jednak lepiej czuje się w punkowych rytmach perkusyjnych - ale to tylko moja hipoteza.
Ale co do Ślepego - to wczoraj wreszcie usłyszałem TC - naprawdę daje czadu. :lol:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group