Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:52:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 00:05:44 
ha! po raz pierwszy inauguruję wątek recenzyjny!!

i na początek tylko kilka zachwytów strasznie oczywiście niekonkretnych (pamiętanie setlisty przekracza moje możliwości) :twisted:

miałam przerwę w koncertach (ostatnio to chyba mecz czerwcowy) i już myślałam, że Taniec Szkieletów niczym mnie nie zaskoczy. A JEDNAK.

z momentów, które wryły mi się w pamięć: Embryo na początek i koniec, Wyludniacz (z jakims takim hiszpańskim basem), Parowóz nr 8 (jakoś tak mocno i basowo!), Cuda (ja lubię jak tak szybko jest!) a to wcale nie jest tak, że reszta jakoś gorzey o nie nie :D


i w ogóle BARDZO mi się podoba tandem wokalny Toma&Dżerra! a już dziś/ wczoraj w ogóle- brawo!

i jednak zawsze jest tak, że atmosfera koncertu przeżywanego w gronie forumowym (pierwszy stolik pod sceną, jea! ) jest niepowtarzalna :D

biedny MAQ któremu kazali w środku rozmów manewrowych wyjśc!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 00:37:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Morella pisze:
pamiętanie setlisty przekracza moje możliwości

heheh. to tak jak moje! :twisted:
to był niemal najlepszy budzy solo na jakim byłam (po pierwszym w ogóle w blunocie w poznaniu ze slajdami). sto razy rewelacyjniej niż w zeszłym tygodniu w warszawie (przykro mi warszawiacy!).
beata (te wszystkie przeszkadzajki - sto razy ciekawiej niż ślepy!!!) :brawa: kmieta :brawa: paweł :brawa: kuba :brawa: gero :brawa: no i budzy :brawa: a juz chórki budzy plus gero :bukiet:

no i ten pink floyd!!! (komentarze MAQa za plecami)!
na dodatek nagle Ybodzio z żoną i małą Olą prosto z łodzi!!! to się nazywa FAN!!! i w ogóle fanów wiele (sorka, że się nie przyłączyłam potem, ale spotkałam "dawnoniewidzianąkoleżankębliską").

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 01:17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 05 lutego 2005 22:07:48
Posty: 37
a ja bym sie tak chcial dowiedziec jak sie nazywa ten floydowy utwor co zostal zagrany

_________________
-------------------------
nie inaczej


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 01:25:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Szur pisze:
a ja bym sie tak chcial dowiedziec jak sie nazywa ten floydowy utwor co zostal zagrany

Na koncercie nie byłem, ale mam niejasne przeczucia, że w poście Morelli znajduje się odpowiedź na to pytanie. 8)

natalia pisze:
przykro mi warszawiacy


To nam przykro! Co to ma być!? Żądamy dostępu do najlepszych koncertów!

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 01:58:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Moja recka:

Urwało mi dupę na co najmniej 3 miesiące!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 07:54:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Morella pisze:
Embryo na początek i koniec


rzeczywiście na tym koncercie było dużo Pink Floyd, teraz podjęte zostaną starania żeby było równie dużo Moody Blues ;)


natalia pisze:
to był niemal najlepszy budzy solo na jakim byłam (po pierwszym w ogóle w blunocie w poznaniu ze slajdami).


w Blunocie to był najlepszy koncert w moim życiu, ani przez myśl mi nie przeszło że kiedyś zasiądę na miejscu Drężmaka!

wczoraj czasami czułem się tak jakby "Taniec Szkieletów" leciał u mnie w pokoju, a ja bym siedział na podłodze i do tego podśpiewywał i podgrywał, tak jak to zawsze robiłem - i to jest piękne, bo to znaczy że w tym koncercie było coś domowego i ciepłego, pełno forumowiczów na scenie i przed, Natalia i Siora przy pierwszym stoliku, pomieszanie święta ze zwyczajnością i bardzo dobre wibracje na scenie: przenosiłem wzrok z jednego na drugiego i czułem wielką wielką wdzięczność

do każdej piosenki można dołożyć harmonię, ale czasami grozi to przesłodzeniem lub potworkowatością - muzyka Armii i Budzysolo zawsze
ujmowała mnie wielką melodyjnością (<piwo> dla kompozytorów), co w połączeniu z ciężkimi gitarami dawało zawsze przedziwny thrashbeatlesowski efekt. Wydobycie naturalnych harmonii ukrytych w tych piosenkach jest nie jest niczym trudnym, bo te utwory aż się o to proszą, ale zawsze jest czymś fascynującym. Mimo wielu odsłuchań, a teraz nawet odegrań, takie utwory jak "Kfinto", "Jesień", "Stacja Dęblin" czy, hehe, "Echo" są dla mnie nadal olśniewające i możliwość dołożenia do ich wykonań jednej czy drugiej struny jest dla mnie WIELKIM ZASZCZYTEM, podobnie jak możliwość przebywania oko z oko z tak wspaniałymi muzykami (pierwszy raz grałem z Beatą i Aviatorem, hura!) i bok w bok z Kimś takim jak Budzy Solo.

i jeszcze świetne spotkania z dawno nie widzianymi OtoKarem i Bartkiem i innymi Forumowiczami (Kącik Filmowy Meriadoka) - bardzo dziękuję!

na domiar dobrego :O - jedna z "uczennic" w mojej szkole językowej, z grupy wtorkowej o 19 - osoba dla której przemyśliwałem jakąś nagrodę, jako dla Najsympatyczniejszego Słuchacza CJO Kontakt - okazała się być żoną Krzyżyka!!!

piękny dzień, jak łatwo było po nim dzisiaj wstać rano!


setlista:
0. Intro: Embryo
1. Radio Rivendell
2. Anielo, mój Aniele
3. Cuda
4. Iluzjon Karo
5. Kfinto
6. Wyludniacz
7. Kazimierz przez Nałęczów
8. Echo
9. Tygrysy już śpią
10. Taniec szkieletów
11. Jesień
12. Nocny lotnik

13. Sen nocy letniej (fragment)
14. Buraki, kapusta i sól (incl. Another Brick in the Wall Parts 1,2)
15. Radio Rivendell
16. Outro: Embryo

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Bardzo dobry koncert! :-) :-) :-)
Doprawdy, nie spodziewałem sie że "Taniec" koncertowo może być tak ciekawym przedsięwzięciem... Miałem wrażenie, że wszystko jakoś tak naturalnie dopasowało się do siebie: każdy dwugłos Budzego/Gera, każda przeszkadzajka, gitarowe miauczenie w "Di End" no i w ogóle wszystko...
Wszyscy na scenie w wybornej formie! :brawa:


Ps. MAQ - czas zemsty nadejdzie ;-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Tak znakomity koncert... Dziękuję!

Morella pisze:
Parowóz nr 8

:shock: Co? Gdzie? Przespałem? :shock:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:25:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
No tak pomyślałem sobie, może jeszcze zdążę założyć ten wątek :wink:
Po pierwsze był to zdecydowanie najmilszy koncert na jakim byłem ever!
Po drugie muzyka tańca szkieletów mnie niezwykle pozytywnie zaskoczyła(no może za wyjątkiem dwóch kawałków :wink: ). Za najlepsze momenty koncertu uznał bym embryo :D ,kwinto, wyludniacza, drugie radio rivendall, Echo, Tygrysy juz śpią, tanie szkieletów no i... BURAKI!!! totalnie najlepszy moment koncertu! byłem wprost zachwycony!!!
Co do samych forumowych spotkań, bomba!, oby takich więcej bardzo mi się to wszystko podobalo gdyby nie ten głupi koleś który coś chciał od papierów dokumentujących ilość przeżytych prze zemnie lat :?, to było by powiedzmy zupełnie pozytywnie. Ogólnie koncert naprawdę niesamowity, i oby takich spotkań było jak najwięcej( tylko w miarę możliwości już nie w piwnicy.. grrr)
pozdrowienia dla całej ekipy! :piwo:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Peregrin Took pisze:
Morella napisał:
Parowóz nr 8

Co? Gdzie? Przespałem?


nie nie, nie Ty! Zaraz się obudzi i powie pewnie że chodziło jej o "Nocnego lotnika", hehehe

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:33:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Albo o "Kfinto" :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 09:49:15 
ou ależ bład (też mi wczoraj coś nie grało :D ) :oops:

Morelli chodziło o... 'Kfinto' to wszysko przez tę moją chorobę :wink:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 10:04:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 26 stycznia 2006 23:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
Było pięknie! Dziękuję wszystkim za wszystko!
Słysząc Echo z Beatą zastanawiałem się, jak brzmiałaby Ultima właśnie z nią na perkusji...mogłoby być pysznie! ;)

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 10:13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
przebudziłam się z trudem, NIENAWIDZĘ (od wczoraj) papierosów!!!!!!!!!!
wspomnienie Embryo na końcu! ach! jeszcze raz chciałam wyrazic swoje podziękowanie dla całego zespołu i Elronda, ale również dla PUBLIKI, która wytworzyła taką atmosferę o jakiej pisał Gero. rzadko się to zdarza, żeby było AŻ tak przyjemnie. można było nagrac płytę koncertową :wink:
(wydaje mi się, że za moimi dziecmi siedział ktoś kto kręcił)

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 marca 2007 10:28:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Przebłysk pisze:
Słysząc Echo z Beatą zastanawiałem się, jak brzmiałaby Ultima właśnie z nią na perkusji...mogłoby być pysznie!

no ba!! zawsze tak twierdziłem ;)

...ja jeszcze nie byłem na Budzym Solo - w Lublinie byli tylko raz - i akurat nie mogłem być (zaraz po wydaniu płyty)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group