Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:33:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna

Czy wznowienie albumów Armii na winylach to dobry pomysł?
Tak! Chętnie kupię. 51%  51%  [ 62 ]
Nie, CD i kasety mi wystarczą. 13%  13%  [ 16 ]
Nie mam gramofonu i mieć go nie będę ;-) 36%  36%  [ 43 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 15:35:38 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
Cytat:
Czy szansa na wydanie tych skarbów istnieje?
Szczególnie video.


Temat już istnieje: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=952

Jedyny problem: czasubrak [czytać z akcentem na pierwszą sylabę]

Liczę, że w tym roku uda się to poskładać np w formie CD + DVD. Mam fajne materiały videło z tras ARMII w 1993 roku, takie od kuchnii... I błagam po raz kolejny: nie atakujcie mocno. Jedyną osłodą na niecierpliwość jest świadomość, że kolejne się kopalnie odkrywają.....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 15:37:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
no no ładne cacko :)

Cytat:
Liczę, że w tym roku uda się to poskładać np w formie CD + DVD. Mam fajne materiały videło z tras ARMII w 1993 roku, takie od kuchnii...

:brawa: czy to w ramach serii Jarocińskiej miałoby być czy niezależnie?

a cytowany wątek na razie zakończył żywot w październiku więc trudno mówić o mocnym atakowaniu :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Ostatnio zmieniony czw, 18 stycznia 2007 15:41:51 przez marecki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 15:41:09 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
ja bym powiedział: no no, ładna cena! :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 15:42:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
no fakt, antyki zawsze były cenne :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 stycznia 2007 10:04:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Wspomnienia szpulowe - super!

Okładki Triodante bardzo lubię w obu wersjach, więc jakby nie było, będzie dobrze.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 marca 2007 22:57:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 stycznia 2007 16:16:21
Posty: 10
hej, proszę o info czy są KONKRETNE ustalenia co do wydania Triodante na vinylu??!! Po prostu nie chce mi się czytać całego wątku i szukać po całym forum.

Bardzo proszę o info czy ktoś robił jakieś wyceny, czy da się dogadać z posiadaczem praw do płyty (teoretycznie ma je zespół, ale przy ostatnich reedycjach kij go wie co podpisali)...

czekam na konkretne info, jeśli cena nie była by zabójcza jeśli chodzi o wydanie takiego projektu to chętnie się "włączę" :)

pozdrawiam
Piotras
info@falubaz.com

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 marca 2007 23:42:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
W skrócie: trzeba cierpliwie czekać.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 marca 2007 01:22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 stycznia 2007 16:16:21
Posty: 10
aaa na co?????

pytałem o konkretniejsze informacje :)

jeśli zespół rozpatruje takie wydanie to fajnie i można miec nadzieję... ale obawiam się że jeśli nie ma konkretnych "planów" a tylko gadanie w stylu "jak będzie czas i zainteresowanie to się zobaczy" to wiadomo że to nie wypali.

Co do pytania o komercyjny sukces to od razu można założyć że sprzedaż będzie na niskim lub bardzo niskim poziomie i nie ma się co łudzić. Płyta na pewno nie będzie kosztowała 20-30 zł.

Jeśli macie konkretne informacje/ustalenie itp. piszcie. Temat niezwykle ciekawy :) Zbieram wydawnictwa muzyczne Armii i przydał by się kolejny armijny vinyl :)

pozdrawiam

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 marca 2007 07:12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
falubaz pisze:
pytałem o konkretniejsze informacje


15 stron wątku do przejrzenia to chyba nie jest za duży wysiłek. W tym wątku są wszystkie informacje.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 marca 2007 11:55:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
ale w sumie po co przeglądać, skoro i tak na koniec nic z tego nie wynika

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 marca 2007 14:34:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Budyń pisze:
ale w sumie po co przeglądać, skoro i tak na koniec nic z tego nie wynika


Gravi pisze:
W skrócie: trzeba cierpliwie czekać.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 marca 2007 10:44:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 07 stycznia 2007 16:16:21
Posty: 10
nooo i dobra, pomęczyłem się, przeczytałem 15 stron wątku i właśnie że dalej nic z tego nie wynika.

A pytałem nie dla zabicia czasu czy nabijania sobie postów... po prostu jestem tym bardzo zainteresowany i przy kwotach jakie opisywaliście na poprzednich stronach chętnie bym to sfinansował. Można było by wówczas wydać limitowaną, numerowaną edycję Triodante tylko dla fanów plus kilkadziesiąt sztuk puścić na allegro...

Jeśli ktoś pisał że zespół myśli o reedycji Legendy na vinylu to proszę o jakieś info a nie tylko sruty pierdziuty że "cierpliwie czekać"...

Napiszcie że Budzy jak słyszy o vinylu to kręci oczami i robi głupie wymówki albo że oczy mu się zaiskrzyły ale ma full roboty i może w ciągu następnych 5 lat coś drgnie :)


A tak nawiązując do vinyli Armii to jestem kolekcjonerem płyt/kaset i innych wydawnictw ale Legendę z Pronitu to w życiu jeszcze na allegro nie spotkałem... co to kurna ma być... ile tego było?? Jeśli ktoś ma jakiś egzemplarz to niech napisze czy są jakieś wkładki lub prześle jakieś skany. Z Wifonu znalazłem sobie płytkę w bardzo dobrym, niemal idelanym stanie za realne pieniądze ale Pronitu nie mogę znaleźć za chiny ludowe... jak ktoś chce sprzedać to zaoferuję dobrą cene :)


pozdrawiam
Piotras

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 marca 2007 11:02:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
falubaz, a po czym poznać, czy ta nie jest z Pronitu?
ja tylko napiszę, że chętnie bym płytę na winylu zakupił, ale tego nie uczynię z przyczyn finansowch... jeśli miałbym wydać od 30-35 zł to bym sie skusił, ale koszty będą niestety dużo większe,,, chyba jestem za młody na takie sentymenty - no i pozostanę na płytach cd,,, :(

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 marca 2007 11:19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
falubaz pisze:
A pytałem nie dla zabicia czasu czy nabijania sobie postów... po prostu jestem tym bardzo zainteresowany i przy kwotach jakie opisywaliście na poprzednich stronach chętnie bym to sfinansował. Można było by wówczas wydać limitowaną, numerowaną edycję Triodante tylko dla fanów plus kilkadziesiąt sztuk puścić na allegro...


Elrond to Tomek Budzyński i jak być może zauważyłeś jest zgoda i chęć z jego strony na wydanie. Sprawą też zajmował się DJ Adam Makonnen. Jeśli piszesz serio to może się z nimi skontaktuj.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 06:51:04 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
Mastering płyty Legenda skończony. Dokonał go nasz przyjaciel Smoku, swego czasu gitarzysta Post Regimentu, obecnie współwłaściciel studia nagraniowego Studio As One korzystając z oryginalnej taśmy matki. Pan Banan (który jak pamiętamy piastuje stanowisko producenta płyt Kultu) zatwierdził i można ruszać z produkcją! Jeszcze tylko ostatnie poprawki na okładce (zaniedbałem, przyznaję się bez bicia) i gotowe.

Przy okazji: zawiozłem w końcu multitracka "Legendy" do przewinięcia taśmy w studiu, a przy okazji przeniesienia śladów na nośnik cyfrowy. Mam nadzieję, że wszystko gra jak 17 lat temu!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group