Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:34:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 14:03:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Dla mnie Newermajnd to najgorsza płyta Nirvany(nie licze oczywiscie składaków)......a ostatnio,z ich albumów, jestem w stanie przełknąć jedynie Unplugged-jest tam fajny klimat......,mimo to Nirvany nie lubie i uwazam,ze to strasznie przereklamowany zespoł...

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 14:07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dla mnie też Nevermind jest najlepsza, mimo że ogólnie lubię ten zespół za wszystko.
Oczywiście szkodzi mu wizerunek... Kurt, chcę urodzić twoje dziecko... :roll:
Ale jest to zespół, który - zwłaszcza na Nevermind - zblizył się całkiem blisko do magii pt. wcześni Beatelsi. Niezależnie od wszystkiego, co można powiedzieć, o wykonawstwie, wokalu, tekstach, image'u itp. - sa to po prostu strasznie fajne piosenki, tak fajne, że aż dziw, że komuś się udało cos tak bezpretensjonalnego stworzyć w naszych przekombinowanych czasach.

A wasze wypowiedzi dotyczące Dżemu to po prostu smutek i nostalgia :-(
Rozumiem, że się nie podoba barwa głosu Riedla, rozumiem (powiedzmy...), że mozna nie lubić bluesa w ogóle, rozumiem, że dla kogoś ekshibicjonistyczne teksty Riedla to może być za dużo. Ale szacunku więcej się należy!!!!!! (do dupy to można powiedzieć, że jest Dezerter albo VooVoo albo Hey albo Daab, jak ktoś nie lubi - żeby nie było, ja akurat wszystkie te zespoły uważam za dobre i lubię! - ale są pewne rzeczy, o których przez szacunek czegoś takiego mówić nie wolno!! To dla mnie jakbys powiedział, że Led Zeppelin jest do dupy :evil: )

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 14:47:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Crazy, żeby nie było nieporozumień - stary Dżem, z RR uważam że jest znakomity. Ma momenty lepsze i słabsze, ale wokal Ryśka jest doskonały. Ale po jego śmierci.... To zupełnie inna bajka. Z Jackiem D. - słabizna, teraz z Maciejem Balcerem - lepsze. Jedyne co powinni zrobić to się rozwiązać i założyć od nowa, ale pod inną nazwą....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 15:27:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
E, no Nirvanka calkiem smaczny kąsek.... Mowie to w oparciu o "nevermind" i "in utero". Zgrabna muza. Lubie do niej wracac, espeszli na imprezach lub gdy odwiedzaja mnie osoby, dla ktorych prawdziwie MOJA muzyka jest nie do wytrzymania ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 15:45:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Ja uważam, że Nirvana Nevermind to naprawdę najlepsze rockowe piosenki ostatnich co najmniej 15 lat. Nic potem lepszego w tej dziedzinie niestety nie słyszałam. Rozumiem, że komuś reklama może przeszkadzać w obiektywnym odbiorze, jednak zachęcam do tego, żeby nie silić się na oryginalność. Z drugiej strony Nirvana przereklamowana? Przereklamowany to jest Pearl jam, zespół bardzo przeciętny.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 15:53:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
eee tam
Jak zechcę powiedzieć, że Led Zepplin jest do dupy, to powiem, bez względu na twoje zdanie i zdanie twórców encyklopedii muzyki :P Ale nie powiem, bo... za mało ich znam, a te parę ich przebojów, które znam pozwalają raczej na sympatię niż antypatię...

Nirvana nie jest najgorsza - są miliony wykonawców, którzy bardziej zasługują na moją niechęć, ale nie jest też czymś, co by mi najbardziej podchodziło. Im cięższe jej kawałki, tym bardziej mi się podobaja, ale skomlenia na Unplugged nie jestem w stanie znieść...

A teraz mnie zabijcie, zwłaszcza za "skomlenie" :twisted:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 16:00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...oczywiście ,że skomlenie i to strasznie slabe...........z anplaktów cenię sobie li tylko Claptona.....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 16:00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:59:40
Posty: 154


Ostatnio zmieniony pt, 04 lipca 2014 19:16:15 przez nicdobrego, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 16:28:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dżem tak. Nirvana tak. Obie kapele są bardzo poruszające. Z Nirvany najlepiej znam Nevermind.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 16:31:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
...a przypomniała mi się ostatnio Nirvana gdzy posłuchałem 'eighties' Killing Joke :D ...o Dżemie kiedyś pisałem - nie słucham bo nie mam nagrań, ale ma miejsce w moim sercu, że tak powiem, głęboko...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 17:38:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
A tak przy okazji Nirvany i Kurta: czy kojarzycie tę piosenkę Kolaborantów z płyty Kukieł - "rozglądamy się dokoła gdzie są nowe talenty, jak na gwałt na pojutrze potrzebny nowy święty" ? Dla mnie jest to niesłychana giwera, najlepsza z całej płyty, która cała jest bardzo niezła, choć, niestety chyba mało komu znana...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 17:57:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ja nie trawie wszystkich pozniejszych solowych dokonac ex-bitelsow. cos strasznego. no ale kazdy z nich tak z 2, 3 plyty na samym poczatku mial genilane.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 18:09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 16:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
mnie normalnie skręca jak słyszę Roda Stewarta albo Depech Mode.A jak ich widzę to podwójnie..bleee


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 21:31:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Moja opinie dotyczącą Nirvany i PJ podtrzymuję.....staram się nie sugerować modami i,bynajmniej,od Nirvany nie odrzuca mnie bezkrytyczne podejście wielu osób do Kurta lecz jego muzyka-uważam,że jest po prostu przeciętna,(nie mówie jednak,że jest to jakaś b.słaba muzyka!)....a najlepiej,moim skromnym zdaniem,broni się ona na Unplugged(a Claptona w tej wersji tez lubię :) ).Taka jest moja koncepcja,tak ja to widzę. :wink:

A PJ po prostu bardziej mi podchodzi.......kwestia gustu.

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 listopada 2004 21:39:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Ja bardzo lubię "In Utero" i "MTV Unplugged In New York". Nie przeraża mnie to, że Cobain jest równie modny i wielbiony przez rzesze nastolatek jak (moim zdaniem, swego czasu) Morrison. Ale właśnie bliżej mi do Nirvany niż do The Doors. W każdym razie na pewno nie potrafię paść na kolana przed "Nevermind", bo dla mnie jest to bardzo nierówna płyta.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group