Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:14:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 20:33:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
ostatnio jestem na etapie odświeżania sobie serii Matrix,,,
czy ktoś to jeszcze pamięta?? ;)
Obrazek
dziś: REAKTYWACJA!!
wczoraj część pierwsza.... jutro może Rewolucja,,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony pn, 17 grudnia 2007 22:36:57 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 20:52:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 10:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Cytat:
czy ktoś to jeszcze pamięta??

tak!
pierwsza część Matrix - dialogi na pamięć obryte :cyklop

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 08:51:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Armijny Smok pisze:
serii Matrix,,,
czy ktoś to jeszcze pamięta?

serii...

pierwszy Matrix świetny, cztery i pół gwiazdki. widziałem ze znacznym poślizgiem czasowym, nie spodziewałem się wiele i byłem pod wielkim wrażeniem!

drugi Matrix 1/8 gwiazdki za obecność Moniki Bellucci, ale zresztą jej obecność tam jest równie niepotrzebna jak cały ten gówniany film.
errata: okrągłe ZERO gwiazdek.

Rewolucji w związku z tym w ogóle nie obejrzałem, bo nie chciałem się dalej dołować. Podobno nieco lepsze.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 08:55:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Ja też jakbym chciał obejrzeć któregoś Matrixa to tylko 1. Zresztą kolejne Matrixy to właśnie taka próba zrobienia filmu, żeby go się oglądało tak jak jedynkę.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 09:14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Matrix 1 ******
Matrix - Reaktywacja - po pierwszym obejrzeniu góra 3 gwiazdki,,, za dużo akcji, za mało tej tajemniczości i tego czegoś, co sprawiało, że część pierwszą oglądałem niemal z otwartą gębą, bo zachwycała,,, wczoraj skończyłem oglądać część drugą (podzieliłem sobie na dwa dni oglądanie tego filmu), oglądałem chyba dopiero drugi raz, no i wczoraj mi się akurat podobało,,, nawet efekty, walki, multiplikowany Smith, autostrada, mopy, wampiry, klucznik, architekt, fabuła jakaś taka nawet bardziej trzymająca się kupy,,, no i wątek Trinity - Neo - jakiś bardziej przystępny,,, Monika Belluci - słabiutko, słabiutko,,, ogółem:**** gwiazdek,,,
dziś sobie obejrzę mam nadzieję część trzecią, wtedy jakoś więcej napiszę,,, pamiętam tylko, że chyba nie było wejść do Matrixa, co było głównym minusem filmu, gdy oglądałem go ostatnio,,, ale to było bardzo dawno temu,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 09:17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Drugi Matrix wywarł na mnie największy wpływ, bo po jego obejrzeniu stwierdziłem, że pierwszy to był jednak dobry! Niestety przy poprzedniej obecności jedynki na antenie Polsatu czy TVNu postanowiłem przypomnieć sobie jak bardzo i okazało się, że w ogóle...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 09:33:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Nie widziałem żadnego Matrixa i dobrze mi z tym 8) Zawsze mnie cieszy zdziwienie ba twarzach luzi, którym mówię że nie oglądałem tego :wink: "Jak to??" Podobno film "kultowy", ale nie obejrzę :wink: 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 09:36:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Jasiek - to trzeba czuć,,, albo nie śpisz po nocach i żyjesz jakbyś śnił i nie możesz się obudzić, albo jesteś wolny,,, to film kultowy dla tych, którzy czują się tak jak ten pierwszy przykład,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 10:19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ble ble ble
ja wprawdzie widziałam matrixy, ale uważam to za stratę czasu. słabe toto pod każdym względem. a ta dorobiona pseudofilozofia dla ubogich śmiechu warta. drugie dno? tajemniczość? to ściema smoku, całkowita ściema!
zero gwaizdek - pierwsza część
kolejne dwie części - gwiazdki minusowe.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 10:24:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
ja nie oglądałem głównie dlatego, ze nie trawię Kijanu Riwsa i nie lubię długich, czarnych płaszczy :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 10:42:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Pierwszy Matrix do obejrzenia i oparty na pomyśle, który choć nie nowy, to został ciekawie przedstawiony. Reaktywacje i Rwolucje zasługują w sumie na pierwiastek z 0,001 gwiazdki i to przy dużej dozie dobrej woli... Aha. 99% udziału tego ułamka, pochodzi z Reaktywacji, bo Rewolucje zaliczam do kategorii filmów "nieoglądalnych".

Zdrówka życzę

PS:
Jasiek pisze:
nie lubię długich, czarnych płaszczy


Masz coś do czarnych, długich płaszczy du polnisze bandit!?

Obrazek

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony śr, 19 grudnia 2007 11:04:48 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 11:02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Crazy pisze:
pierwszy Matrix świetny, cztery i pół gwiazdki. widziałem ze znacznym poślizgiem czasowym, nie spodziewałem się wiele i byłem pod wielkim wrażeniem!

drugi Matrix 1/8 gwiazdki za obecność Moniki Bellucci, ale zresztą jej obecność tam jest równie niepotrzebna jak cały ten gówniany film.
errata: okrągłe ZERO gwiazdek.

Rewolucji w związku z tym w ogóle nie obejrzałem, bo nie chciałem się dalej dołować. Podobno nieco lepsze.


mam dokładnie tak samo :D
pierwszy Matrix - podobnie jak Crazy poszedłem dość późno, jak już dużo się o nim mówiło, z nastawieniem żeby zobaczyć co to za badziew. I byłem bardzo miło rozczarowany. Nawet bardzo mi się spodobał. Był w tym jakiś pomysł. Mistycyzm, magia? No nie przesadzajmy.. ale pomysł w sam raz.

Reaktywacje widziałem raz w całości i nic juz tam nie znalazłem. Rewolucje - tylko fragmenty a całość już totalnie olałem.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 11:25:16 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Jasiek pisze:
Nie widziałem żadnego Matrixa i dobrze mi z tym Cool Zawsze mnie cieszy zdziwienie na twarzach ludzi, którym mówię że nie oglądałem tego Wink "Jak to??" Podobno film "kultowy", ale nie obejrzę Wink Cool

mam tak samo :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 11:27:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pierwszego Matrixa widziałem gdy miał premierę i nie zdążył jeszcze obrosnąć kultem. Uważam do dziś za film znakomity i dla historii kina SF przełomowy. Z tym że to "znakomity" to tak obiektywnie, sam wyznawcą nie jestem, ale uważam że ciężko przecenić znaczenie tego filmu dla rozwoju kina.
Oba następne to szmiry.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 grudnia 2007 11:28:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Armijny Smok pisze:
nawet efekty, walki, multiplikowany Smith, autostrada, mopy, wampiry, klucznik, architekt, fabuła jakaś taka nawet bardziej trzymająca się kupy

niestety to wszystko zostało całkowicie zepchnięte na plan dalszy... Matrix reaktywacja to przede wszystkim seria nieprzyzwoicie długich, skrajnie nudnych monologów... a ostatni z nich, ten u architekta, może śmiało kandydować do miana najgłupszej sceny wszechczasów. ze scen nieprzegadanych kojarzy mi się jeszcze techno party w zionie... :zygi:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group