Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 12:03:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 19:19:50 

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 18:27:33
Posty: 32
Ale ja mam w 100% takie poglądy jak Budzy!!! I na 1 maja i na Kościół.

_________________
- Nick Nack, Tabasco!
- Wait moment, Monsieur Scaramanga!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 19:46:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
nareszcie zrozumiałem o co chodziło w piosence "Czy ktoś widział Dziub Dziuba?"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 19:59:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
:twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 20:42:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Cytat:
Kiedyś był o tym wywiadzie wątek na Gerach jeszcze i pokłóciłem się wtedy ze wszystkimi Smile A najbardziej z Piłą. Gdyby ktoś zauwazył, że kiedyś dryfuję w kierunku dyskusji politycznej z Piłą, to proszę mnie powstrzymać!!


Ja tam się nie gniewam:):) Możemy się jeszcze raz pokłócić:) :piwo:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 22:07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
moim zdaniem Budzy niepotrzebnie odpowiadal agresywnie. Wypadl troche jak taki zastraszony lis. Mysle, ze przecietny czytelnik Trybuny pomysli sobie: ot kolejny tuman od katoli. A gdyby regowac mniej agresywnie to byloby lepiej. No, ale zapewne w praktyce wyglada to inczej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 22:24:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
"Obyś był zimny lub gorący..."
...a Wy macie żal do Budzego, że nie był letni!

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 23:20:34 
Żyjąc z czytania prasy mam zdanie o Trybunie niepochlebne. Choć ją rzadko robię. To nie jest moze taka frustracja jak Nasz Dziennik(ten najrzadziej), czy Najwyższy Czas, ale jest raczej jednowymiarowe (choć oczywiscie wekotor ma odmienny niż powyższe pisma ;). Treść dobiera w specyficzny sposób.

/offtop:niżej/

Dziennikarz z Trybuny miał specyficzne poglądy, a Tom odmienne i trochę Toma podkręcił. Ale z drugiej strony o dziennikarzu też marnie świadczy, że zamiast artystę wypytywać, sam zaczął odpowiadac na pytania (znaczy Budzy tez zamotał ;) Ze średnim zainteresowaniem mi się to czytało, bo to nie tyle wygląda jak dyskusja, ile konflikt dwóch rozbieznych stanowisk. Jednego, które uważa PRL za wypadek przy pracy i w ogóle całkiem niezły okres, gdzie zbyt wiele błędów nie było i niepowinien za to odpowiadać. Drugiego, który ma bardzo twarde podejście do pewnych kwestii i w zasadzie jest z tego zadowolony. No, ale cóż z tego, ani Pan Redaktor nie zamierza się na pewno zapisać do Ligi Rodzin Polskich, ani Tom zmienić miejsca zamieszkania na Amsterdam.
Szkoda ze prawie nie o muzyce, tylko o manifestach światopoglądowych (średnio to świadczy o Trybunie). Ale z drugiej strony, może o to chodziło redaktorowi, a może go Tom zbił z pantałyku (to źle świadczy o profesjonalizmie zawodowym dziennikarza)

Sory za tą rozmaitość wątków ale we mnie pier*** (czy tu można czasem przekląć?) refleksja natury ogólnej
(czysta, dyletancka wypowiedź ;)


/offtop zupełny:przypis w miejscu wyżej;) No i tu mozna dyskutować na ile w ogóle w prasie i mediach obecnych nie mamy do czynienia ze specyficznym krojeniem materiału - vi de Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita.
I na ile w ogóle ludzie mediów to nie są dyletanci nie znający się na niczym, a na wszystkim po troszę i dlatego robiących w mediach (coś w tym jest ;)/


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 23:35:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
no... takie robią bardzo często wrażenie...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 14 lutego 2005 10:07:52 

Rejestracja:
czw, 10 lutego 2005 15:11:53
Posty: 2
Budzy dał sie zrobic ale każdy kto nie jest cynikiem pokroju Leszka M. (taki śluzarz że skierniewic) dał by sie przerobic. Tak oceniam to jako człowiek który pracował w mediach. Dziennikarz prowadził go jak po sznurku i uzyskał obraz człowieka jaki chciał uzyskać. Zapewne teraz przy kolejnej tego typu dyskusji jakiś fan trybuny bedzie powoływał sie na ten wywiad i używał okreslenia ciemnogród. Ale jakie to ma znaczenie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 lutego 2005 14:08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Taaak, wywiad na "pełen regulator" ale w sumie Budzy był konsekwentny. A czy ktoś się z tym widzeniem świata zgadza czy nie to inna rzecz.
Ale z 1 maja głupio wyszło. To komuniści przywłaszczyli sobie to święto i wydawało mi się, że świadomość tego faktu w Polsce jest względnie duża...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 marca 2005 11:41:49 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Trochę poofftopikuję:

Ale rzeczony arcybiskup ponoć jest też Żydem, więc może i ja jestem komunistą...


Crazy mnie na przykład mało obchodzi czy ktoś jest Żydem, Murzynem, czy Polakiem. Uważam po prostu, że apb Życiński jest osobą podejrzaną w kontekście zeszłorocznej sprawy Kłoczowskiego i ujawnienia Tajnych Współpracowników w łonie lubelskiego KIK przez IPN. Mam cichą nadzieję, że historia osobę tego Pana kiedyś zweryfikuje.

Lustracja w Kościele!


3bajki pisze:
No i tu mozna dyskutować na ile w ogóle w prasie i mediach obecnych nie mamy do czynienia ze specyficznym krojeniem materiału - vi de Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita.


Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała w świetle dyskusji o czasopismach. NCz! podoba mi się też ze względu na interesujące polemiki, które świadczą o tym, że Korwin jest wydawcą, który chyba najwięcej rzeczy nie podchodzących pod linię pisma puszcza w Polsce, o!

_________________
http://danielpaczkowski.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2005 11:18:49 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Wczoraj w darmowej (i przez to mającej szerokie pole rażenia) gazecie waszawskiej Metropol ukazał się wywiad z Tomem zatytułowany "Na prawo od punk rocka". Mam niejasne przeczucie, że już gdzieś na forum pojawiła się ta nazwa, ale niestety nie pamiętam gdzie, wiec mimo tego pokazuję Wam ten artykuł.

Na prawo od punk rocka


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2005 11:38:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Erkej pisze:
Mam niejasne przeczucie, że już gdzieś na forum pojawiła się ta nazwa, ale niestety nie pamiętam gdzie, wiec mimo tego pokazuję Wam ten artykuł.


To ja pisalem o tym wywiadzie ale w innym dziale (chyba o płycie UT) Wywiad czytalem w wersji papierowej, fajnie ze go zeskanowałeś :piwo:

Erkej pisze:
Wczoraj w darmowej (i przez to mającej szerokie pole rażenia) gazecie waszawskiej Metropol ukazał się wywiad z Tomem


Ciekawe...w Lubelskim Metropolu był juz tydzień temu :D


Ostatnio zmieniony sob, 26 marca 2005 11:40:34 przez Kajo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2005 11:44:40 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Kajo pisze:
To ja pisalem o tym wywiadzie ale w innym dziale (chyba o płycie UT) Wywiad czytalem w wersji papierowej, fajnie ze go zeskanowałeś

Wyobraź sobie, Kajek, że to jest zdjęcie zrobione moim aparacikiem, a nie skan. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 marca 2005 11:56:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Erkej pisze:
Wyobraź sobie, Kajek, że to jest zdjęcie zrobione moim aparacikiem, a nie skan. Wink


:shock: ....no taaaak :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group