Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:14:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 174  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 stycznia 2009 09:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Viator pisze:
Dzisiejszy skok cudowny

Pięć dwudziestek widziałem nie wiem który raz w życiu, ale chyba się zmieszczą na palcach obu rąk.

Viator pisze:
szkoda mi trochę Kruczka, bo widać, że gościu jest załamany

Przepraszam - MUSIAŁ się zgodzić? Nie mógł powiedzieć: "Słuchaj Polo, nie dam rady, boję się, nie mam doświadczenia, daj mi najpierw kadrę B albo coś"?
A teraz biedactwo załamane. Może jeszcze powinien tłumaczyć, że nie wiedział czy podoła, ale chciał spróbować i unosić teraz dumnie w górę głowę krzycząc do reszty: "Przynajmniej próbowałem!" niczym McMurphy po nieudanej próbie wyrwania zbiornika w wiadomej książce/filmie?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 stycznia 2009 09:18:10 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 18:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Cytat:
Uważam, że Łukasz robi bardzo dobrą robotę, naprawdę nie mam większych uwag do niego. Nie wiem tylko, czemu tak to wygląda na skoczni. Niebawem zbierzemy konsylium kadrowych trenerów, by spróbować znaleźć to, co szwankuje - wyjawia prezes Polskiego Związku Narciarskiego


:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 stycznia 2009 22:38:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
o kurde, Sikora jest liderem Pucharu Świata! jakoś ostatnio niczego nie oglądałem i przegapiłem a tu takie buty, no no!
Bardzo jestem ciekaw jak ci nasi biegaczostrzelacze wypadną na mistrzostwach.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 08:55:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Kącik nie-piłkarski wyklucza piłkę ręczną? :)

Cóż za dramatyczny mecz wczoraj... I - jak to często ostatnio bywa w dramatycznych meczach z Rosjanami - końcówka dla nas! Yea! :twisted:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 12:22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Peregrin Took pisze:
Kącik nie-piłkarski wyklucza piłkę ręczną?

myślę, że nie.
Zacznę od biatlonu: Tomek Sikora stracił koszulkę lidera, ale raczej się tego spodziewał. Tomek podkreślał, że nie lubi tras w Ruhpolding, a start w Oberhofie zaliczył tylko dlatego, że nie wypadało nie startować liderowi, choć planowo miał wtedy odpoczywać.
Teraz Anterselva, ulubione trasy Sikory, więc myślę, że będzie walczył o żółtą koszulkę. Przypominam, że Tomek zawsze lepiej się spisuje w drugiej części sezonu.

Biegi: Wspaniałe starty Justyny Kowalczyk na zawodach przedolimpijskich. Drugie i pierwsze miejsce! Nie startowała czołowa 3: Aino-Kaisa Saarinen, Virpi Kuitunen i Petra Majdic. Z tego co dzisiaj czytałem, to Justyna jest lekko zawiedziona trasami olimpijskimi, jak stwierdziła: "są za płaskie".

No to teraz ręczna!
Zaczęły się MŚ. Pierwszy mecz pewnie wygrany. A wczoraj horror z hapy endem. Słuchałem 3, więc wynik śledziłem w necie, ale na końcówce meczu nie wytrzymałem i pobiegłem obejrzeć.
Brawo! oby tak dalej! Dzisiaj trudna Macedonia.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 13:02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Viator pisze:
Słuchałem 3, więc wynik śledziłem w necie
Ja miałem włączony obraz w telwizorze. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:31:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
Kurde ale jakie napięcie meczowe było, wręcz wyczerpany się czułem po spotkaniu :D długo nie szło, głownie skuteczność i starty ale jak już obrona ruskich sie troche rozbiła było dobrze!! Teraz priorytet lać Niemców w czwartek !!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:33:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
ahu pisze:
długo nie szło
Jak po kilku minutach było 6-1 dla wroga, to byłem o krok od uznania, że już po meczu. Chłopaki - przepraszam! :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:48:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Dowcipna grupa: Polak, Rusek i Niemiec. :-)
Wczorajszy mecz dramatyczny jak trzeba... obaj bramkarze dali czadu, bo rosyjski odpowiednik Szmala też bronił świetnie...
Zaraz mecz z Macedonią!

Ps. Też korzystałem z systemu - dźwięk trójki i obraz TV :-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 17:06:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
arasek pisze:
Zaraz mecz z Macedonią!

no i niestety! 29-30, oglądałem tylko końcówkę, ale mam wrażenie, że nasi coś nie mogą się wcelować w bramkę rywali. swoją drogą to, co wyczyniał Angelov z Macedonii to nie ma się co dziwić, że piłki nie wpadały.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Ostatnio zmieniony pn, 19 stycznia 2009 17:24:17 przez viator, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 17:20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Wymęczeni po wczorajszym meczu, a Szmalowi taki dzień jak wczorajsza druga połowa nie zdarza się codziennie.
Z drugiej strony - gdy włączyłem telewizor, przegrywaliśmy 20-25. Jeśli potrafiliśmy doprowadzić do aż takiej przewagi, to i tak - z jednej strony brawa za chwilowe zniwelowanie, z drugiej zaś końcowy wynik to mały wymiar kary.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 17:46:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Ależ sobie niepotrzebnie skomplikowali sytuację... :? Przed nimi jeszcze mecz z nieobliczalną Tunezją i mistrzami świata Niemcami.
Gdyby chodziło tylko o wyjście z grupy... ale tym razem zalicza się też punkty w meczach grupowych. Szkoda tej przegranej,

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 stycznia 2009 14:04:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
a Justyna Kowalczyk wyszła w końcu na trzecie miejsce Pucharu Świata, żeby znowu je stracić na rzecz tej okropnej Petry Majdic, która powinna raczej startować w zawodach dla androidów albo innych takich, a najlepiej to gdyby po prostu zlikwidowali te gupie sprinty :evil: Dla mnie jest to beznadziejna konkurencja siłowa, która psuje obraz tej pięknej dyscypliny sportu, a nie wiedzieć czemu co chwila są jakieś sprinty, i zawsze wygrywa je Petra Majdic. Bardzo jestem ciekaw jakiejś klasyfikacji Pucharu Świata BEZ sprintów, chyba ją sobie sam zrobię i będę uznawał za jedyną obowiązującą :evil:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 stycznia 2009 07:35:33 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 18:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
A polscy szczypiorniści, którzy zostali skreśleni po meczu z Niemcami - w sumie nie ma się co dziwić, do drugiej rundy przystępowali z zerowym dorobkiem, rozbili w niesamowity sposób Danię i Serbię. Jutro mecz z Norwegią, wygrana powinna nam zapewnić awans do półfinału, o ile w meczu Duńczyków z Niemcami nie padnie remis.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 stycznia 2009 07:45:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Ależ to będzie mecz! Z Norwegami ostatnio grało nam się ciężko (zdaje się, że przegraliśmy z nimi na ostatnich ME), a oni są w dokładnie takiej samej sytuacji jak my - jeśli wygrają, przechodzą dalej. To może być piłka ręczna z dużym dodatkiem zapasów i judo ;-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 174  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group