Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:03:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 11 września 2009 11:38:49 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 11:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
Ejże, Kochani, nikogo nie było w Żukowie?? Wchodzę na forum, myslę, poczytam sobie recenzje,a tu nawet tematu ni ma.... no to trzeba to nadrobić:)) Ile można o muzyce, wiadomo,ze zawsze grają z kopem i pieknie, więc będzie bardziej o Public Relations tym razem:D

Kiedy przyjechałam i zobaczyłam scenkę, to zrobiło mi się ciepło na sercu - zapowiadało sie na dobry, czadowy gig! Ludzi wydawało się być niezbyt duzo, ale jak już koncert się zaczął to zbiegli się i sytuacja wyglądała o niebo lepiej. Była oczywiście grupka zapaleńców, ktorzy nie potrafili stać wobec muzy i przesłania obojętnie i ostro ruszyli w tany :)))
Set to generalnie 888, ale nie tylko.
Zaczęło się w okrojonym składzie, bez Maleo. Już się bałam,że może nie będzie go w ogóle, ale po ok. kilku numerach z wokalem Budzego i Litzy,reggae-man pojawił się na scenie:))) Radości nie było końca, bo ludzie nawet zaczęli skandowac "Ma-le-o! Ma-le-o!" Zespół chyba poczuł się też od razu lepiej :) Maleo zreszta luzak podszedł do ludu i...odsunął barierki! Ludzie nie mogli uwierzyć własnemu szczęściu i szybko pojawili się nawet na scenie, ale na prośbe zespołu wrócili niżej i tak uszczęśliwieni,że mogą być pod samą sceną. Średnio to się podobalo panom ochraniającym, więc zaczęli ludzi usuwac spod sceny. No i tutaj wzruszył mnie Budzy. Machnął ręką do jakiegos ochroniarza (wiecie, na zasadzie "pozwól no tu kolego"), już sobie pomyślałam ani chybi jakaś walka się zacznie;))) Poważna mina Budzego, położył ręce na ramionach tego pana i zaczał mu coś wykładać... no i przestali usuwac ludzi spod sceny z powrotem za barierki. Kurczę, gest dla fanów godny podziwu to był...mnie naprawdę wzruszył:)
Było czadowo, z udziałem publiczności, która rozanielona dośpiewywała frazy- nawet jesli nie zawsze pamiętała teksty, a ja przypłaciłam koncert jak zwykle bólem karku na drugi dzien i przeziębieniem tygodniowym (spocił się człowiek od tego skakomachania) :)
I forumowicze też byli! Przyznać się, zanim wyjawię Wasze nicki;)
Fajnie było no:)

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 września 2009 13:05:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 26 sierpnia 2008 13:38:36
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Czuję się trochę wywołany do tablicy, więc też opiszę swoje wrażenia z gigu.

Kiedy przybyłem na miejsce z grupką znajomych pozytywnie zaskoczyła mnie liczna publika (w tym pełno dzieciaków). No ale właśnie kończył się występ Arki Noego i kiedy arkowcy (hehe, na Pomorzu szczególnie to brzmi :P) zeszli ze sceny czar szybko prysł i po chwili zrobiło się pustawo na placu. No nic, pomyślałem, i tak jest lepiej niż rok temu w Pasłęku :)

Pierwsze dźwięki gitar sprawiły, że pod sceną zebrało się jednak całkiem sporo ludzi co zapowiadało niezłą zabawę. Początek klasyczny czyli "Biada", a później ani chwili oddechu i kolejne numery z 888 i szlagiery sprzed lat. Najlepiej wspominam też wejście Maleo i otworzenie barierek pod sceną. I to akurat przed "Shema Israel, Adonai Elohenu, Adonai Ehad" czyli absolutnym debeściakiem czadowym 2Tm2,3. No ta piosenka po prostu nie pozwala człowiekowi stać w miejscu, czysta energia! Co tam się działo pod sceną! :)

Później już prawie same kawałki z Maleo - świetna zajawka do "Wojny" - "Czy chcecie wojny?" "TAAAK!!!" "A z kim chcecie wojny?" "Z Putinem!!!" :D (A trzeba wiedzieć, że praktycznie w tym samym momencie na lotnisku w Rembiechowie, parę km dalej, lądowała właśnie rosyjska delegacja ;) Nawet mijaliśmy jadąc na koncert kolumnę jadącą na lotnisko.) Na koniec trochę łagodniej i reggae'owo (swoją drogą mogłoby być trochę więcej reggae na koncertach czadowych imho!).

No a już po bisach miasto Żukowo zrobiło z siebie wieś i była "Barka" odśpiewana przez organizatorów z gościnnym występem zespołu 2Tm2,3 :P. Nie wiem czy ktoś to nagrywał, ale byłby niezły rarytas kolekcjonerski! :P

Było godziwie. O tym jak bardzo niech świadczy fakt, że u mnie, w przeciwieństwie do May, ból karku nie ustąpił po dwóch dniach ale tygodniu z okładem. No takiej masakry to w życiu nie przeżyłem! Nie mogłem nawet przejechać się rowerem kilka dni później, bo nie dawałem rady utrzymać głowy na wysokości :D No i jeszcze do dziś mam zwichnięty kciuk, której to kontuzji nabawiłem się już przy pierwszym kawałku i co niestety trochę ograniczyło mój pełny udział w koncertowych zmaganiach.


Szacunek dla zespołu i oby jak najczęściej przyjeżdżał na Pomorze z czadowym repertuarem!



PS Sam nie zakładałem wątku, bo raczej się mało udzielam "piśmiennie" na tym forum a ograniczam się do czytania. A jak widzę jak administratorzy traktują zazwyczaj wątki zakładane przez takich userów to się trochę boję zakładać własny :P

_________________
Oko do nieba, do ziemi trup
Pomiędzy tym żałosna lampa słów
Cały mój świat nie znaczy nic
Ja Ciebie ścigam, wołam Cię, aby żyć
Światło świeć, Światło prowadź mnie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 września 2009 13:16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Kaczor, wątki z relacjami spokojnie zakładaj... oby było ich jak najwięcej :)

dzięki za obszerne relacje, zawsze je czytam z zapartym tchem... zwłaszcza, że koncertów czadowych coraz mniej :(

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 września 2009 21:13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Kaczor pisze:
traktują zazwyczaj wątki zakładane przez takich userów to się trochę boję zakładać własny
Zdecydowanie też mam podobnie...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 września 2009 08:13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
mathew pisze:
Kaczor napisał:
traktują zazwyczaj wątki zakładane przez takich userów to się trochę boję zakładać własny
Zdecydowanie też mam podobnie...

...piszczcie chłopaki ile wlezie. Prawdą jest że czasami reakcja użytkowników jest nieprzychylna. Głównym powodem to dubel tematu. W każdym bądż razie jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia nie widzę przeszkód aby "wywołac użytkowników UT do tablicy"...

Smok pisze:
Kaczor, wątki z relacjami spokojnie zakładaj... oby było ich jak najwięcej

... przyłączcam się do apelu Smoka.
Smok pisze:
zawsze je czytam z zapartym tchem... zwłaszcza, że koncertów czadowych coraz mniej

...wogóle koncertów zarówno 2Tm2,3 jak i Armii jakby mniej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 września 2009 16:17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Fajne relacje! :)

May pisze:
Maleo zreszta luzak podszedł do ludu i...odsunął barierki!


May pisze:
Poważna mina Budzego, położył ręce na ramionach tego pana i zaczał mu coś wykładać...


Hoho! :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 października 2009 18:28:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 17:40:14
Posty: 97
Skąd: Elbląg - Gdańsk
May pisze:
Była oczywiście grupka zapaleńców, ktorzy nie potrafili stać wobec muzy i przesłania obojętnie i ostro ruszyli w tany ))


Ja się chyba też do nich zaliczam :D , przez tydzień miałam zakwasy i uważam, że był to najlepszy koncert, na którym byłam ostatnim czasy :)
Dzięki May za pomoc :wink:

_________________
"Too much of me too little of Him"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 grudnia 2009 09:42:49 

Rejestracja:
ndz, 06 grudnia 2009 09:10:14
Posty: 1
A ja tylko chciałabym podziękować pewnemu koledze za "wodopój" :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 12 lutego 2010 11:31:23 

Rejestracja:
pt, 12 lutego 2010 11:21:47
Posty: 1
Skąd: 3miasto
Ja ze spóźnionym zapłonem też dorzucę swój zachwyt nad koncertem:). Tyle, że mój partner, który mnie tam zawiózł odciągał mnie od sceny ze względu na decybele, które przepływały przez całe ciało, a moje struchlałe dzieciątko w brzuszku nie wiedziało co się dzieje. Niech się uczy od małego co jest dobre :).

Pewnie teraz trzeba będzie czekać z kolejne pół roku na jakiś koncert.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group