Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 14:55:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 00:14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
:D :D :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 10:07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ojojoj jaka słodka dzidzia, zaraz mam ochotę ponosić :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 11:29:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
natalia pisze:
ojojoj jaka słodka dzidzia, zaraz mam ochotę ponosić

Kamik pisze:
Hehehe, jak widać na zdjęciach - nie tylko Ty

tak tak... i dzidzi się zaczyna wydawać, że przebywanie w czyichś objęciach to naturalny stan i zaczyna protestować jak się ją odkłada do łużeczka na przykład... i jakoś to tak jest, że wtedy nie ma w okolicy tych nosicieli ;)
Kamik pisze:
Zresztą nie taka tam znowu dzidzia - wagowo dziewięćdziesiąty siódmy centyl...

mi wygląda na dzidzię... ale na zdjęciu śpącym trudno powiedzieć...
jak dla mnie różnica pomiędzy dzidzią i bobasem wygląda tak:

Obrazek
Obrazek

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 11:58:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
KoT pisze:
tak tak... i dzidzi się zaczyna wydawać, że przebywanie w czyichś objęciach to naturalny stan i zaczyna protestować jak się ją odkłada do łużeczka na przykład... i jakoś to tak jest, że wtedy nie ma w okolicy tych nosicieli


Ale czy może być coś fajniejszego dla dzidzi niż przebywanie w objęciach rodziców?

Piękne dzieci!

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 12:36:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Gravi pisze:
Ale czy może być coś fajniejszego dla dzidzi niż przebywanie w objęciach rodziców?

nie ma !
Gravi pisze:
Piękne dzieci!

to jedna i ta sama córcia odstęp 3 miesięcy :) zazdroszczę Ci, że masz już większy przychówek... nie mogę się doczekać, jak my tez będziemy mieć kilkoro :)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 13:03:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
KoT pisze:
o jedna i ta sama córcia odstęp 3 miesięcy


Tak tak widać różnicę. Ale chodziło mi też o zdjęcia Kamika. :)

KoT pisze:
zazdroszczę Ci, że masz już większy przychówek...


Ja mam tylko starszy pochówek. Ilościowo tak samo jak Ty, czyli jedno dziecko. :)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 13:58:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
hehe sorry - zlaliście mi się w jednego forumowicza :) zazdorszczę Kamikowi rzecz jasna i innym multirodzicom :)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 15:45:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dzieci w tym tygodniu rodzą się na potęgę! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 stycznia 2008 17:29:56 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
noo i moje drugie powinno byc na dniach!!!!!!!!!! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 czerwca 2008 09:08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Coś dla niegrzecznych dzieci :twisted:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 października 2009 23:20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Będzie o młodzieży raczej niż o dzieciach, a raczej - o rodzicach. Gwoli ostrzeżenia dla różnych rodziców, którzy byliby równie nierozważni, co my.

Nasza Ola poszła miesiąc temu do gimnazjum. Szybko się zaznajomiła z różnymi osobami i prowadzi bujne życie towarzyskie - dziś wieczorem poszła po raz pierwszy do nowej koleżanki na urodziny.

Okoliczność niesprzyjająca numer jeden: nie znamy w ogóle żadnej z tych jej nowych koleżanek. Wieczorku zapoznawczego nie będziemy przecież organizować, ale trochę głupio się czuję z tym, że nie widziałem na oczy osoby, u której dziecko spędza długi wieczór.

Poważny błąd numer jeden: adresu do owej koleżanki nie zapisałem, bo coś mnie rozproszyło... na szczęście pamięć mnie nie zawiodła, ale...

Okoliczność wysoce niesprzyjająca numer dwa: okazało się, że podany adres był błędny! (dowiedzieliśmy się o tym jednak dopiero o późnej godzinie).

Poważne błędy numer dwa i trzy: nie wzięliśmy numeru telefonu do urodzinowej koleżanki, ani nawet (!) nie znaliśmy jej nazwiska :oops:

Pewna niefrasobliwość, która nie wiem, czy była błędem, ale w poniższych okolicznościach okazała się być okolicznością niesprzyjającą numer trzy: nie umówiliśmy się z Olą na konkretną godzinę zakończenia imprezy. Osobiście nie lubię podanych godzin zakańczania imprez, jako dziecko też ich bardzo nie lubiłem, ale może w wieku 13 lat jest to jeszcze wskazane :?

No i okoliczność najbardziej niesprzyjająca numer cztery: sieć Orange odpierdoliła takowy numer, że ani z telefonu Plus, ani drugiego Oranga nie dało się do Oli dodzwonić. Ona mogła się z nami połączyć, ale my z nią nie...

No i cóż - o dziesiątej wysłałem Oli smsa, kiedy chce wracać. Potem okazało się, że mniej więcej od tejże godziny dziewczyny przekształciły imprezę w posiadówko-pogadankę i Ola w każdej chwili spodziewała się sygnału od nas. Ale fajnie było i sama nie zadzwoniła... A sms nie doszedł. Przed 22.30 postanowiliśmy zadzwonić, ale pani w słuchawce stanowczo oznajmiała, że abonent jest niedostępny i prosimy spróbować ponownie. Próbowaliśmy ponownie mnóstwo razy, ale bez skutku. Poszedłem tam i zadomofoniłem pod wskazany (błędny adres), budząc po 22.45 jakiegoś dziadka :roll: (pszpszm to chyba pomyłka), wróciłem, nie udało się znaleźć innego kontaktu, który by zadziałał, ok. 23.15 już poważnie zdenerwowany postanowiłem spróbować szczęścia jeszcze raz, z numerem mieszkania 168 zamiast 68 i tuż przed tym, kiedy miałem obudzić następnego pechowca, Ola w końcu zadzwoniła, nieco zdziwiona, że jej nie szukamy (!). Mieszkanie okazało się mieć numer 88... Ola wyszła, potwierdziliśmy sobie niemożność kontaktu: stała tuż obok mnie i nie byłem w stanie się do niej dodzwonić ani wysłać wiadomości, natomiast ona do mnie - jak najbardziej. Pięć czy dziesięć minut później, w drodze do domu, nagle przyszedł jej sms sprzed półtorej godziny i nagle już mogłem się do niej dodzwonić...

Kurde, przyzwyczaiłem się do tego, że ona sobie bardzo samodzielnie chodzi tu i tam, ale też do tego, że znam wszystkie osoby, w otoczeniu których przebywa. Od pierwszej klasy, od klasowych wigilii, jasełek, spotkań przy początkokońcach roku, poprzez wspólne jeżdżenie nawet z dziećmi na basen w klasie drugiej, aż do wielu urodzin itp., które odbywały się u nas.
Trzeba sobie powiedzieć wprost, że ogromną lekkomyślnością się wykazaliśmy i może to nas czegoś nauczy.

Heh, zwłaszcza, że wczoraj też była skucha - miałem ją niby odebrać z pierwszej dla odmiany gimnazjalnej dyskoteki, ale nie domówiliśmy się (bo przecież po dyskotekach w starej podstawówce wszystko było oczywiste :roll: ), w rezultacie wyszło na to, że przyszedłem niepotrzebnie, bo dzieci wracały generalnie same, a ona wyszła innym wyjściem, niż tam, gdzie ja czekałem, więc nie wiedziałem zupełnie co i jak i po co ja stoję jak ten (wiadomo kto). Syw.

Dzieci są fajne, ale ja wolę jak mają kilka lat niż kilkanaście chyba...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 października 2009 10:04:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
dziś mama przy śniadaniu wyznała mi, że jak byłem mały jedyną opcją żeby mnie uśpić w domu było....włączenie odkurzacza :shock:
Niestety kiedy się go wyłączało w 80% przypadków się budziłem....tak więc moi rodzice odpoczywali od moich wrzasków przy iście kojących dźwiękach :mrgreen:
Szkoda, że dziś jednak mnie ten warkot niesłychanie drażni hehe

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 października 2009 10:49:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Crazy pisze:
Dzieci są fajne, ale ja wolę jak mają kilka lat niż kilkanaście chyba...

tak, ostatnio mam wrażenie, że nastolatki trochę mi działają na nerwy. 13 lat to jest taki wiek, że wydaje się im, że są niemal dorosłe a przecież jak najbardziej nie. nina jest w nowym gimnazjum też, ale na szczęście znamy tam masę dzieci, również z tamtejszego liceum. ale też przez to, że ona ma kontakt ze starszymi dzieciakami, typu 16, 17 lat (również przez harcerstwo) to tym bardziej jej się wydaje, że jest starsza niż jest. to jest własnie trochę niebezpieczne.
dziwne też, że rodzice tamtej dziewczyny z urodzin nie mieli nic przeciewko temu, że imprezka trwa tak długo :shock: w końcu to trzynastolatki, kiedyś 7 klasa!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 listopada 2009 14:37:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
MAQ pisze:
jak byłem mały jedyną opcją żeby mnie uśpić w domu było....włączenie odkurzacza

b.małe dzieci tak mają, przypomina im to odgłosy z brzucha mamy (łomot serca, hałasy z zewnątrz...) :)

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 listopada 2009 14:52:01 

Rejestracja:
pn, 12 października 2009 16:12:48
Posty: 805
Skąd: Daleko i blisko
Zatem dla małych dzieci najlepsza Siekiera i Trupia Czaszka?

_________________
każdy cieszyć się chce


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group