Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:56:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 15:18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Crazy pisze:
pomyślałem, że ja bym się nie obruszył, gdyby po moim potencjalnym koncercie ktoś powiedział, że szacunek, ale jednak najlepszy był The End na koniec.

nie bardzo chce mi się w to wierzyc crazy.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 15:35:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
nocny_lotnik pisze:
Ogólnie myślę, że było gorzej niż w Hard Rock Cafe,
no tak tam interakcji z widownią a również z obsługą było aż nadto :wink:
Twoje prawo tak sądzić ale się kompletnie nie zgadzam :D

Interakcji z widownią może rzeczywiście nie było a przyzwyczajenie z poprzednich koncertów Budzego Solo jest. Ale primo po pierwsze - nie przeszkadzało mi to w odbiorze utworów, primo po drugie - poprzednio już chwaliłem za interakcje między muzykami więc tylko podkreślę to jeszcze raz.



btw tak mi się przypomniało, że jak zajechaliśmy na UKSW to ujrzeliśmy naprzeciwko parkingu, obok Dobrego Miejsca - Bistro Luna :shock:
Trafiona nazwa! :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Ostatnio zmieniony czw, 17 grudnia 2009 15:47:28 przez marecki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 15:44:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
nocny_lotnik pisze:
Mam wrażenie, że to przez te pierogi.??


no właśnie... :| w pierogach podrzucono nam glony niezapowiadania, a do tego tuż przed występem miała miejsce dość poważna sprzeczka o to który z nas jest z wyglądu najbardziej podobny do Kardynała Richelieu... reszta jest milczeniem

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 15:48:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....teraz już wiemy Gero ,że muzyka to tylko nieistotny dodatek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 16:26:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
natalia pisze:
nie bardzo chce mi się w to wierzyc crazy.

możliwe, że masz rację, nie jestem artystą.

W ogóle to ten cały I JAh Man nie był wcale best momentem, był po prostu bardzo pięknym momentem. Podczas samego koncertu było wiele też bardzo pięknych momentów, nawet jeżeli były też takie, które mi się nie podobały i generalnie nie miałem dobrego "feelingu" podczas całego występu. Pisałem o niektórych z tych momentów, które mi się podobały, a mógłbym dodać niejeden.

Przepraszam jeszcze raz tych, którym się zrobiło przykro. Ale dlaczego muszę udowadniać, jak bardzo cenię sobie pracę i twórczość Tomasza Budzyńskiego i jego zespołu?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 18:42:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Mi się podobało. Był to chyba najbardziej kosmiczno-psychodeliczny koncert lunowy, na jakim byłam i muszę przyznać, że bardzo fajna jest taka aranżacja. Strasznie miłą niespodziankę stanowił 'Nocny Lotnik', którego wcześniej nie znałam, tym bardziej się cieszę, że po raz pierwszy mogłam go usłyszeć właśnie na żywo. I chociaż w klimacie koncertu czuć było wg mnie ducha 'Freaka', to 'Green' na koniec też zaskoczył mnie kompletnie i było to bardzo radosne zaskoczenie, zwłaszcza, że wersja koncertowa bardziej mi przypadła do gustu, niż płytowa.

natalia pisze:
dla mnie sam duecik jest na ***** :D

Ooo, pełna zgoda! :D Brawa dla tego dueciku! :brawa: Ale i reszty zespołu też, zwłaszcza Karola, który różne odjazdy wyczyniał. :)
Brakowało mi tylko hippisowskiej piosenki Gera na koniec, ale rozumiem Jego decyzję o nieśpiewaniu jej.
Świetnym pomysłem było wyświetlanie obrazów Budzego.
marecki pisze:
Raz pojawiła się nawet alternatywna (podobno pierwsza) wersja okładki Freaka z lewą dłonią Budzego

Jakość zdjęcia fatalna, bo i oświetlenie było stanowczo za ciemne dla mojego aparatu, ale oto i ona:
Obrazek

Natomiast nie wiem, czemu, ale jakoś mało zaangażowałam się w ten koncert emocjonalnie. Zawsze wszystkie solowe koncerty Budzego przeżywałam bardzo silnie, każdy zupełnie inaczej, ale silnie. A tu tak jakoś na zimno prawie. Może aura tak na mnie wpłynęła? Czułam się właśnie tak, jakbym znalazła się na koncercie zagubionym w mroźnej nocy w środku ciemnego lasu. ;)

Publiczności faktycznie dziwnie mało. Czyżby mróz i grypa zbierała aż takie żniwo? Dobrze, że się Wiki wpisała, bo już zaczęłam się zastanawiać, czy byłam tam jedyną dziewczyną z forum, hehe.

Chciałam też powiedzieć, że dla mnie był to koncert dość szczególny, ponieważ odbył się dokładnie w rok po pierwszym scricte-lunowym koncercie na którym byłam i podczas którego zdobyłam się na odwagę wyjścia z cienia i poznałam pierwszych forumowiczów. Miło mi, że tą rocznicę mogłam spędzić w podobnych okolicznościach (i że mogłam poznać kolejnych). :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 18:50:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
O, dzięki za to zdjęcie! Bardzo byłem ciekaw po tym jak Crazy wspomniał :) ,

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 20:09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Fengari pisze:
Publiczności faktycznie dziwnie mało. Czyżby mróz i grypa zbierała aż takie żniwo?

Myślę, że mogła odstraszyć stosunkowo wysoka cena, no i chyba promocja była średnia.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 20:13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
nocny_lotnik pisze:
Muzycznie też jakoś super nie było, pomyłki rzecz ludzka, struna też się zdarza, że pęknie, ale gitarę wypada dobrze nastroić.

...jestem pełen podziwu dla ludzi którzy wychwytują takie niuanse i wcale nie mówię tego złośliwie w stosunku do nocnego lotnika...
Koncert rockowy to raczej łapanie emocji niż wsłuchiwanie się w sprawy techniczne...Nie wiem ..może muzycy tak mają....Ja zupełnie nie...Bez urazy nocny lotniku.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 20:14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
youzwa pisze:
Fengari napisał:
Publiczności faktycznie dziwnie mało. Czyżby mróz i grypa zbierała aż takie żniwo?

Myślę, że mogła odstraszyć stosunkowo wysoka cena, no i chyba promocja była średnia.

..się wtrącę jeszcze raz. Niestety dla tej muzyki nie ma odpowiedniej promocji.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 20:45:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
youzwa pisze:
Myślę, że mogła odstraszyć stosunkowo wysoka cena, no i chyba promocja była średnia.

Z tą ceną to bez przesady, chyba normalna jak na koncert Luny i w ogóle polskiego zespołu? Że promocja kiepska, to fakt. Ale na poprzednich koncertach lunowych w Warszawie, na których byłam, frekwencja była lepsza, stąd sądzę, że tym razem nie jest to tylko kwestia promocji.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 21:40:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Jeden z lepszych koncertów, jaki ostatnio widzałem. Best moment to był GREEN - wersja jak dla mnie ciekawsza od tej znanej studyjnej. Więc przychodzi z niecierpliwością czekać na zbliżający się Brylfest.
Fajnie było po koncercie pogadać z Aviatorem, w tak ważnym dla niego dniu - GRATULATION, czy dłuuugo z Karolem.
TOM jak zwykle w niesamowitej formie, chociaż przez chwilę pomyślałem czy nie jestem na występie Toma Waitsa... Ale gdzie tam Waits, ten Lunarny repertuar ma coś więcej...
Milo było poznać Fengari, Olelka, porozmawiać z Crazym i innymi...
Ogólnie
Crazy pisze:
bisy, zwłaszcza opowieść o Annopolu, nie wiem po raz który słyszałem, a jakby po raz pierwszy
Yeah, też tak to odczułem. Chociaż swoją podróż na wschód zataczam na wysokości rycko-puławskich stron, to ten annopolski czy dalszy sandomierski klimat nie jest mi obcy...

_________________
II.OP.OP


Ostatnio zmieniony sob, 19 grudnia 2009 14:08:06 przez mathew, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 21:46:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Cena według mnie była OK. 25 złotych za koncert to dużo :roll: Pewnie są tańsze i są też darmowe ale to chyba przy zzdrowym rynku nie powinno być normą.
Promocja - ja poza forum nie szukałem, ale chyba jakiś baner gdzieś w necie widziałem, o sprawdziłem w CGMie było (Artur Rawicz czuwa :wink:).
Czyli chyba tak jak zwykle, czy wcześniejsze koncerty lunarne miały większą promocję? Nie przypominam sobie.

Według mnie słabość frekwencji wynikała raczej z terminu. Tydzień przed świętami większość osób jest w wirze przygotowań, zalatana i nie ma czasu na koncert. Sam próbowałem namówić paru znajomych i każdy coś miał ważnego. No a parę innych odpadło przez przeziębienia itp.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 21:53:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Fengari pisze:
Z tą ceną to bez przesady, chyba normalna jak na koncert Luny i w ogóle polskiego zespołu?

Co do tego drugiego to zgoda, ale co do koncertów Lunowych, to chyba tylko ten w HRC był równie drogi. Może publiczność rozpuszczona tymi wcześniejszymi, darmowymi koncertami :)
Fengari pisze:
Że promocja kiepska, to fakt. Ale na poprzednich koncertach lunowych w Warszawie, na których byłam, frekwencja była lepsza, stąd sądzę, że tym razem nie jest to tylko kwestia promocji.

Trochę nie rozumiem. Potwierdzasz moje przypuszczenie, że była kiepska promocja, zauważyłaś też, że była gorsza frekwencja i stąd wysnuwasz wniosek, że... to nie tylko kwestia promocji? Chyba kiepsko umiem czytać pomiędzy słowami ;)

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 grudnia 2009 22:38:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
nocny_lotnik pisze:
ale gitarę wypada dobrze nastroić.

....sorry ,błądziłem przez całe życie......co jeszcze wypada ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group