Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:48:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 marca 2010 00:10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 03 września 2006 00:15:59
Posty: 112
Skąd: mam: to: wiedzieć:?
Dziś 2Tm2,3 zadebiutował w Sanoku, zespół nigdy tu nie grał ani czadowo ani akustycznie, tym bardziej :brawa: dla organizatora - Stowarzyszenia ZNAK. Koncert bardzo klimatyczny, stonowany, nastrojowy, postny, piękny. Nastąpiła zmiana w sekcji dętej z ojca na syna, można więc było po raz pierwszy na tej trasie usłyszeć piękne dźwięki Marka Pospieszalskiego. Publiczność, jak przystało na akustycznego Tymka, liczna, nawet bardzo. Ktoś podszedł po koncercie i pokazywał zdjęcia, które zrobił, może pokaże je innym na tym forum. Warto było tak daleko jechać na ten koncert, coś koło 900km, naprawdę warto.

_________________
lepiej NIC niż WCALE


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 marca 2010 10:48:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 06 listopada 2009 22:39:10
Posty: 36
Skąd: P-nań
http://www.dapoznan.salezjanie.pl/index ... trona.html
trochę zdjęć z Poznania okiem organizatora :)

_________________
www.ewangelizatorzy.pl
www.druzynajezusa.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 marca 2010 12:16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
Znakomity koncert w Sanoku. Wprawdzie bez Maleo i Licy, ale może wlaśnie przez to występ bardziej jednorodny stylistycznie. Muzycy w świetnej formie - Nepti wymienił już Marka Pospieszalskiego, który rzeczywiście grał przepięknie, ja muszę wspomnieć o Marcinie i jego niezwykłych cymbałach oraz Beacie, która na przeszkadzajkach wspaniale wzbogacała poszczególne utworów. Słowa uznania dla Angeliki, która śpiewa wręcz anielsko :wink: i oczywiście dla Budzego. Akustycy i oświetleniowcy wykonali kawał świetnej roboty umiejętnie wykorzystując architekturę i wystrój kościoła, kto był wie o czym mówię - duże :brawa: Mam nadzieję, że zespól zawita jeszcze w nasze okolice.

Setlisty nie podam, gdyż zbyt mało znam repertuar Tymka, może MxG, którego serdecznie pozdrawiam. Fotek też nie ma bo po zaraz na początku zdechła bateria w aparacie :? - nie znoszę tego cyfrowego złomu !

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 marca 2010 19:09:36 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Widzę, że pojawiają się relacje z kolejnych koncertów. Pora wrzucić więc zdjęcia z Białego.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/img]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 marca 2010 23:31:06 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Moje zdjęcia z koncertu w Zalesiu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 marca 2010 00:36:44 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
szkoda ze czasami musi kogoś z muzyków brakować :(
zdjęcie trasy 989927126912327298566.jpg
w kazdym razie chodzi mi o zdjęcie 58 czarka :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 marca 2010 16:39:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 03 września 2006 00:15:59
Posty: 112
Skąd: mam: to: wiedzieć:?
Wczorajszy koncert w Hali Korona w Krakowie przyciągnął około 500-600 osób, klimat nieco inny niż w kościołach. Publiczność żywo reagująca, rzekłbym, że to chyba najgłośniejsza publiczność na tej trasie. Wielkie :brawa: dla KSM-u który wykonał kawał ciężkiej pracy, żeby koncert mógł dojść do skutku, w momencie gdy zespół grał a publiczność słuchała, organizatorzy zamiast słuchać i cieszyć się koncertem mieli na głowie kontrolę służb sprawdzających wszelkie przepisy dotyczące imprez masowych, ponoć jest to masakra od marca tego roku, biurokracja, biurokracja,biurokracja!!!. Koncert jak i wcześniejsze bardzo dobry, może mniej postny niż w Sanoku, co wcale nie oznacza że gorszy.
W przerwie między koncertami, czyli dziś i jutro 2Tm2,3 w okrojonym nieco składzie gra kameralnie dla młodzieży w całkiem pięknym zakątku naszego kraju, po dzisiejszym spotkaniu młodzież chyba była zadowolona, jutro ciąg dalszy...
Teraz Maleo z zespołowym akustykiem śmigają na nartach, pozostała część spaceruje po dolinach a ja lecę w poszukiwaniu dobrej kawki :D .
cdn...

_________________
lepiej NIC niż WCALE


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 marca 2010 16:43:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 26 stycznia 2008 09:18:16
Posty: 25
Skąd: krakow/sanok
Sanok

Niesamowity koncert, warto było posłuchać Dementi w tej na pierwszy rzut oka okrojonej wersji (brak Licy i Maleo), jednak okazało się że dzięki braku kilku utworów pełnej - jednorodnej. Czasami brakowało mi kolejnej gitary... ale taki chorał gitarowy :) się wkomponował.
Robertz prosil o steliste jednak dzieki tej jednorodnosci czulem sie jakby caly koncert byl jednym utworem ;) (w nastepnym tygodniu bedziemy mieli video to napisze liste)
Zespół pomimo długiej podróży swietnie dysponowany...
jeszcze raz Sanok dziękuje 2tm2,3 !

:arrow: http://grucela.pl/2tm23/ garść zdjęć

_________________
'Yes, this is a wonder, my freak.'


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 marca 2010 07:06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 grudnia 2009 09:47:39
Posty: 485
MxG pisze:
garść zdjęć

Fajne fotki. Sepiowy dr Kmieta, cymbaly i Angelika :brawa: Natomiast czarno-białe zdjęcie chłopaka oświetlonego snopem światła chyba najlepiej oddaje atmosferę jaka panowała wśród publiczności.

_________________
Robert Skruszony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 marca 2010 09:52:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 18:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
Muszę przyznać, że koncert w Krakowie był bardzo imponujący.
Nie będę się powtarzać po Neptim z listą utworów....
Instrumentalny początek, jak zawsze stanowił świetne wprowadzenie do całości koncertu. Niewiele świateł, skrzypce i wiolonczela wniosły odpowiedni nastrój.
Dało się odczuć świetną formę Angeliki. Rewelacyjny głos, delikatny, ciepły i miażdżący zarazem...zresztą Maleo także miał dużą lekkość wyrazu, tego co śpiewał. Publiczność, która delikatnie podśpiewywała.....uuuuuuu, uuuuuu. "Jankielowe" cymbały....

Niestety nie da się oddać takich rzeczy słowami :brawa: :brawa:
Nepti pisze:
Koncert jak i wcześniejsze bardzo dobry

Patrząc na zeszłoroczny koncert, który był w kościele, trochę się obawiałam, że na takiej "sali gimnastycznej" może nie być tak dobrej akustyki. Wyszło lepiej niż się spodziewałam.
(Poza tym wszystkim było ciepło..... :wink: w kościele strasznie zmarzliśmy.... :mrgreen:)
Mam nadzieje, że Q51 wrzuci jakieś foty...
p.s. gdzie zaginął flecista?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 marca 2010 23:54:07 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
Koncert w Krakowie od strony artystyczno-postno-mistycznej wypadł słabo. Nie znaczy to wcale, że nie warto było być :) Kilka ciekawych historii, bardzo sympatycznie. Ale ekipa z UT mało liczna coś :shock:
A organizatorów nie rozumiem zbytnio: drogie bilety, sala na koncert średnia (ale z nagłośnieniem daliście radę perfekcyjnie - chyba cudu tam dokonaliście!), ale żeby wpuścić ludzi na parkiet, gdzie masa by się zmieściła to nie :? No i ochrona przed groźną publiką... A po koncercie miałem własnego bodyguarda ;)
Bless dla Darka za to co zrobił. Mam nadzieję że naładujecie/liście się po koncercie na rekolekcjach.

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 marca 2010 18:09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 października 2005 18:02:41
Posty: 428
Skąd: Kraków
Olek pisze:
A organizatorów nie rozumiem zbytnio: drogie bilety, sala na koncert średnia

Odrobinę się z Tobą nie zgodzę....bilety w normalnej cenie, jeśli 25 zł to dużo, to chyba nie byłeś na droższych koncertach....wielu artystów bierze więcej za występ. Uważam, że nie ma się czego czepiać, muzycy też muszą z czegoś żyć. Żaden szanujący się artysta nie gra za 5 PLNów...
Ochrona robiła swoje, każdy ma jakaś prace...chyba nie byłeś na koncercie w Studio, tam ochrona naparzała fanów i zachowywała się chamsko.
...ale pozdrawiam Cię Olku i nie mam zamiaru przenosić tematu do awanturum :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 marca 2010 18:53:08 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
Jestem absolutnym przeciwnikiem oszczędzania na artystach, ale 30zł w dniu koncertu to jak na Tymka chyba rekord ( no dobra, w irlandi za 10 ojro ;)), ale wiesz, jakby ludzi wpuścili na podłogę, to by więcej kasy z biletów mieli, i mogliby obniżyć cenę pojedynczego biletu.

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 marca 2010 19:08:08 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
ale nikt z organizatorów nie jest w stanie przewidzieć ile przyjdzie ludu.
a poza tym o czym mowa .za akustycznego tymka,poziom artystyczny i (ekipe nie mniejsza jak 20osób?) 25-30zł to duzo? :shock: :lol: :lol: :lol: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 marca 2010 00:38:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 03 września 2006 00:15:59
Posty: 112
Skąd: mam: to: wiedzieć:?
Koncert w Zabrzu przypominał mi trochę ten w Sanoku, dość klimatyczny i stonowany, bardzo fajna sala teatralna, no może trochę było za gorąco i za sucho, ale od czego są w końcu krótkie rękawki i woda :) Dało się zauważyć puste fotele w teatrze, publiczność z lekkim dystansem, jednak im bliżej końca tym ten dystans się zmniejszał, na koniec długie i gromkie owacje na stojąco. Dziś pomiędzy muzykami pojawiła się nowa postać, znana między innymi z płyty "Freak" Armii, saksofonista Łukasz Kluczniak.
Przed zespołem ostatni koncert w Sosnowcu.

_________________
lepiej NIC niż WCALE


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group