Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:17:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 listopada 2009 15:09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
azbest23 pisze:
Z tym THRAKiem to jednak ma rację


Co racja, to racja, ale wszyscy dobrze wiemy na ile Crazy "wycenia" THRAK-a ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 listopada 2009 21:35:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25357
zaraz, ale ja sam tego nie wiem! Thraka słyszałem kiedyś, może nawet ze dwa-trzy razy, bo mój Tata to ma i dość lubi. mnie zmęczyło okrutnie, choć z pewnością mniej niż thrash metal.

ale dobra Pet, już więcej nie będę rozreklamowywał Spirita we wszystkich wątkach, bo skończy się jak z Karoliną i Moody Blues i ktoś mnie opieprzy ;-)
mam nadzieję, że przynajmniej Budyń mi wierzy, że pisałem to na serio a nie żadna prowokacja ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 10:38:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Może napiszecie coś o wczorajszym traszowym święcie, co co żeście tam byli? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 10:43:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Na Behemotha nie zdążyliśmy. I dobrze.
Na Anthrax się spóźniliśmy. Usłyszeliśmy cztery utwory, ale zestaw dość nas zadowolił. Wyglądał mianowicie tak:

Indians
Only(!!!! Zapowiedziany przez Belladonnę jako "A teraz coś nowego. To znaczy coś nowego dla mnie")
NFL
I Am The Law

Megadeth - no tak... Mustaine'a nie słyszałem, niektórych utworów musiałem się domyślać. PODOBNO zagrali całą najlepszą ( :) ) płytę, ale te utwory, których nie jestem pewien, pójdą w cudzysłowie. Bardzo zadowoliła mnie końcówka.

"Holy Wars... The Punishment Due"
Hangar 18
"Take No Prisoners"
Five Magics
"Poison Was The Cure"
"Lucretia"
Tornado Of Souls
Rust In Peace... Polaris

Headcrusher
Sweating Bullets
Symphony Of Destruction
Peace Sells... But Who's Buying?

Slayer. Miazga, siła, mrok i ekstremalna szybkość. Araya momentami szeroko uśmiechnięty, a momentami z miną wzbudzającą we mnie autentyczny strach. Niektórych utworów nie poznałem, zamiast nich będą znaki zapytania. Możliwe, że zagrali coś jeszcze, bo niektóre znaki zapytania trwały trochę długo i tak jakby zmieniały się w trakcie. :)

World Painted Blood
?
War Ensemble
?
Dead Skin Mask
Angel Of Death
Beauty Through Order
Disciple
Mandatory Suicide
Chemical Warfare

South Of Heaven
?

Jeśli ktoś (liczę na tych, którzy byli oraz na Azbesta) potrafi uzupełnić te listy, bardzo się ucieszę.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 18:21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
O, z Megadeth byłbym zadowolony, skoncentrowali się na jedynej płycie, której kiedyś tam, w zamierzchcłych czasach, dość często słuchałem.

Peregrin Took pisze:
Na Anthrax się spóźniliśmy
Tego zaś bym żałował! :)

Peregrin Took pisze:
Araya momentami szeroko uśmiechnięty, a momentami z miną wzbudzającą we mnie autentyczny strach.


Dlaczego? Czy mógłbyś jakoś rozwinąć?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 18:43:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
antiwitek pisze:
Dlaczego? Czy mógłbyś jakoś rozwinąć?

No on po prostu czasem tak wygląda, że w połączeniu z muzyką, jaką gra, budzi we mnie jakiś niepokój...
Te zdjęcia to nie do końca to, o co mi chodzi, ale zawsze jakiś trop:
http://commons.wikimedia.org/wiki/File: ... _Araya.jpg
http://www.gettyimages.com/detail/102096830

U wielu innych metalowców czuję jakąś pozę, jakąś maskę, jakiś dystans. A Araya - mimo że z wywiadów wiem doskonale, że to inteligentny człowiek o szerokich horyzontach, z dużym poczuciem humoru itp. - czasem sprawia, że czuję się niepewnie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 20:52:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Peregrin Took pisze:
mimo że z wywiadów wiem doskonale, że to inteligentny człowiek o szerokich horyzontach, z dużym poczuciem humoru itp. - czasem sprawia, że czuję się niepewnie.

... a te satanistyczne klimaty to sprawa inteligencji czy poczucia humoru ? a może tych szerokich horyzontów ??

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 21:00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
fragmenty wywiady z `teraz rocka` z rzeczonymi panami lekko mnie zmroziły. jeśli uznać ich wypowiedzi odnośnie np. spojrzenia na świat, ludzkość /Arayi, Kinga/ za takie serio, serio... to mogą sprawić, że człowiek czuje się niepewnie... z wypowiedzi Kinga wynikałoby też, że jakaś duża zadra z dzieciństwa w nim siedzi... ale może ich muzyka to jakiś wentyl bezpieczeństwa dla nich samych. inna rzecz - czy ma ona wpływ na zachowanie osób na krawędzi psychozy...

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2010 21:24:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
elrond pisze:
a te satanistyczne klimaty to sprawa inteligencji czy poczucia humoru ? a może tych szerokich horyzontów ??

No tak jak pisałem - złożona i przeze mnie nierozszyfrowana osobowość z tego Arayi.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 czerwca 2010 05:08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...ja może niemerytorycznie. Jeśli chodzi o nazwę watku od razu kojarzy mi się Szoł-Met...Tak się nazywa sklep żelazny w Chorzowie Starym :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 czerwca 2010 07:01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Według setlist.fm, najlepszego chyba portalu w tym temacie, setlista Anthraxu wyglądała tak:

Caught in a Mosh
Got the Time
Indians (with "Heaven and Hell" snippet dedicated to Ronnie James Dio) Antisocial
Madhouse
Only
Efilnikufesin (N.F.L.)
I Am The Law

(czyli wynikałoby, że z daleka pomyliłem końcówkę "Madhouse" z "Indians")

Megadeth - zgadza się z tym co napisałem, plus miniaturka "Dawn Patrol" w tym samym miejscu, co na płycie.

Slayer:
Zgadza się z tym, co zapisałem, a moje znaki zapytania to odpowiednio:

Jihad
Hate Worldwide
Raining Blood

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 czerwca 2010 18:04:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Byłem w Czechach i było super ! Setlista Megadeth inna - fajniejsza, Metalliki nieco inna... Jutro napiszę więcej...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 czerwca 2010 11:45:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Battery, Harvester Of Sorrow, Seasons In The Abyss, Trust, In My Darkest Hour... Dlaczego nie w Warszawie? :(
I to wszystko kosztem tylko Dead Skin Mask i Czterech Jeźdźców... :(

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 czerwca 2010 13:30:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
no właśnie...
Dobrze, że sobie darowałem kpiny z Pippina odnośnie spóźnienia na Anthrax, bo ja w ogóle się na ten zespół nie załapałem... Na Anthraxie staliśmy w korku wjazdowym na teren imprezy... Tyle że u nas zespół zaczynał po 16...

Fest był na terenie starego posowieckiego lotniska. Dwie sceny obok siebie (w odległości 500 metrów)... Nie za bardzo jarzę dlaczego była ta druga scena, bo na pierwszej działo się tyle, że na drugą mało kto docierał...

Przy dźwiękach Fear Factory z oddali zaparkowaliśmy samochód (co ciekawe słyszałem z oddali ze 3 numery i wszystkie z dwóch pierwszych płyt - szkoda, że się nie załapałem na koncert, bo numery z Demanufacture to chętnie bym usłyszał.

Jak już się wbiliśmy pod scenę to zaczął grać Rudy i spółka - Holy Wars... The Punishment Due - Yeah !!! (w zasadzie ten okrzyk mógłbym wydawać i wydawałem po rozpoczęciu każdego kawałka)... zaraz potem Hangar 18 (przez wiele lat chciałem usłyszeć ten numer na żywo) i wszystko jasne - polecą RIP-em... a tu niespodzianka - Wake up dead - a może jednak iny set ? Tak ! Headcrusher i wszystko jasne... Zaraz po nim In my darkest hour - genialnie... po nim powietrze przeszywa rif ze Skin O' My Teeth, a po nim A tut le monde... żeby nie było tak balladowo zespół wsadza nam Hook in mouth, żeby zaraz potem melodyjnie polecieć Trust'em... Tada dam! Hallo me, meet the real me - Sweating bullets... Tara ta, tara ta ta ta ta tara ta - You take a mortal man and put him in control - Symphony of destruction... a zaraz potem Peace sells, but who's buying i Thank you, God bless You... żadnych bisów - zespół miał godzinę na granie i zapełnił ją w całości...
A ja się pytam - Dlaczego tak krótko i przy pełnym słońcu centralnie nad sceną ???
Świetny secik hiciorków - bardzo mi się podobało... pewnie, że mógłbym wymienić ze 20 numerów które chciałbym usłyszeć, ale równie dobrze mogło się trafić z 10 z ostatnich 3 płyt których nie poznałbym po tytule... Zapowiedź występu Megadeth przesądziła o tym, że się zdecydowałem jechać na Sonicsphere i bardzo się cieszę z tej decyzji... Zwłaszcza że nie byłem na Bemowie a w Milovicach, bo set bardziej mi pasował.

Nagłośnienie występu niezłe, ale nieco za głośno i dominująca centrala nieco irytuje...

Lecę na małą scenę, bo tam kończy się występ Therapy ? na które chciałem jechać do Wrocka, rozważałem wyjazd do Krakowa a w końcu nie pojechałem... Chłopaki jadą z koksem - z daleka słyszę wiertarkowy dźwięk Teethgrinder'a, potem numer który jest na każdym koncercie - Potato junkie, po nim jak obuchem wali rif z The knives i na koniec jeszcze Screamager... Zespół naprawdę dał czadu... Qrna co za palant wpadł na to, żeby ten koncert pokrywał się z Megadeth'em ? Ale wiem już że na następny koncert w okolicy trzeba koniecznie pojechać...

c.d.n.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 czerwca 2010 13:50:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
KoT pisze:
Anthrax, bo ja w ogóle się na ten zespół nie załapałem...

1.Caught in a Mosh
2.Got the Time (Joe Jackson cover)
3.Madhouse
4.Indians
5.Be All, End All
6.Medusa
7.Antisocial (Trust cover)
8.Only
9.Metal Thrashing Mad
10.I Am The Law

Czuwaj! :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group