Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:44:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 18:59:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 01:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
poszlo git!...dzieki...
...kurde Budyn...ja myslalem, ze juz masz" Pokolenie"!...przeczytalem wczesniej, ze ktos juz to ci podrzucil zdaje sie , ze Boskey(?)......przeszukalem wlasnie swoje skromne archiwum i znalazlem niestety samo pudelko (!)...kaseta jest chyba u mojej szwagierki i jutro pojde do niej jej poszukac...wiec nic straconego...a co do samej kasety to nosi tytul
"Taki jest nasz swiat"...5 utworow na stronie a:*to wlasnie my,*a glupiemu jest najlepiej,*taki jest nasz swiat,*perelka,*puszcza..strona b:*pokolandia,*judyta,*popatrzmy wkolo,*fan-club browaru,*dyskoteka..5 utworow...nie wiem, czy o to wydanie akurat chodzi...(bo to chyba jakis "pirat" jest)...pozdro!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 19:15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 01:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
Nagrana i wydana! co jest najwiekszym naszym sukcesem jak do tej pory!...podaj namiary na PM to przesle ci...! do tego wybieramy sie na pare koncertow do Polski w wakacje , wiec moze na zywo ktos nas poslucha?...miejsca znamy, ale nie ma jeszcze dokladnych terminow,mam nadzieje, ze za tydzien sie wyjasni wszystko i napisze kiedy , gdzie i jak...!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 22:40:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Poszukuję piosenki co jej refren jakoś tak leci: tylko Bolek i Lolek, Tytus, Romek i Atomek, Dzieci z Bullerbyn...

Wiecie kto to śpiewa? Słyszałem dwa razy w radiu i wpadło w ucho...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 23:14:44 
Mi to trochę brzmiało jak Cool Kids of Death, w Rock Radio promują, więc pewie się dowiem, abo sam załpiesz. Bo kawałek ma promocję sporą i duży potencajał radiowy ;)


Na górę
 
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 07:56:42 

Rejestracja:
sob, 14 maja 2005 13:38:27
Posty: 19
Skąd: warszawa
Pewnie chodzi o zaespół HURT. Tutaj znajdziesz trochę informacji. Pozdrowienia

http://www.polskieradio.pl/bis/pasmo.aspx?iID=4876

_________________
Weird scenes inside the goldmine...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 09:17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
To na pewno był Hurt bo przedwczoraj przeczytałem wszystkie teksty z ich nowej płyty. Zabawne, bo wszystkie teksty na płycue napisane w konwencji wyliczania, kim jest, albo kim być chciałby, na dłuższą metę nudne.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 czerwca 2005 22:18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
"On the rock - reggae compilation" vol. 1, 2" KASETA__ 9,00 (RAS, DAAB, ALIANS, IZRAEL, ASUNTA, BAKSZYSZ, BĘDZIE DOBRZE, STAGE OF UNITY, VIVIANA)

CO TO JEST ????????


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 16 czerwca 2005 22:24:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
O! też mnie to interesowało!

A ja mam pytanie następujące: czy ma ktoś z Państwa nagrania zespołu Zdrój Jana???
Wiem, że była to polska kapela z przełomu lat 60 i 70 tych, grali jakoś tak psychodelicznie i z klawesynem... nakręcili psychodeliczny film muzyczny rysunkowy - coś o lokomotywie było, pociągu czy coś. Zdrój Jana słyszany było ostatnio (przez mnie) kilkanaście lat temu w radiu...


Ostatnio zmieniony pt, 17 czerwca 2005 21:02:16 przez antiwitek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 czerwca 2005 21:00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 09 stycznia 2005 11:08:11
Posty: 60
Skąd: Gdańsk
Boskey pisze:
"On the rock - reggae compilation" vol. 1, 2" KASETA__ 9,00 (RAS, DAAB, ALIANS, IZRAEL, ASUNTA, BAKSZYSZ, BĘDZIE DOBRZE, STAGE OF UNITY, VIVIANA)


RAS - intro, DAAB - Redemption Song, ALIANS - War, IZRAEL - I Don't Wanna Get Stuck, ASUNTA - Słuchaj Panie!, BAKSZYSZ - Do U Know, BĘDZIE DOBRZE - You Got To Know, STAGE OF UNITY - This One, VIVIAN - The Desert And The Rain

w trochę innej kolejności.

Pomysł kasetki Robi G. & Sławomir P. a inspiracja: JAH RASTAFARI, Królów Król i Panów Pan Zwycięski Lew z Plemienia Judy jak głosi napis na okładce ;]

Pozdr.

_________________
Czy ktoś słyszał One Love Warriors???


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 czerwca 2005 22:55:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
utwory studyjne?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 czerwca 2005 20:42:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Kupiłem sobie to na kasecie za siedem zet. Utwory raczej studyjne, oprócz Redemption Song by Daab. Z tych studyjnych dla mnie najciekawsze I Don't wanna get stuck - bo jest inne niż na płycie 1991! Oraz piosenka Vivian - bo okazuje się, że to ten sam tekst i melodia (tylko bardziej ukryta) co Border!!! - dało mi to do myślenia - chyba zrobię sobie z tego singiel... Bakszysz i Ras i Będzie Dobrze jak na kasetach, z Aliansem - nie jestem pewien czy to nie jest ciut inaczej zmiksowane - War z Maga Yogi. No i Assunta - to śpiewa Martyna Jakubowicz. A Stage of Unity - nie znałem, ale nie miałem ich płyt ani kaset w rękach.
To tyle po jednym, kolejowym przesłuchaniu.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 czerwca 2005 10:57:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
Stage of Unity to załoga z Wrocławia -- Brylu ich chyba wydał w Gold Rocku a jak nie on to na pewno Pakos w W Moich Oczach. Co ciekawe to wyłonili sie z legendarnego składu Miki Mausoleum, któren to po dzis dzień mam gdzieś na tasmie.....

no i odkryłem mnóstwo starego polskiego panka, kopalnia wręcz, na dzis jest ze 30 pozycji poczawszy od 1983 roku

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 czerwca 2005 11:12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
mocny w gębie pisze:
no i odkryłem mnóstwo starego polskiego panka, kopalnia wręcz, na dzis jest ze 30 pozycji poczawszy od 1983 roku


Przy okazji mi sie przypomnialo... Tak mi sie cos kolacze po lbie, ze to chyba od Ciebie kupilem kiedys na Gieldzie Czadowej w Hybrydach, jakos tak w polowie lat 90-tych, demowke S.K.T.C. Chyba nawet gdzies ja jeszcze mam :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 października 2005 14:15:39 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
KTWSG: jeśli jeszcze szukasz Legendy

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66986181


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 kwietnia 2006 20:28:07 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Pewnie nikt nie będzie tego miał, ale co szkodzi zapytać.

W okresie świąt Bożego Narodzenia 1994 w tv transmitowany był koncert kolęd Pospieszalskich, gościnnie na skrzypcach elektrycznych - Michał Urbaniak. Ma ktoś to może zarejestrowane?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group