Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:40:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: UWAGA, WAŻNE
PostWysłany: wt, 05 października 2010 22:37:48 

Rejestracja:
czw, 19 maja 2005 13:14:49
Posty: 35
Mam ważny komunikat. Pan Krzysztof Żuk, przyszły kandydat na prezydenta Lublina, postanowił wesprzeć koncert 2tm2,3 i Aaron w Lublinie, dzięki czemu bilety będą po 15 złotych (20 w dniu koncertu), a nie jak początkowo planowano 25 i 30. Mamy nadzieję, że pozwoli to większej ilości ludzi uczestniczyć w tym wielkim lubelskim wydarzeniu. Bilety w najbliższych dniach pojawią się w Graffiti oraz w sklepach muzycznych Na Księżycu i e-music. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 października 2010 08:19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Lubelak pisze:
bilety będą po 15 złotych (20 w dniu koncertu)

super wiadomość... jak tylko pojawi się oficjalne info na stronie klubu i 2TM2,3 - zmienię info w odpowiednim wątku... może nastąpi też pewna korekta plakatu ;)

Lubię kampanie wyborcze, zawsze wynika z tego pewne dobro! :D

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony sob, 09 października 2010 13:04:57 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 października 2010 14:24:31 

Rejestracja:
czw, 19 maja 2005 13:14:49
Posty: 35
Bilety są już na pewno dostępne (sam je tam zaniosłem) w sklepie muzycznym nr 1 Na Księżycu, ul. Okopowa 5. Powinny też być w Graffiti i e-music na Piłsudskiego. Cena jak już pisałem jest obniżona dzięki Panu Krzysztofowi Żukowi do 15 zł w przedsprzedaży, liczba biletów ograniczona!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 października 2010 15:34:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
na KULu plakacik już wisi :dance:

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 października 2010 22:21:03 

Rejestracja:
ndz, 10 października 2010 22:14:24
Posty: 2
Skąd: Lublin
Ktoś z Lubliniaków wybiera sie na Tymka do Graffiti? Ewentualnie istniałaby możliwość podczepienia się do kogoś?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 października 2010 22:21:45 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 20:41:01
Posty: 919
Ja myślę, że można by się ustawić gdzieś przed klubem na konkretną godzinę bo też idę sam (prawdopodobnie) a i myślę, że czas najwyższy poznać forumową ekipę :).

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 października 2010 22:24:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Eutanazy pisze:
można by się ustawić gdzieś przed klubem na konkretną godzinę

ja pewnie przybędę dopiero koło 20... więc mam nadzieję do zobaczenia w środku...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 października 2010 23:34:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Koncert lubliński MEGA! :D
(w ogóle Lublin super :D )

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 10:12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
koncert niesamowity... Ciągle jestem pod wpływem tych emocji, które wczoraj przepływały z graffitowej sceny...
setlista wieczoru:
Biada Biada
Miłość
Debora
888
Jestem z Tobą
Lew Hadasz
Marana Tha
Shalom
Magnificat
Effatha
Shema Izrael
Słowo
Wojna
Homilia
Nie Umrę
W obliczu aniołów (bis)
Exodus (bis)
Psalm 13 (bis)
Królowie Cię ujrzą (II bis)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 10:45:20 

Rejestracja:
pn, 16 kwietnia 2007 19:44:41
Posty: 4
Skąd: Lublin
Jak ktoś chętny to na maila moge przesłac paczke z zdjętkami z koncertu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 17:14:23 

Rejestracja:
pt, 23 stycznia 2009 15:52:18
Posty: 93
Skąd: Lubelszczyzna
Wielkie dzięki dla zespołu 2Tm2,3 za koncert w Lublinie! Koncert rewelacyjny, niezapomniany, czad. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 18:11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Wczorajszy koncert to było jakieś absolutne szaleństwo... cóż ja, biedny mogę napisać? Że zostałem całkowicie zniszczony i wzniesiony przez tak niesamowitą moc, która niczym sprzężenie zwrotne płynęła nieustannie ze sceny? Tak! Zdecydowanie TAK! Po trzykroć TAK, TAK, TAK!!!
Przybyliśmy do najlepszego klubu w mieście nieco po godzinie 20, prawdopodobnie grał wtedy jeszcze zespół Aaron... prawie przy wejściu spotkałem Invi, Antiwitka, Bochena, a tuż obok stali Erkej, Katrinix i Elrond... chwilę później spotkałem Pułkownika i Boanergesa... co krok znajome twarze... rozpoznałem także Dżaq i zapoznałem się z sympatyczną forumowiczką o tajemniczym nicku Grys...
Zespół rozpoczął występ od potężnego uderzenia: Biada Biada – BABILON upada!!! Od razu poczułem olbrzymią siłę rażenia tego utworu. Publika (było jak na moje oko ze 350-400 osób ) znająca teksty, żywiołowa, w różnym wieku... Elrond z jakimś niesamowitym entuzjazmem, niespożytą energią – i to ciągle wracało!! Koncert na 25-leciu Armii był świetny, ale jakbym miał porównywać, to ten po prostu go wyprzedził pod każdym względem!! Spotkany Witek w pogo, Invi pływająca, wspólny chórek Smoka i Dżaq w „Nie umrę”, próba doskoku do obręczy koła na Shema Izrael, Elrond traktujący złego z półobrotu → jak Mojżesz Faraona!!, Maleo z energią większą niż na koncertach Houka... tego nie da się zapomnieć... ale co dla mnie jeszcze ważniejsze – przez większość koncertu przy prawie każdym utworze czułem przechodzące mnie dreszcze, czułem się jakbym pierwszy raz był na koncercie 2TM2,3 – świetne uczucie! Fajnie, że pojawiło się reggae, no i Bob Marley (!)... nie sądziłem, że wciąż wystarcza mi sił, aby być prawie cały koncert w pogo, a jednak...
...jeszcze słowo o nagłośnieniu... było bardzo dobre! Słyszalność gitar, wokali, perkusji, basu – idealna... chętnie zobaczyłbym w Graffiti zespół Armia (to się musi kiedyś udać!)... od razu po takich koncertach nachodzą mnie takie myśli: świetnie by było, gdyby takie koncerty wydawać na dvd, albo jakoś inaczej, bo po prostu szkoda takich chwil nie uwieczniać... a Graffiti to moje ulubione lubelskie miejsce koncertowe... wielkie dzięki dla zespołu za ten niesamowity koncert! Było super...
skan biletu:
Obrazek
filmik: http://www.youtube.com/watch?v=x7ziRVp6P1Q

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 18:58:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Smoku, masz przejebane

ale koncert świetny, nadal wszystko mnie boli. Budzy, co za energia, ło!

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 19:27:34 

Rejestracja:
czw, 19 maja 2005 13:14:49
Posty: 35
Ludzi było do 250. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia lub filmiki z występu Aarona, byłbym bardzo wdzięczy! Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 października 2010 20:25:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
koncert bardzo dobry, B. bardzo się podobało :) już mi powiedziała, że będzie chodzić na następne koncerty i że koniecznie musimy pójść na akustyczny gig - miło mi było spotkać ale i poznać nowych Forumowiczów, zmyliśmy się szybko bo miałem zajęcia na drugi dzień na uczelni a i koledzy ze studiów przyjechali, i mroził się krupnik ;) i B. jeszcze musieliśmy odwieźć

koncert bardzo czadowy i energetyczny, załoga pełna wigoru, fantazji i ducha, jeeeeah!

czekam z niecierpliwością na następną płytę i na Armię w grafiti Smoku :piwo: piona!

pozdrawiamy z B. serdecznie wszystkich, było zacnie i bogato. Lublin rulezzz :P

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group