Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:26:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:35:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Inspiracją do tego tematu stała się któraś z warszawskich stacji (Wawa?), która dzisiaj puściła prawie po kolei trójkę piosenek najbardziej obciachowo-beznadziejno-debilno-dennych zespołów polskich: De Mono, IRA, Mafia.... IRA - najgorsza podróba rocka (jedyny zespół grunge'owy w Polsce :):)), De Mono - syf potężny, a kiedyś przecież megagwiazda (jak można było promować - i dalej się promuje - takie gówniane coś?), no a o Mafii to już nie chcę nawet wspominać.... a zapytać chciałem was o najbardziej irytujące was polskie zespoły i dlaczego was irytują (można się wyżyć :)) co uważacie za szajs, które zespoły zrobiłu karierę odwrotnie proporcjonalną do swojego poziomu muzycznego.

(Aha - do swojej listy wrzuciłbym 90% polskiego hiphopu, tylko dlatego, że każdy wykonawca mówi w swoich tekstach, że jest naturalny i oryginalny plus za używanie słów: hajs, elo, ziom, miejscówka, skład)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:45:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Połączenie Demona i Mafii - czyli Robet Chojnacki + Piasek w piosence, której nie znosiłam z całego serca - pt. "Budzikom śmierć"! Wrrrrr....

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 07:34:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 01:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
Ej, co chcecie od Krawczyka, jak wlazłem na te 800m. w Bies-Czadach, to mi zaczęło po łbie chodzić "mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski..."! Ale może to kwestia konserw.. :D

Nie rozumiem fenomenu COMY. Absolutnie nie jestem w stane pojąć, dlaczego w sumie przeciętny zespół o niektórych tekstach rodem z Liroy'a (skaczcie ludzie?!) nagle staje się takim fenomenem... No ale to może tylko kwestia mnie, bo ja wolę ciężej, a w ogóle to na 2 stopy :twisted:

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 09:39:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
no... Wiem, że się narażę Gotyckiej musze, ale mnie Coma wkurwia (połowa twórczości - kawałki ponure i patetyczne - mi się podoba, reszta zaś - kawałki typu "Sierpień" - drażni mnie tak, że aż stawia w wątpliwość autentyczność tych pierwszych i przekreśla wszystko), a np Papa Dance. Kombi i Bajm ani trochę.
Nie lubię wszystkich gwiazdek pop lansowanych od połowy lat 90-tych (Kukulska, Górniak, Dąbrowska i wiele pomniejszych), poza Justyną Steczkowską i Patrycją Kosiarkiewicz.
Nie podoba mi się KSU obecne, tak samo jak Wilki i Budka Suflera. Cóż, dużo by wymieniać.
Wkurza mnie duża część hip hopu, choć też dużą część szanuję (wszystko co wyszło z ZIP składu, Peja, 52 Dębiec, OSTR - ich szanuję).
Bardzo nie lubiłem Golden Life, Blendersów i innych zespołów tego typu.
Co mnie irytuje teraz, poza Comą i już wymienionymi, jeszcze pomyślę... Pewnie sporo się znajdzie.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 09:40:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
aha... ale "Skaczcie ludzie" Comy, to akurat pastisz, Vaileyu :D

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 11:58:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Budyniu - muszę się trochę poszokować! :shock: ;-)
Budyń pisze:
no... Wiem, że się narażę Gotyckiej musze

Nie tylko musze...hehe ;-)
budyń pisze:
połowa twórczości - kawałki ponure i patetyczne - mi się podoba, reszta zaś - kawałki typu "Sierpień" - drażni mnie tak, że aż stawia w wątpliwość autentyczność tych pierwszych i przekreśla wszystko

Nie rozumiem nic a nic! Na pewno chodzi Ci o "Sierpień"?? Toż to patetyczne jak nie wiem co!
Budyń pisze:
Nie lubię wszystkich gwiazdek pop lansowanych od połowy lat 90-tych (Kukulska, Górniak, Dąbrowska i wiele pomniejszych), poza Justyną Steczkowską i Patrycją Kosiarkiewicz

Patrycją Kosiarkiewicz?!? W czym ona taka lepsza od Górniak, czy Dąbrowskiej? Znowu nie rozumiem, choć bynajmniej fanką którejkolwiek z wymienionych pań nie jestem...

A "Skaczemy" to zdecydowanie pastisz, przecież (to do Vaileya)...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 12:01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
J.T.Fly pisze:
Kombi (ratunku!!!! "Każde pokolenie ma swój czas..." ---> czas waszego pokolenia MINĄŁ!!!)


Czy aby nie przegiąłeś?
Niezależnie od tego, czy tobie albo mnie podobają się stare lub nowe wyczyny Kombi, to stwierdzenie, że ich pokolenie minęło, jest cokolwiek aroganckie. To - nie porównując - tak, jakby powiedzieć, że minął czas pokolenia Budzyńskiego. Skoro są tysiące ludzi chcących kupić płytę KombII albo Budki Suflera, to nie nam nakazywać siedzenie im cicho (choć ból zębów, o który przyprawia mnie Cugowski, czasem wywołuje takie ciągoty...)

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 12:10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
w czym lepsza Patrycja Kosiarkiewicz? proszę bardzo: była PRAWDZIWA, zanim stała się gwiazdką wydała pierwszą płytę poza wielką piątką, grała muzykę szczerą, przekonującą, wykonywała włąsne teksty z włąsnym zespołem, a nie z muzykami sesyjnymi. Była sympatyczna i bezpretensjonalna, a jej pierwsza płyta, nagrana jeszcze z zespołem O!La la miejscami nawiązywała może niebezpośrednio do punk rocka (choć kawałek "Miodowe dzieci" zakończenie miał wydarte i punkowe) ale do polskiego rocka lat 80-tych, w którym wpływów punkowych było dużo. Na pierwszej płycie sygnowanej już nazwiskiem nagrała z zespołem bardzo fajną i dość ostrą wersję "Jezu, jak się cieszę" Klausa Mitfocha i dopiero dzięki niej zrozumiałem, co tam jest śpiewane w refrenie... To mało?

Sierpień może i jest patetyczny, ale to pusty patos, w przeciwieństwie do np "Leszka Żukowskiego"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 12:34:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
OK. - byłam tylko ciekawa uzasadnienia w kwestii Patrycji. I teraz już rozumiem, pomimo tego, że zachwytów nie podzielam.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 14:07:10 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
Wspomniana Budka Suflera, Maryla Rodowicz :wink: , Perfect. Ten ostatni jak byłem mały to bardzo lubiłem- nawet ostał mi się jeden winyl koncertowy. No ale po reaktywacji to dla mnie straszna lipa...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 16:51:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 08 lipca 2005 18:22:53
Posty: 17
Skąd: Kraków
a, mnie strasznie irytuje perfect. od zawsze. a dzis np. zirytowała mnie mandaryna. leciała w telewizji, i tańczyła, zdawać by sie mogło ze bez końca i że tak samo jak w poprzednim ujęciu:D - i teraz mi chodzi po głowie, wyjść nie może "be together, baby...":P

coma - jest nieznosna w tych demówkach swoich - schizofrenia, mała dziewczynka, underground... straszna jakość, idiotyczne teksty... ale tych z płytki słuchałąm przez czas pewien, aż przejadło mi się kompletnie. co niue znaczy, że ich nie lubię. patos, owszem. ale nie pusty. (jeszcze dalej trzeba iść...:D - to akurat sierpien:D). patos miejscami irytujący (za dużo niezdrowo), ale na pewno nie pusty! jakby te piosenki były o niczym, nikt by ich nie słuchał. ale muzyke mogliby dopracowac. za mało żywiołu.

_________________
a ty nie możesz czekać a ty nie możesz zwlekać
ty jesteś wojownikiem ty jesteś czarownikiem
ty musisz zaraz ruszać ty musisz zaraz ruszać


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2005 00:14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
na nazwy typu bajm, budka suflera, perfect, lady pank, reaguje alergicznie ... brrrrrrr ... gwalt na uszach.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2005 15:05:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 15:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
ceigrektezet pisze:
na nazwy typu bajm, budka suflera, perfect, lady pank, reaguje alergicznie ... brrrrrrr ... gwalt na uszach.

ja nie reaguje alergicznie, nawet lubie niektore ich stare kawalki (bo z tych mlodszych kawalkow to wyjatek)

ale od samych poczatkow tak na mnie dziala ich troje, mandaryna, dabrowska itp., piasek, ta ruda z klanu (nie pamietam jak sie zwie), łzy (az mi z bolu ciekna gdy ich slucham), papa dance,
a do tego qqlska (wylaczajac lata dzieciece), krawczyk w wersji disco polo, kukiz (od kilku lat), marylka rodowicz (od kilku lat),

lista do uzupelnienia

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2005 15:57:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Słyszalem całą płyte, oraz jej goscinny udzial na Sissy Project, i musze powiedziec ze mi sie podobało. (tylko ten kiepski, męczący singiel...)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2005 17:25:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Taak na Sissy Project była całkiem niezła, w ogóle to fajna, klimatyczna płytka.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group