Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:56:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 07 lipca 2005 16:22:46 

Rejestracja:
czw, 07 lipca 2005 16:17:16
Posty: 2
Skąd: stalowa wola
no kto sie wybiera na koncert 2TM2,3 w Stalowej Woli lub hehe w Stalowej Woli ?? zapraszam serdecznie , zagraja jeszcze dwa inne zespoly Daffa (HC Stalowa Wola) oraz Brown (Melodyczny HC Rzeszow)
jesli macie jakies pytania walcie na nr gg4215360 lub tel 663195098 :))

_________________
brunon 24 lata lubie muzyke psychologie sport i kontakt z ludzmi patrzac im prosto w oczy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2005 20:27:50 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
ja mam, ale chyba na szerszym forum, czyli tu.
wybralbym sie, ale pod warunkiem ze bede mial jak wrocic do rzeszowa na rano (do pracy) i dodatkowo z dziewczyna bede czyli pytanie brzmi: czy jest ktos w stanie zaoferowac stansport do rzeszowa po koncercie dla dwoch osob? oczywiscie jakas rekompensata bedzie. czekam na jakis odzew (ostatnio sie nie zawiodlem na forumowiczach w podobnym wypadku).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2005 20:45:45 

Rejestracja:
czw, 07 lipca 2005 16:17:16
Posty: 2
Skąd: stalowa wola
zalatwie transport napewno - org koncertu ;))) moje gg4215360

_________________
brunon 24 lata lubie muzyke psychologie sport i kontakt z ludzmi patrzac im prosto w oczy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2005 16:53:40 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
hehe :D i tym razem wszystko bylo wspaniale, dzieki brunon, dzieki wujaszek. napisze (duzo) wiecej jak bede pewny, ze moja relacja nie zniknie z forum.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lipca 2005 21:35:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:59:42
Posty: 503
q51 pisze:
dzieki wujaszek

To ja dziękuję, dzięki miłej rozmowie nie zasnąłem za kierownicą :piwo:
Koncert był piękny, ostry czad i nieco regge :D
Bez Andżeli ale ze Ślimakiem.
Parę fotek:

Obrazek
To co stoi po prawej w kartonie to też Orange, ...Orange juice który popijał Kicha. :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 10:03:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
swietne foty :)
szkoda ze tylko z jednej strony-
a tak pozatym: wyglada tak troche, gdyby muzykom bylo troszke cieplo w tym pomieszczeniu :D :D :D

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 12:24:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
żałuję że nie mogłem się z nikim dogadać odnośnie przejazdu - bo forum mi zniknęło w niedzielę.... i jeszcze na dodatek lubelski koncert odwołali... piszcie piszcie jak było... dzię była krótka relacja w Echu dnia (bardzo entuzjastyczna :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 14:57:37 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
wiecej fotek zamiescil yozue na http://www.upadle-miasto.tk.
sa robione z roznych miejsc. wujaszek stal tam gdzie widac.
armijny, na pewno cos splodze, ale nie chce zeby zniknelo, wiec poczekaj troszke.
brunon, wyslij mi prosze trackliste (zatrzymales ja, prawda?), bo chcialbym sobie odswierzyc pamiec.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 18:52:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:59:42
Posty: 503
Co do setlisty to widziałem dwie, a ta która wisiała koło Licy na filarze oprócz ładnie wykaligrafowanych liter miała małe rysuneczki(!), np obok Effatha był narysowany klucz.

glacek pisze:
wyglada tak troche, gdyby muzykom bylo troszke cieplo w tym pomieszczeniu


Fakt, było gorąco, wentylacja w tej kaplicy była mierna, jezeli nie liczyć otwartych drzwi wejściowych. Najbardziej uciążliwa była jednak maszynka do robienia czadów, która jest ultradźwiękowym nawilżaczem powietrza, wypluwającym z siebie dym pary wodnej. Maszynka ta stała za plecami zespołu, obok Ślimaka i oprócz wizualnych efektów regularnie robiła muzykom mikroklimat łaźni. :(

q51 pisze:
na pewno cos splodze, ale nie chce zeby zniknelo, wiec poczekaj troszke

Q51, nie ociągaj się, tylko pisz tę obszerną recenzję jak przystało na dziennikarza :wink: , bo po ostatnim liście xon-u do Lafjoya to za parę dni w ogóle może nie będzie już forum.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2005 18:10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 10 maja 2005 20:01:03
Posty: 12
Skąd: St.Wola
Plakat z koncertu :

Obrazek

Bilet:

Obrazek

_________________
--------------------------------------------------------
Żegnam ...
Jeśli zobaczysz swój nekrolog, będziesz żył wiecznie ...
--------------------------------------------------------
Yozue / [http://www.upadle-miasto.tk]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 lipca 2005 10:20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
może ktoś napisze więcej - jak było???

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 lipca 2005 00:41:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:59:42
Posty: 503
Armijny Smok pisze:
może ktoś napisze więcej - jak było???

Było super! :D Resztę wrażeń za parę lat opisze q51 :lol:

Zagrali:
Effatha
Marana tha
Magnificat
Królowie
Kto nas odłączy
Uwiodłeś
Rege :D
Ps 13
List
Jeruzalem
Jahwe
Ps 40
Gdzie ona jest
Shalom + Święty szczyt
i na bis jeszcze coś ale nie pamiętam co....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: relacja
PostWysłany: wt, 26 lipca 2005 08:32:33 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
wujaszek pisze:
Resztę wrażeń za parę lat opisze q51

no to moze juz zarzuce ta relacje.

przed koncertem mialem watpliwosci czy uda mi sie zen wrocic, ale brunon obiecal mi powrot, wiec sie skusilem, choc damiano ze swoja beata straszyli ze bedzie akustycznie (oni byli 16go w swietej lipce - moze relacja?). najblizszy transport (bus) po pracy mialem dosc pozno, wiec na miejscu (znane z niedawnego wystepu armii, rozpoznalem tez kilka osob z tamtego dnia, dalej wiekszosc to mlodsza mlodzierz, tylko dzieci bylo mniej) mielismy z moja dorota 50 minut opoznienia.

w tym momencie grala daffa. najpierw jednak nalezalo sie przebrac i skontaktowac z rzeczonym brunonem, moge wiec napisac tylko, ze tych pieciu gosci (2 wokale, w tym 1 z wioslem, 2. wioslo, bas i gary af kors) robilo spory halas (i zdaje sie, ze po znajomosci byli lepiej naglosnieni niz nastepny band. muzyki po 2 kawalkach nie ocenie, moze ich jeszcze zobacze.
w przerwie pogadalismy chwile z koncertowymi znajomymi, a potem juz gral rzeszowski brown. na początku bas bardzo toolowal w wysokich (jak na bas) rejestrach czym bardzo mnie rozochocil, jednak po pierwszych dwoch kawalkach zadko wykazywal sie podobnymi sztuczkami. na plan pierwszy wyszedl mocny glos. trudno mi okreslic muzyke, nie jest to to, co tygryski lubia najbardziej, ale moze gdyby nie brakowalo im 2 wiosla... (jakis stalowowolski serwis internetowy okreslil ich jako melodic hc ;p )

przed gwiazda wieczoru oczywiscie byla przerwa byla wieksiejsza, ale i tak sie nie nagadalem. zdarzylem za to kupic cd browna, zebrac na nim autografy i nawet gratis dostalismy z dorota po kawalku ich przydzialowej pizzy serwowanej muzykom przez organizatorow. potem bylo losowanie nagrod (przy wejsciu kazdy dostal numerek), mysmy wygrali przyzad do masarzu :lol: byly jeszcze kompakty propaganda dei.


no i danie glowne. sklad niewielki: tom, darek, drezmak, kmieta, lica i slimak za garami. zaczeli ostro, ale... nie pamietam jak (twoja setlista wujaszku nie jest po kolei) w kazdym badz razie pierwsza czesc byla czadowa bez pardonu, jeden za drugim lecialy ukochane czady: marana tha!, ii piesn slugi panskiego (czyli krolowie), effatha, kto nas odlaczy, magnificat, gdzie ona jest, pozwolcie dzieciom, psalm 122, uwiodles mnie panie. jak dla mnie mogloby byc glosniej (a wiem ze mogloby), zreszta przez kilka pierwszych kawlkow tom i maleo machali bezradnie do niewidzacych akustyków (siedzieli na chorze, na gorze na wprost sceny). na stage diving frekwencja byla stanowczo za mala (jeden gosc ze stalowej sie odwarzyl, jakies 7 osob nosilo go po sali) wiec poki dorota dawala rade skakalismy, potem sam juz nie wiem co muzyka ze mna robila (dosc ze mialem zdarte gardlo i przesunieta o czyjes plecy rzuchwe, szyja zaczela bolec dopiero po 24 godzinach).
na druga czesc przeszlismy na druga strone sali (dresiarze podrywali mi dorote). zagrali kombinacje prawy-lewy bez podbrodkowego, czyli rege przeplatane czadami w nowej aranzacji (skrzyzowanie akustycznej z oryginalna), wiec po raz drugi w zyciu uslyszalem psalm 40 na te inna melodie. oprocze niego uslyszelismy: jahwe tys bogiem mym, list do kosciola (tez ten mniej czadowy), kto nas odlaczy, w obliczu aniolow z wplecionym get up, stand up (nie wiem czy to wlasciwy tytul, nie pamietam tez autora, ale zaraz ktos mnie poprawi), psalm 13 (z poczatkiem klaskanym jak we will rock you). na bis polecial shalom i na chwile wrocil czad, potem zagrali stara punkowa pioseke, czyli swiety szczyt i na bis
wujaszek pisze:
jeszcze coś ale nie pamiętam co....
z prosba darka o modlitwe gdy bedzie jechal do wawy.

po koncercie pogadalismy z brunonem, poznalem w koncu wujaszka, zasiedlismy do jego purpurowego poloneza i przez blisko godzine milo dyskutowalismy.
mysle ze jeszcze wypada dodac, ze impreza odbyla sie pod haslem zabawy bez alkoholu (brunon nawet dal swiadectwo) - wiecej takich.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lipca 2005 19:28:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 kwietnia 2005 12:31:48
Posty: 93
Skąd: Mielec
q51 pisze:
choc damiano ze swoja beata straszyli ze bedzie akustycznie (oni byli 16go w swietej lipce - moze relacja?).

krótka relacja jest tu:http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?p=42528#p42528
nie straszyliśmy że będzie akustyczny tylko że w Lipce grali akustycznie :o , a po za tym też wolałbym żeby grali czadowo bo już dawno nie byłem na takim (ale żonce się podobało bo woli jak grają akustycznie 8) )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 29 lipca 2005 12:44:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
no to fajnie było.... żałuję że mnie nie było, ale cóż,, czasem tak bywa...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group