Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 14:50:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2011 11:32:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Cytat:
wczoraj nocna kąpiel w jeziorze przy blasku księżyca, to znaczy ja tylko moczyłam nogi, ale faceci pływali

zupełnie jak w Hair :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2011 13:42:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
natalia pisze:
wczoraj nocna kąpiel w jeziorze przy blasku księżyca, to znaczy ja tylko moczyłam nogi, ale faceci pływali.

... nocna kąpiel w księżycowym jeziorze *****

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2011 16:05:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
jadę na grilla do znajomych. wielki apetyt na mięso z rusztu i zimne piwo!

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2011 01:40:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...noc po bandzie *********************

ps. tego sie nie da opisać !!!!!!!!!!!!! :shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2011 07:57:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..byłem wczoraj posłuchac jak Marek Piekarczyk śpiewa piosenki z repertuaru wykonawców..Klan, Nebiesko -Czarni, Michaił Burano, Test i pewnie jeszcze kogoś. Zespół w 4 osobowym składzie, typowo akustycznie. Instrument perkusyjny stanowiły dzwonki i coś do nabijania rytmu niby to werbel czy bęben..Coś w kształcie prostopadłościanu, który to był trzymany między nogami i prócz odgłosu bum..bum..wydawał także dżwięk jakby jego membrana była odklejona trochę..a wcale nie była..to wydawał ten bęben taki jakby lekko metaliczny dżwięk. Bardzo fajnie to brzmiało. Cała impreza była w formie festynowej , bo sponsorem tych koncertów jest Tauron..ci od przesyłu prądu. Trochę buractwa na takie imprezy chodzi. Najgorsi są ci co to z aparatem fotograficznym w telefonie na łeb występujących by najlepiej weszli. Jest jakaś dziwna mania.. chęc fotografowania i kręcenia wszystkiego co jest możliwe..
Aaaa..i jeszcze chodzą cały czas maskotki sposnsora ..szare byki(?) z rózowymi stopami , rękami , rogami i ogonem...Maskotki były dwie..Chodzą i przeszkadzają generalnie..dzieci ciagną je za te ogony..Jeden z słuchaczy zrobił psikusa..
Jak któryś z ludzi robił sobie z nimi zdjęcie, ten podleciał od tyłu i powiązał im te różowe ogony..Zrobił to dosyc słabo bo łatwo poradzili sobie ci przebierańcy z odwiązaniem różowych ogonów..No ale przez chwilę śmiesznie było :) Takie sam byk latał w zeszłym sezonie po stadionie Ruchu...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2011 20:27:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
po wspaniałej nocy po bandzie z nowym turniejem muzycznym pt zgadnij jaki to zespół, ciężki dzień. stasiek jednak nie wyleczył się jeszcze z zapalenia ucha i nie może jutro pojechać na wyczekiwany obóz :cry: strasznie mi go żal. oby ten antybiotyk wreszcie zadziałał

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2011 20:39:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
wczoraj wesele u mojej ciotecznej siostry - fajna impreza i generalnie sporo rodziny ;)
a dziś poczułem, że dopada mnie... przeziębienie... brrr....

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2011 20:40:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
natalia pisze:
nie może jutro pojechać na wyczekiwany obóz


oooj :(

a ja dziś cały dzień podróżowałem /dużo z Morelką/
wracałem do domu po magicznym (!) tygodniu w Poznaniu
aktualnie mam niezłego zawiasa :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 lipca 2011 06:08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Wczoraj Kuba pojechał na obóz. Po południu przyjechali znajomi. Dobrze, że sklep jest blisko... :wink:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 lipca 2011 09:18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
antiwitek pisze:
aktualnie mam niezłego zawiasa

hehehe
nasz zawias zakończył się nocną wizytą w szpitalu ze staśkiem, ale na szczęście wszystko ok, i od dziś, mam nadzieję, będzie już tylko lepiej. obawialiśmy się powtórki nowosądeckiej niny :|
w tym tygodniu więc czeka nas niespodziewana wycieczka pod Bytów, żeby odwieźć staśka i jedną harcerkę z niny zastępu na obóz.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 lipca 2011 09:30:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
natalia pisze:
żeby odwieźć staśka i jedną harcerkę


dobrze, że nie będzie sam

spałem dziś bez mała 12 godzin :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 lipca 2011 14:12:39 

Rejestracja:
sob, 14 maja 2011 19:10:37
Posty: 81
Skąd: Sady Żoliborskie
Objadam się parowańcami z jagodami przywiezionymi od babci :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 lipca 2011 14:41:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Dwa tygodnie temu byłem w Urzędzie Gminy w sprawie podatku od nieruchomości - przyszedłem z papierem do wypełnienia i się spytałem urzędniczki, czy mogę wpisać to, co mieli poprzednicy, jeśli chodzi o powierzchnię domu. A pani na to, że koniecznie muszę pomierzyć. I tak zostało. Dziś pojechałem i znów ta sama gadka - czy mogę wpisać to, co oni, ona, czy zmierzyłem, ja że w sumie, to nie. No i zaczęła straszyć jakąś komisją. Pojechałem znowu do domu, ale że już mnie sprawa kręciła, to wziąłem i pomierzyłem, łącznie z poddaszem. I wyszło to samo co u moich poprzedników. A że byłem później w sklepie niedaleko, to znów do UG i znów te same gadki urzędniczki. Ona - czy zmierzyłem. Ja, że tak. Ona - a poddasze. Ja - że poddasze nieużytkowe. Czy na pewno? Ja - tak (pewnie będzie użytkowe za jakiś czas, jak zrobię). A ona dalej - a czy garaż to też na pewno taka sama powierzchnia. Ja, że tak (choć wyszło mi ciut więcej, ale mogłem się pomylić :) ). W końcu przyjęła zgłoszenie i tak to się zakończyła. Strasznie wredna baba, jakby nie można tego było zrobić dwa tygodnie temu.

Swoją drogą powierzchnia domu w ogóle mi się nie zgadza z projektami, jakie mam. Kształt w sumie też nie.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 lipca 2011 10:38:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu - trza było nie pytać tylko wypełnić i bez słowa oddać ;)
U mnie okazało się, że wszystkie dane do podatku od nieruchomości się nie zgadzały, w większości na moją korzyść... A komisja żadna tam straszna - muszą pomierzyć jak mają jakieś wonty, żeby im SKO nie uchyliło decyzji na dzieńdobry jak się odwołasz...

gravi pisze:
Swoją drogą powierzchnia domu w ogóle mi się nie zgadza z projektami, jakie mam. Kształt w sumie też nie.

U mnie też się za bardzo nie zgadza, ale tak ogólnie to jak najbardziej :)

Naszła mnie refleksja, że okna w robocie po południowej stronie są bardzo fajne, ale w zimie...

Wieczorkiem idę pograć w piłkę :)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 lipca 2011 11:20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
maluję obraz :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group