Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:38:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 marca 2012 09:04:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Jestem ogromnym fanem akustycznym tras 2Tm2,3! Może jestem odosobniony, ale dla mnie był to koncertowy numer jeden minionej dekady, jeżeli chodzi o muzyków związanych z tym zespołem - lubiłem te koncerty nawet bardziej niż występy Armii czy Budzego solo, nie mówiąc o elektrycznych Tymoteuszach, Lukstorpedach i innych Maleach.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 marca 2012 10:43:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Crazy pisze:
Jestem ogromnym fanem akustycznym tras 2Tm2,3! Może jestem odosobniony, ale dla mnie był to koncertowy numer jeden

nie jesteś odosobniony
w 100% zgoda :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 marca 2012 14:09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 lutego 2009 19:00:54
Posty: 145
Skąd: my się znamy?
I ja tak samo, mimo że zobaczyłbym też chętnie i posłuchał wersji elektrycznej ale akustkyk to na pewno number one, szczególnie teraz... choć tak na prawdę zawsze.

_________________
I'm so green...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2012 20:29:01 

Rejestracja:
pn, 21 maja 2012 23:21:39
Posty: 4
Witam zaglądających na to forum.
Prześledziłam wszystko, co w tej chwili jest tu dostępne i szczerze mówiąc bardzo się zmartwiłam. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o muzykę, o samym zespole usłyszałam po raz pierwszy może ze trzy tygodnie temu, ale wiem jedno: nie ma nic lepiej udowadniającego, że Boga wielbić może każdy i On jest dobry dla każdego, niż grupa ludzi walących po garach tak, że panie hm... o większym stażu praktyki religijnej ;) mogłyby zejść z tego świata na zawał, i w tym hałasie oznajmiających światu, że Bóg jest Panem. To jest niesamowite i inspirujące. Spokojniejsze utwory też są piękne i sprawiają, że człowiek jest pogodny. Zespół 2Tm2,3 zrobił wiele dobrego, i dlatego jest mi przykro, gdy widzę, że rockowi Apostołowie Chrystusa zwalniają tempo. Tyle przynajmniej można wywnioskować z tego forum. Dlatego chcę się zwrócić do Członków zespołu, o ile w ogóle jeszcze tu zaglądają: wiem, że dużo pracowaliście, jeździliście z rockową wersją Nowiny do kościołów i różnych miast, otrzymując za to może niewystarczające wynagrodzenie. Ale wciąż jest wśród nas, młodych, wiele osób, które potrzebują Chrystusa i mogłyby Go odnaleźć właśnie za Waszą sprawą. Proszę, nie odbierajcie nam tej szansy.

Pozdrawiam - świeża fanka 2Tm2,3 :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 maja 2012 23:36:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
888

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 09:29:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
papla92 pisze:
. Ale wciąż jest wśród nas, młodych, wiele osób, które potrzebują Chrystusa i mogłyby Go odnaleźć właśnie za Waszą sprawą. Proszę, nie odbierajcie nam tej szansy.

może głos młodej osoby trąci strunę wrażliwości i zespół zagra jednak
taki koncert na Lednicy to byłby czad


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 11:02:19 

Rejestracja:
wt, 15 września 2009 21:08:21
Posty: 35
Myślę podobnie (choć o końcu wolałbym nie myśleć nawet) więc:
"od jakiegoś czasu zbierałem się z pewnym spostrzeżeniem.otóż zdaje sie że zespół w tym roku obchodzi 15lecie(mylę się?).czy jeżeli to koniec a wszystko na to wskazuje nie dało by się uczcić jakikś pamiątkowym dvd,wydać zaległe,obiecane koncerty że już o pożegnalnym koncercie nie wspomnę.byłby to też okazja do kolejnej pomocy dla rodziny stopy".
i może jeszcze to:
"może luxtorpeda powinna pojawić się pierwsza,aby texty tymka tak coniektórych nie raziły a może teraz jest lepszy czas z wypłynięciem 2tm2,3"
(gomez, z forum luxtorpedy).
Oczywiście chciałbym jeszcze Armii.
I Izraela i Brygady i Moskwy... Tak dla Stopy.
Proszę Elrondzie o się ustosunkowanie. Jeżeli oczywiście możesz i chcesz.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 12:03:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
tato pisze:
czy jeżeli to koniec a wszystko na to wskazuje nie dało by się uczcić jakikś pamiątkowym dvd,wydać zaległe,obiecane koncerty że już o pożegnalnym koncercie nie wspomnę.

...:shock: ...zaraz ,zaraz...jestem od samego początku wokalistą zespołu 2Tm2,3 i jak dotąd nie słyszałem aby zespół ten zakończył działalność ani nie słyszałem o takich zamiarach. Po prostu zastój ...i tyle.

ps. chyba ,że o czymś nie wiem

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 12:22:41 

Rejestracja:
wt, 15 września 2009 21:08:21
Posty: 35
To oczywiście wiem i to dobra wiadomość. Pojawiające się refleksje (nie tylko moje) to wynik właśnie tego zastoju i nikłej ilości informacji o zespole, wysączania ich spomiędzy wierszy i dość lakonicznych wiadomości i wypowiedzi członków zespołu - czegoś czego nadzieja może się czepić...
W takim razie: czy zastój według Twoich przeczuć/wiedzy jeszcze długo potrwa?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 13:20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...trudno powiedzieć

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 maja 2012 14:09:24 

Rejestracja:
pn, 21 maja 2012 23:21:39
Posty: 4
pozwolę sobie wtrącić jeszcze tylko jedno. do niedawna noga moja znajdowała się w kościele tylko przy wyjątkowych okazjach (pogrzeb, chrzciny). nawróciłam się za pośrednictwem książek, które wpadły mi w ręce. między innymi dzięki "Radykalnym" (chyba nie muszę tłumaczyć co to :)). byłam pod ogromnym wrażeniem wewnętrznej przemiany osób, które dały w niej swoje świadectwo, pozostających jednocześnie sobą. Czysta prawda bijąca ze stron książki zbliżyła mnie do Boga. Byłabym szczęśliwszą osobą, gdybym mogła zobaczyć tę prawdę na własne oczy na przykład na koncercie 2Tm2,3. Będę śledzić info. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 maja 2012 14:39:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 maja 2012 12:12:37
Posty: 114
Skąd: Ultima Polonia
Wielu z nas chciałoby powrotu Tymka na sceny koncertowe (i te czadowe i te "kościelne"). Ale chyba Litza jest zbyt mocno zaangażowany w Lux-ów i KnŻ. Ale jak mówią nadzieja ostatnia umiera 8-)

_________________
Vade Retro Satana


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2012 08:59:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
A dlaczego uważasz, że to z powodu tylko Luxtorpedy nie koncertuje 2Tm2,3? Na płycie KnŻ Litza się niewiele udzielał a pozostali muzycy 2Tm2,3 też mają swoje zespoły i nowe projekty...

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2012 09:11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 maja 2012 12:12:37
Posty: 114
Skąd: Ultima Polonia
OK, być może źle się wyraziłem: powinno być "głównie z powodu Luxtorpedy", bo jak by nie patrzeć gra tam większość muzyków Tymka i chłopaki ostatnio są mocno zajęci, zarówno w Luxach jak i Arce Noego. W Męskim Graniu uczestniczy KnŻ. Luxy grają prawie na każdym festiwalu, Armia jeździ z Legendą. Litza wiele czasu poświęcił ROBAKOM. Może na jesieni pomyślą o nowych nagraniach 2TM2,3? Od nas też sporo zależy: trzeba m.in. poprzez fora internetowe zagrzewać ich do działania :)

_________________
Vade Retro Satana


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2012 10:17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
Vittorio pisze:
Od nas też sporo zależy: trzeba m.in.

...trzeba siać siać siać :) np. z moim bratem na styczniowej Afryce mocno lobbowaliśmy u Maleo w tym temacie przed występem MRR :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group