Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:46:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 20:43:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Już się zaczynałem niepokoić, kiedy najpierw przypomniało mi się, że Bogus przecież zupełnie nie zna się na muzyce, a na koniec okazało się...

Cytat:
Jesteś usatysfakcjonowana, Magdo?


... że to wszystko tak naprawdę tylko wieśniacki podryw :P

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 21:08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wracając do samego wyjazdu to jestem pełen podziwu dla gościnności, którą mnie obdarzono. Poznałem nowych ludzi i od razu było wiele tematów do rozmów i tak naprawdę moglibyśmy gadać i gadać i gadać... Uwielbiam takie klimaty! Było super!!!!

A co do koncertu to jak już napisał pan Bogusław Mroczek :wink: zagraliśmy w siedmioosobowym składzie. Nie spodziewałem się takiego powera po saksofonie. Wyszło świetnie! Jestem pełen podziwu dla Kaja i jego znajomych z bandu, że tak szybko potrafiliśmy się zgrać i że mieli dobrze opanowany repertuar. Każdy nastawiony do siebie bardzo przyjaźnie i w ogóle klimat tam panujący tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że gdybym odpuścił taką imprezę to bym sobie nie darował!!! Ech moge pisać tylko i wyłącznie o samych super rzeczach, ponieważ nie było żadnego słabego momentu podczas całego wyjazdu. Człowiekowi aż się nie chce wracać do szarej rzeczywistości i codziennych obowiązków.
Kajo pozdrów proszę całą swoją rodzinę oraz swoich znajomych!!!
:piwo: dla wszystkich!
Mam nadzieję, że niedługo uda się powtórzyć to jeszcze raz!

P.S. Osobne podziękowania dla warszaiwaków za obecnośc tj. wspomnianego wyżej Bogusa, Katrinix i Erkeja. Wasza obecnośc tam wiele mi dała!!!! :piwo:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 21:40:14 
Bogus pisze:
Jesteś usatysfakcjonowana, Magdo?

grrrrrrrr mam na imię morella! :evil:

w sumie to się zgadzam z recenzją boggiego :D :D dodam ino subiektywne best moments: solo kaja jak sextet grau, święty szczyt jak
o-oo- oooooo zawylim, miejsce pod słońcem że szybciej, sen nocy letniej że wolniej!!! duobrzłe!

ale i tak najpiękniej wspominać będę chwile przed- i po- koncertowe: współpasażerów przesypiających swoje stacje, niepasteryzowane piwo 'na sen', 'kólewskie przyjęcie' w domu kaja, spokojne granie przed próbą jeszcze, takie ożywcze (że nawet mi się podobało hehe), spacer (stara cerkiew i zalew i dj snickers i widoczek że kościół i cerkew together a cerkiew jak kreml wygląda bajkowo) i przede wszystkim rozmowy na róóóóóóżne tematy :D

jea! to lubię tak! lubie lubie lubie taaaaaaaak!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 22:46:10 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Ale było kororowo... :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 22:53:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
idę na korepetycje do profesora Bralczyka, żeby nauczył mnie mówiż "piękna robota, Erkeju" bez powtarzania się

SUPER

(na jednym zdjęciu śpiewa Jeff z Dynastii...)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Ostatnio zmieniony pn, 03 października 2005 23:04:17 przez Gero, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 22:54:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Brakuje mi słów!!!! :piwo:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 23:00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 12:34:20
Posty: 803
Erki pikne fotki!!! jak zawsze klasa!
całej brygadzie forumowej wielkie dzieki za przybycie do Siemek! bylo nam baaardzo milo was goscic i słuchac oczywiscie. Liczymy na wiecej i zawsze Kajkowe, ciasne mieszkanko jest dla was otwarte!! i nie trzeba byc chłopanem żeby to wiedziec :)) a wiecie ze Gero w Siematyczach chodzil z Bogiem?! :)))
Do zobaczenia!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 23:13:32 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Hehe.... Teksty były piękne... Gero zabłądził z Bogi(e)m, hehe....

Było przeeeeeemiło! Dzięki wielkie za wspaniałą gościnę i doznania artystyczne!
Klan Kajka to wspaniali ludzie o wielkich sercach! Kiedy się do Nich zawita, chce się wracać jeszcze raz i jeszcze raz.... Ja już byłem po raz trzeci.
A miejsce koncertu - Cezar - jest bardzo fajnym lokalem, w którym mógłby jeszcze na pewno wystąpić niejeden artysta SOLO.... :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 08:21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
No - Erki - zdjęcia jak zwykle. Masz swoją markę. Recenzja Bogiego - bok(g)i zrywać. Ech, pojechałoby się w sobotę...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 10:25:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Erki fotki superowe!!! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 10:59:37 
A tak nawiązując do tematu wieśniacki podryw, to to ostatnie zdjęcię związane jest z tematem? :mrgreen:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 11:32:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Cytat:
A tak nawiązując do tematu wieśniacki podryw, to to ostatnie zdjęcię związane jest z tematem?



Ta pani była bardzo ładna i siedziała w pierwszym rzędzie!!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 12:29:07 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
3bajki pisze:
A tak nawiązując do tematu wieśniacki podryw, to to ostatnie zdjęcię związane jest z tematem?

Na twarzy blondyny widać ZASŁUCHANIE. Taka była idea zdjęcia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 13:34:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
antiwitek pisze:
jeśli już było na faktach to teraz czekamy na relacje opartą na wrażeniach!

Proszę bardzo: Soundrops jest do bani!

Bart: :piwo:
Elsea: Przepraszam.

Crazy pisze:
to wszystko tak naprawdę tylko wieśniacki podryw

Łomianki mają prawa miejskie, wypraszam sobie ;-)

Żeby nie powstało wrażenie, iż nie zauważyłem tej niedzieli żadnych pozytywów, przyłączam się do zachwytów nad przyjęciem przez rodzinę Kaja (gdyby tak przyjmowali nasi siatkarze, mistrzostwo świata byłoby w zasięgu ręki). Trzeci raz już tego doświadczyłem i za każdym razem jestem pod wrażeniem. Zakupione w poniedziałek rano produkty śniadaniowe dojechały w 50% do domu :-) Gościnny wielce był również Łukasz z Sobrenaturala, który był gotów przetransportować mnie rano do dowolnie wybranego przeze mnie środka lokomocji dalekiego zasięgu. Mam nadzieję, że zamiast tego dobrze się wyspał :-) Bardzo miło się również jechało z Katrinix i Erkejem coraz lepiej znaną drogą przez Sokołów i Drohiczyn. Występowanie w drodze od Kajka na koncert w roli nadprzyrodzonej to już lekka przesada ;-) A i koncert do pewnego momentu również był udany. Jak generalnie jazz mnie nie przekonuje, tak Sobrenatural bardzo mi się podobał, a solo Kaja to już absolutna rewelacja. No i gitarzysta znakomity. A, no i właśnie... był też jeden dobry moment koncertu The Soundrops... brak bisów. Cezar miejscem wydaje się być zacnym, choć nie wiem, czy nic się w tym zakresie nie zmieniło po tym, jak pozostawiłem go otwartym wychodząc z samego rana nie natrafiwszy uprzednio na obsługę :-)
O tym, że fotki są świetne, to już nawet nie ma co wspominać...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 października 2005 16:45:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
Bogus pisze:
gdyby tak przyjmowali nasi siatkarze, mistrzostwo świata byłoby w zasięgu ręki

:lol:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group