Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:18:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 kwietnia 2014 19:29:08 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Tak, Trencin, Pohoda Festival. 16 lipca 2004 graliście w Krakowie w Alchemii, 17-go w Trencinie, a 18-go w Zakopanem w Ampstrongu. Wszystko to jakby wczoraj było.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 kwietnia 2014 20:29:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
na zdjęciach wyglądają normalnie :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 kwietnia 2014 20:34:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 17:38:05
Posty: 541
Armia grać ku...mać! aczkolwiek smutne to czasy nastały kiedy Armia ma problem z organizacją koncertu, a twory pokroju "Weekend" mają 40 milionów odtworzeń na jednym z popularnych serwisów.
Ludzie głusi na kulturę wyższą.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 kwietnia 2014 05:25:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Scofield89 pisze:
Armia grać ku...mać!

:) Też chciałem to napisać! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 kwietnia 2014 21:31:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
nagrywac......:)

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 kwietnia 2014 12:22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 11:27:05
Posty: 4375
Skąd: z lasu
Bialy_Kruk pisze:
nagrywac......Smile


Oczywiście, powiedział facet wieszając oczy na wieszaku hehe. :)
Ja nie mam nic przeciwko temu, by zespoł cokolwiek nagrał jakiś tam koncercik.
:wink:

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 kwietnia 2014 20:10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
problem jest. ja bym tak z Luxtorpedy nie drwil, czy tez pokpiwac. Sila tego zespolu sa fani. Dzieki nim zespol 3 razy byl pierwszym miejscu LP3. Czy Litza uproscil przekaz by miec odbiorcow wsrod mlodego pokolenia Polakow? Nie mnie to ceniac. Choc tesktowo to zespol prowadzi on i Hans. Mlodszy gosc z innego srodowiska muzycznego, nie glupi chlopak, ktory "czuje" mlodziez. I to dziala. W kazdym badz razie osiagneli sukces tez nie bedac w mainstreamie. Innym zespolem kory zaczynal w latach 80-tych to Dezerter. Ktory koncertuje, kawalki sa umieszczane w roznych nowych produkcjach filmowych. A fani zespolu z Kola, tak zaprotesowali, ze burmistrz tego miasta sie ugial i w domu kultury zespol ten zagral 2,5 godzinny koncert. Gdzie tkwi przepis na granie w dzisiejszych czasach dla ambitnych zespolow? Mysle, ze w duzej mierze kontakt z fanami, zdobywanie nowych oraz tworzenie wspolnej zespolowej "rodziny". A jak to zrobic to juz niech kazdy zespol mysli. Pozdro
ps. Illusion ktory wrocil tez jest takim przykladem

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 grudnia 2014 23:50:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 listopada 2014 00:27:18
Posty: 251
Ciągle chodzi mi pewna myśl po głowie i ten zabójczo ciekawy wątek to chyba najlepsze miejsce, żeby o tym napisać.

Jako młody człowiek o milionie mechanizmów nie wiem, innego miliona nie rozumiem, ale chyba na ten temat mogę się wypowiedzieć. Ciężko jest mi pojąć, że muzyka Armii jest... mało popularna :shock: Pomijając (tylko do celów pokazowych! :D ) całą zawartą w tej muzyce intymność, duchowość i czysty artyzm, zarówno poetycki jak i muzyczny, muzyka Armii to czysty CZAD. Szokuje mnie, że rówieśnicy, którym mówię o Armii, w ogóle nie mają pojęcia w którą stronę patrzeć. I nie mówię tu o "swagerach" i innych tych nowoczesnych, o pokoleniu biegnącym w przepaść, ale o tych, którzy się uchowali - fanach różnistego rocka, od Led Zeppelin po Dezertera. Ja o Armii miałem szczęście usłyszeć jako bardzo młody dzieciak, jakieś 10 lat temu - starszy brat punkowiec słuchał (ostatnio znalazłem u niego Legendę na kasecie! :) ). Przypomniałem sobie o tym, gdy teraz wkroczyłem na armijną ścieżkę. Co ciekawe, w sposób okrężny - Luxtorpeda --> Tymek --> ARMIA, właściwie dzięki mojej dociekliwości. Przeraża mnie myśl, że sam mogłem nie wiedzieć teraz o Armii.

I taka moja nieśmiała teza... Ludziom po prostu trudno jest się o Armii dowiedzieć. Na koncert w Wypiekach zabrałem ze sobą kolegę z klasy - takiego hard rockowca, jakich teraz pełno w liceach :) Musiałem namawiać długo, tym bardziej, że on niewierzący. Ale po koncercie stwierdził, że koncert był po prostu zajebisty (choć to słowo jest fonetycznie obrzydliwe jak to mawia prof. Miodek, to wyraża bardzo wiele) i widać po nim było, że był w szoku, nie spodziewał się czegoś aż tak nieprawdopodobnie dobrego (a ja wiedziałem, że to będzie najlepszy koncert w moim życiu! i się nie zawiodłem! :D ) Pożyczyłem mu Legendę, prosi już o następne płyty.

To nie jest muzyka dla mas. Jasne! W mojej prymitywnej ocenie Armia to sztuka i... ja bym porównywał tę muzykę do Beatlesów :) Bo oni też łączyli czad z elitarnością (dla mnie choćby She's leaving home, Because, Fixing a hole - matko, przecież to Beatlesi...) I okazuje się, że słuchając Armii odczuwam te same emocje, co słuchając Beatlesów, żadna inna muzyka nie jest mi w stanie tego zapewnić (faktem jest też, że OGROM nieznanej na mnie czeka). Co więcej, słuchając Armii mam możliwość rozprawiania nad rzeczami najważniejszymi. Beatlesi osiągnęli komercyjny sukces z tysiąca innych względów (komercyjnych :? ), ale Armia powinna właśnie przez ten czad, przecież to jest muzyka CHWYTLIWA.

Mam nadzieję, że ktoś podejmie temat albo chociaż wytłumaczy mi jak to jest naprawdę ;) Póki co - będę głosił Armię gdzie tylko się da i jak tylko się da. Jeśli ktoś będzie chciał się zagłębiać w teksty, to mądry z niego gość, jeśli nie - posłucha świetnej muzyki. Cokolwiek by się działo - Armia musi grać! :) A ja zostaję wśród mojego pokolenia... ARMIJNYM MISJONARZEM :jasiek:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 grudnia 2014 02:55:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 09 października 2010 20:16:59
Posty: 351
Skąd: Gondor
Nawet jeśli rock jest martwy, to Armia jest wieczna!!!

_________________
...tam na skraju lasu, gdzie brzóz tyle...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 15 października 2015 10:04:59 

Rejestracja:
sob, 19 marca 2011 12:54:58
Posty: 33
Jest szansa, że z Dzierżoniowa się ktoś odezwie do zespołu, bo molestujemy o koncert od dawna i obiecali, że "jak wyjdzie płyta, to zaprosimy".
Ale z przekąsem to było, więc czas pokaże.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 15 października 2015 11:51:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 10 września 2015 08:42:02
Posty: 15
Porozmawiam z burmistrzem Chomiszczewa, może coś z tego wyjdzie.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 października 2015 09:08:54 

Rejestracja:
sob, 19 marca 2011 12:54:58
Posty: 33
Jakaś trasa by się przydała. Mam nadzieję, że zdążą przed adwentem ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 października 2015 09:10:10 

Rejestracja:
sob, 19 marca 2011 12:54:58
Posty: 33
Gekon z Chomiszczewa pisze:
Porozmawiam z burmistrzem Chomiszczewa, może coś z tego wyjdzie.

To taka szydera miała być? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 października 2015 10:02:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Wegil pisze:
Jakaś trasa by się przydała.
...nie będzie żadnej trasy....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 października 2015 10:23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 22 czerwca 2012 17:32:35
Posty: 444
To już pewne? To w takim razie żal wielki...[DISAPPOINTED FACE]


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group