Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 03:53:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 28 czerwca 2015 11:37:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6961
Obrazek

Setlista pi x drzwi

nowy
parowóz numer 8
popioły
nowy ***** :serce
pięknoręki
opowieść zimowa
gdzie ja tam będziesz ty
buraki kapusta i sól
dom przy moście
breakout ***** solo
3 bajki
jeżeli
niezwyciężony

zły porucznik ********** :serce
statek burz
on jest tu

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 28 czerwca 2015 21:10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 16:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
chollerrra ,teraz to bym chciała usłyszeć chociaż nowego na ***** :serce


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 28 czerwca 2015 22:40:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 listopada 2014 00:27:18
Posty: 251
czy ten "nowy ***** :serce" to ten, co tu się zaczyna od 1:01:13? :)

https://www.youtube.com/watch?v=ruzB0ivfIQE

_________________
:okolata:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 07:51:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6961
nie :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 09:27:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Byłem z małżonką... koncert bardzo dobry na tej dziwnej sali... nowe kawałki Bardzo mi się spodobały... z Linczu (bo tak się na setliście nazywał numer otwierający koncert) zapamiętałem, że w moim mieście był cud... Nowy Darka był jeszcze fajniejszy z frazą Bóg-Człowiek przyszedł niech nadejdzie Człowiek-Bóg ! Powiedziałbym, że nowe kawałki bardzo procesowe w klimacie... zespół jak zwykle w formie, Budzy mocno rozochocony... nie było regge... aż by się chciało do Namysłowa przejechać !

anastazja pisze:
Setlista pi x drzwi

kompletna o tyle, że przed Burakami był jeszcze Pięknoręki !

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 12:14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Nowe grane. Fantastycznie!

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 15:32:40 

Rejestracja:
ndz, 16 maja 2010 01:45:44
Posty: 229
Byłem się na klasykach wydarłem tak ,że do dziś mam chrypkę. A ten 2 nowy to nie był przerobiony ju ken mejk me aveniu z nowym tekstem?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 15:38:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....to zupełnie inny kawałek tak zwany "nowa darka " :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 16:16:39 

Rejestracja:
ndz, 16 maja 2010 01:45:44
Posty: 229
O :)
Fajnie było dzięki :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 czerwca 2015 19:40:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Oryginalna setlista:
Obrazek

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2015 07:25:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6961
Pewnego pochmurnego sobotniego popołudnia wybraliśmy się do Wrocławia na Armię. Przy autostradzie po trawniku spacerował bocian.

Koncert był w starym browarze z surowej czerwonej cegły. Rozległy kompleks gdzie już 100 lat temu warzyło się piwo, a teraz można je było kupić na straganie w charakterze czeskich sikaczy. :wink:

Pierwszy raz w życiu podobała mi się stara fabryka,. Pewnie dlatego że odkąd słucham Trza-Ja-Bu ciągle po takiej się pętam w wyobraźni. Stare hale otwarte na oścież i oświetlone, a w nich dzieła sztuki współczesnej - obrazy, rzeźby, fotografie, istna rupieciarnia.
Do niektórych galerii wejście po stromych schodach, nawet na drugie piętro, z którego widok jak fotoplastikon przez popękane okna.

Mogłam sobie pozwolić na takie szwendanie, bo zawczasu upewniłam się, że nad sceną w jednej z ciemnych wąskich hal wisi armijna rozeta.

Między ósmą a dziewiątą zagrał jakiś band z wokalistką, między innymi cover Pet shop boys. W przerwie jakaś dziewczyna ogłosiła ze sceny że zgubiła telefon, po czym spadła biedna ze schodów wprost w czyjeś ramiona.

Zaczęli ok. 22, na scenie pod ceglanymi ścianami poplątane industrialne instalacje. Na ich tle zespół sam w sobie prezentował się jak arcydzieło sztuki współczesnej. Pierwszy Lincz, jak się dowiedziałam z setlisty Kota (trzeba przyznać że nieźle zlinczowali).

Z korytarzy, piwnic, strychów i spod knajpianych parasoli senna publiczność wylazła powoli.
Po Linczu Budzy poprosił o przygaszenie świateł które świeciły zespołowi w twarz. Był to najbardziej rozbudowany komentarz tego wieczoru, potem już tylko krótkie nieliczne objaśnienia do granych utworów.

Zespół w składzie: Budzy, Frantz, Budkiewicz, Kuba, Amade. Co do Frantza, to wydaje mi się że bardzo dobrze rozumie się z nowym basistą.
Po Parowozie i Popiołach (Frantz!) słynny już drugi kawałek z nowej płyty, z interesującym tekstem (coś o krwi) i fajnymi przejściami w rytmie.Myślę że jest na co czekać. Pięknoręki urzekający z wyciętym trochę tekstem. Okna przy których przez salę przeleciał radosny świst, bez trzeciej zwrotki - w zamian głupca na chmurze dwa razy postynia śpi, ale żalu nie mam bo sobie dośpiewałam. :) Podczas buraków wycofałam się rakiem na papierosa, gdzie zastałam własnego męża chwilowo pogrążonego w lekturze 8-) i wróciłam bocznym wejściem prawie pod scenę, zmylając zwarty tłum a nawet siebie samą.
W sam raz na kombinację Domu przy moście z Breakoutem. Świetne solo Amade, do którego po chwili dołączył bas. Waltornia cudowna, jeszcze nigdy nie widziałam żeby Kuba się uśmiechał. Akustyka chyba okej, dla mnie w sam raz. Przy 3bajkach ogólne hohohoo rozochohoconej już publiczności. :D Nagle koniec - co jest?!

Ale wszyscy wrzeszczą armia armia, o siekierze ani słowa.Pragnę wrzasnąć - zły porucznik!!! nie zdążyłam bo oto doczekałam się bez słów! :shock:

Pierwszy raz słyszę porucznika live i popadam w ekstazę. Chciałabym cofnąć się w czasie i być na jakimś koncercie prozessowym. Może kiedyś się uda, na razie już za późno.Jeszcze jeden prezent: Statek burz, i już On jest tu on żyje, chyba naprawdę wierzę.
Dzięki Panowie!

Jest północ, wracamy na parking i w krzakach na osiedlowym trawniku rozstawiamy namiot. Niestety zaczyna lać deszcz i po niedługim czasie leje nam na łeb. Reszta nocy w aucie,a wokół pijackie śpiewki wrocławskie. Jakiś gość wali w rurę i w śmietnik równocześnie, zapalają się światła w oknach. Odjazd 6.08.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2015 13:51:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
O ja! Ale z tym namiotem to już grubo :) .

A jak patrzę na zdjęcia obiektu, w którym odbył się koncert, to aż narzuca mi się określenie "poniemiecki" :wink: .

Bardzo dziękuję za relacje! :piwo:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 01 lipca 2015 06:46:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6961
Faktycznie stary poniemiecki browar :-) wygląda trochę jak okładka Animals flojdów. Można tam było zabłądzić i dziwne myśli chodziły po głowie. Na przykład jakie to niepojęte że jedzie się na koncert tam gdzie się nigdy nie było i on tam rzeczywiście jest. Tylko trzeba trafić w czas :-) Jak się nad tym zastanowić to prawdziwy zbieg okoliczności, nie?
A Elrondowi muszę powiedzieć że podziwiam pamięć do tylu tekstów, przecież to nie tylko Armia i solo, bo jeszcze TCz, jeszcze Tymek i ostatnio Rimbaud i to po francusku! Zastanawiam się czasem czy jesteś jedną i tą samą osobą
:!: Piękny koncert, piękny dzień.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 02 lipca 2015 08:11:54 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3407
Byłem w tym Browarze na Killing Joke. Niezwykłe miejsce. Killing Joke koncertowało w sali o proporcjach tramwaju. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 06 lipca 2015 22:45:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 sierpnia 2012 15:33:07
Posty: 99
Skąd: Rybnik/Wrocław
Jak dobrze było wybrać się na ten koncert. Idealne oczyszczenie tuż przed obroną. 8-)

Koncert naprawdę udany, pomimo nazbyt spokojnego początku pośród publiki i pewnych problemów z nagłośnieniem. Osobiście najbardziej ucieszyłem się z bisów. Przy Złym Poruczniku po prostu trzeba było się rzucić w wir wydarzeń, a Statek Burz wyszedł nadzwyczaj... pozytywnie? Dom Przy Moście+Break out to świetny mix. Nowe utwory jakoś trudno mi na razie jednoznacznie ocenić. Jakby jeszcze potrzebowały pewnych szlifów, choć mają potencjał.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group