Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:58:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 czerwca 2015 22:14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
gravi pisze:
LeBron robiący, co się da

...gdyby grali Love i Irving to w sumie mogłoby być całkiem inaczej

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 20 czerwca 2015 10:29:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
Cieszę się, że GSW zostali mistrzami. A jeszcze bardziej z tego, że Andre Igoudala został MVP :D To zdecydowanie mój ulubiony zawodnik z obydwu finałowych ekip!

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 12 lipca 2015 13:25:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 lutego 2009 23:19:00
Posty: 1637
Skąd: Warmia/Poznań
Pod koniec podstawówki miałam fazę na oglądanie NBA, wtedy żyło się rywalizacją Jordan, Chicago Bulls kontra Malone, Utha Jazz, a potem wybili się L.A. Lakers z debiutującym Kobe Bryant. Z czasem moje zainteresowanie NBA zmalało, ale jakoś podświadomie do dziś wydaje mi się, że najlepsze drużyny to właśnie Lakersi, Bulls, Utha Jazz. A wy tu takie nazwy i nazwiska wypisujecie...Co to jest GSW? :?:

_________________
CO ROBISZ NA NASZEJ ULICY
Co robisz na naszej ulicy, pomiędzy samochodami,
koniu?
Co słychać u twoich kuzynów, centaura i jednorożca?

Charles Reznikoff


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 12 lipca 2015 14:49:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 12:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
marcela pisze:
Co to jest GSW? :?:


Golden State Warriors.

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 13 lipca 2015 16:20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
Lejkersi próbują odbudować coś ale chyba po tych ruchach transferowych jeszcze im się to nie uda w tym sezonie. Konkretne wzmocnienia zrobili w Spurs i w Heat. Ciekawe na ile przełoży się to na wyniki.

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2017 05:55:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Odświeżam wątek. Warriors z rekordową serią w finałach. Nagrałem sobie mecz, ale obudziłem się na samą końcówkę.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 01 grudnia 2017 06:32:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Oż kurde, mimo że nie jestem od wielu lat oglądaczem koszykówki i po złotym okresie pierwszej połowy lat 90, kiedy to zdarzało mi się wstawać w nocy i oglądać mecze NBA i robić koszulkę-samoróbę Bullsów (przy pomocy długopisu, którym przerysowywałem na biały tshirt głowę byka), to jednak strasznie się cieszę, że po raz pierwszy w życiu widziałem dziś NBA na żywo!

Denver Nuggets vs. Chicago Bulls - 111:110, rozstrzygnięte w ostatnich 2 sekundach (!), gdy zaczęło się od szybkiej, ogromnej przewagi Bullsów (24:8) na początku pierwszej kwarty. Jeden koleś z Denver (Barton) rzucił 37 punktów!

W ogóle nie znam tych drużyn (teraźniejszych) i poszedłem na to na zasadzie jakiegoś doświadczenia socjologicznego. Rzeczywiście, to co się dzieje podczas meczu to istny cyrk z jakimiś konkursami, grami, tańcami, wielkim szoł. Warto było jednak widzieć taką skalę sportowego wydarzenia i - co szczególnie cenne i ciekawe - nie obserwować żadnych przejawów agresji.

...no i mnóstwo akcentów gwiezdnowojennych (pewnie w związku ze zbliżającą się premierą nowej części).

Fajna sprawa, naprawdę.

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 01 grudnia 2017 14:14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
pozostaje tylko zazdraszczać

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 27 stycznia 2020 20:02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Kobe Bryant - nie załapałem się na regularne oglądanie wtedy, kiedy on grał, ale zdarzało się tu i ówdzie, i była to postać bardzo dobrze mi znana, jeden też z niewielu koszykarzy ery postjordanowskiej, którego rozpoznałbym od razu, młodszego czy starszego, i o którym wiem różne rzeczy. Na przykład, że przez całą karierę (a miał tak długą jak mało kto, bo okrągłe 20 lat) grał w jednej drużynie, a to w dzisiejszych czasach ciągłych zmian, transferów i sprzedaży za dzikie pieniądze, jest wręcz wzruszające (tak jak wierność Messiego względem Barcelony). Na przykład, że rzucił w jednym meczu 81 punktów, co w nowożytnym NBA jest rekordem niedoścignionym (Wilt Chamberlain rzucił 100, ale to było pół wieku temu). A także, że dostał Oscara, o czym nie wiem, czy wiecie...

I zobaczcie sobie, bo to jest naprawdę piękny film, Dear Basketball, animowana ilustracja listu pożegnalnego, który Kobe napisał właśnie na zakończenie kariery. Trwa mniej, niż cztery minuty i naprawdę warto.

(Film regularnie na youtube ładują i zdejmują, więc daruję sobie linka. Ale warto poszukać.)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Ostatnio zmieniony śr, 11 sierpnia 2021 10:03:43 przez Crazy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 28 stycznia 2020 21:39:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
Albo ze w ostatnim meczu w karierze rzucił 60 pkt... że ma zastrzeżone dwa numery pod halą Staples Centre (#8 i #24). I podobno był gorliwym katolikiem...

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 11 sierpnia 2021 08:54:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Kto wie czy nie mamy kolejnego zawodnika, o którym za 20 lat będzie się mówiło "legenda". Słoweniec Luka Doncic- pokazał się już w NBA i na igrzyskach (i mało co wprowadziłby Słowenię do finału...). A teraz podpisał kontrakt pięcioletni z Dallas na sumę 207 milionów dolarów - czyli dziennie będzie inkasował prawie 8000...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2023 21:54:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
marcela pisze:
podświadomie do dziś wydaje mi się, że najlepsze drużyny to właśnie Lakersi, Bulls, Utha Jazz. A wy tu takie nazwy i nazwiska wypisujecie...

No właśnie - przeczytałem przed chwilą, że kilka dni temu mistrzem NBA zostali Denver Nuggets! Nazwa tego zespołu była mi wprawdzie od zawsze znana, ale za czasów, gdy oglądałem, byli to chyba wieczni outsiderzy, ciekaw jestem, czy w tamtych latach choć raz weszli do fazy play-off.
Ale to właśnie ich widział na żywo Tyler!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2023 23:00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Otóż to! Jedyny widziany przeze mnie na żywo mecz NBA to Denver Nuggets vs. Chicago Bulls!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group