Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 10:49:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 15 marca 2016 09:21:13 

Rejestracja:
wt, 22 grudnia 2015 10:01:40
Posty: 153
cianu pisze:
Strzały znikąd, chłopcy stąd, Poza Prawem, Echo, Ulica Jaszczurki to dla mnie absolutna klasyka


Pierwsze trzy to rozumiem, ale Ulica Jaszczurki? Toż to jeden z najgorszych numerów Armii ever..
Ja dodałbym tu Sygnały, dosadny przekaz i takaż muzyka. Generalnie lubię płytę Ultima Thule ...ale najmniej ze wszystkich.
Długo Suita gryzła mi się z resztą. Właściwie to chyba do tej pory mi się gryzie ;) tyle że w końcu ją polubiłem - ma naprawdę świetne momenty, choć całościowo bywa nużąca. Ale to tylko moje takietam...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 15 marca 2016 10:16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 19:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
otomo pisze:
Ulica Jaszczurki? Toż to jeden z najgorszych numerów Armii ever..

Dla każdego to będzie inaczej. Dla mnie jest to jedna z najczęściej słuchanych płyt Armii i uważam, że Ulica Jaszczurki to bardzo dobry utwór.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 15 marca 2016 12:56:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 czerwca 2014 20:20:04
Posty: 726
Skąd: Mazowiecki Park Krajobrazowy
otomo pisze:
cianu pisze:
Strzały znikąd, chłopcy stąd, Poza Prawem, Echo, Ulica Jaszczurki to dla mnie absolutna klasyka


Pierwsze trzy to rozumiem, ale Ulica Jaszczurki? Toż to jeden z najgorszych numerów Armii ever..


A mi żre, a właśnie pomyślałem, że swoją poezją, rytmiką i waltornią (te zagrywki i solo..) zapowiada Toń...

_________________
trochę o muzyce, książce, przyrodzie, ale najwięcej o bieganiu :lol:
https://meblooscianka.wordpress.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 14 czerwca 2016 12:46:21 

Rejestracja:
wt, 14 czerwca 2016 10:22:17
Posty: 11
Ultima Thule cóż mogę napisać o tej płycie? Się zastanawiam czy to nie jest najagresywniejsza płyta Armii. "Strzały Znikąd " atakują swoim Hardcorowym charakterem i mocnym gardłowym wokalem Budzego (swoją drogą Budzy nagrał tu chyba swoje najostrzejsze wokale). Płyta jest świetna, mocna, hardcorowa, teksty które zostają w głowie na długo i nad którymi myśli się długo poszukując ich znaczenia (mój faworyt to kawałek "Przemiany ").

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 17 lutego 2017 12:11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 czerwca 2014 20:20:04
Posty: 726
Skąd: Mazowiecki Park Krajobrazowy
Dziś biegając rano słuchałem tej płyty i doszedłem do przekonania, że Oddech powinien być częścią suity... i byłby jej bardzo mocnym punktem! Ten sam klimat, te same emocje, uwielbiam ten utwór, naprawdę jest w nim bardzo dużo tlenu i przestrzeni... i pięknej waltorni. Kocham nieprzesterowane gitary na Ultimie i te wszystkie wolne momenty, są obłędne!

_________________
trochę o muzyce, książce, przyrodzie, ale najwięcej o bieganiu :lol:
https://meblooscianka.wordpress.com


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group