Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:32:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 14:41:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Fengari pisze:
manewry musztardowe

ale o co chodzi z tą musztardą?

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 15:13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Wstępnie o to, że zdaniem Araska najlepsza jest musztarda jakaś inna niż grudziądzka. A później o to, że Crazy ma również swój typ. Problemów jest kilka, ale wszystkie do rozwiązania:
1. Wybór parówek do degustacji musztardy.
2. Wybór miejsca.
3. Fakt, że mój pracodawca jednak namieszał, ale powinnam być w W. na początku grudnia (mikołajki i okolice), więc może wtedy. Aras?
4. Zamknęli mi PSS po blokiem :lol:

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 20:42:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Crazy pisze:
Nie pamiętam co ustaliliśmy poprzednio, że kiedy?

Miał być listopad, dlatego się upomniałam. :) Ale pracodawca siła wyższa!

A odnośnie problemów:
1. A czy muszą być to jedne, odgórnie ustalone parówki? Nie mogą być różne? Ja to w ogóle wolałabym dobrą kiełbasę, ostatnio taką częstowali w sklepie obok mnie. :wink:
2. Był pomysł z ogniskiem w lesie, chociaż nie wiem, czy w zimie to najlepsza opcja...
3. A, nie jestem Aras, to się nie wypowiadam ;)
4. A kiedyś myślałam, że takich już dawno nie ma, tymczasem z pl. Wilsona widać z daleka neon takowego - więc jednak są!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 20:46:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
1. Z parówkami jest problem, bo każdy lubi inne. Moim zdaniem każdy powinien mieć swoje, żeby mu obca smaku nie mąciła, więc możesz mieć i kiełbę.
2. No z ogniskiem może być słabo.
3. Tykałam Arasa, bo musiałby dojechać, więc pytam, czy ma w planach.
4. Są! Miałam pod blokiem, chodziłam tam tylko po grudziądzki serek, grudziądzką śmietanę i grudziądzką sarepską.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 16 listopada 2017 21:06:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
3. Tak se tylko napisałam, żeby do każdego punktu się jakoś odnieść. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 listopada 2017 14:44:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Wczoraj podczas wieczornej rundy rowerowej podjechałem na skraj budowy Varso Tower. Na skraju wykopu jest platforma widokowa, z której można spojrzeć na teren budowy - konkretna dziura w ziemi :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Varso

Obrazek

Lubię wieżowce i duże wysokości, kiedyś byłem na dachu WTT na 170m - świetne widoki, mógłbym mieć biuro tak ok. 200m, fajnie by było :wink:
Tu będzie taras widokowy na wysokości 230m, dla porównania - taras w Pałacu Kultury jest na 114m.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 listopada 2017 15:03:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
manool pisze:
bo musiałby dojechać, więc pytam, czy ma w planach.


Miałem ale rzecz się przesuwa. Może to być styczeń. A wtedy to już może lepiej wytrzymać do ciepłego marca?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 listopada 2017 15:39:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 12:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
Nie tylko dla fanów D.N.A. Acid Rock:

http://wawalove.pl/Znalezli-grob-czarno ... ign=trendy

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 listopada 2017 16:13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
ALE SUPER!!!!!!!! :D

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 listopada 2017 18:59:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Antonio pisze:
Lubię wieżowce i duże wysokości, kiedyś byłem na dachu WTT na 170m - świetne widoki, mógłbym mieć biuro tak ok. 200m, fajnie by było :wink:

Ja też lubię duże wysokości i praca na szczycie wieżowca z taką panoramą do niedawna wydawała mi się czymś rewelacyjnym.

Dopóki czyjaś posłyszana opowieść nie uświadomiła mi, że nie tylko w moim niskim biurowcu, gdzie jest to tylko uciechą dla ludu i darmową przerwą w robocie, ale we wszystkich biurowcach, równiez tych wysokich, od czasu do czasu organizowane są ćwiczenia przeciwpożarowe, kiedy to trzeba opuścić budynek i nie wolno korzystać z wind. O tym, co by się działo w obliczu prawdziwego pożaru, nie chcę nawet myśleć... Że nie wspomnę o takim "drobiazgu", jak osoby niepełnosprawne, które trzeba by było po prostu znieść.

arasek pisze:
ciepłego marca

To, drogi Panie, oksymoron jest!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 grudnia 2017 20:04:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Ostatnio sporo się dyskutuje na temat PKiN i Placu Defilad. Co powiecie na takie coś?
http://pigarchitekci.pl/index.php/mies_portfolio/plac-centralny-warszawie/


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 04 grudnia 2017 20:58:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Jeśli o mnie chodzi, jestem przeciwna zarówno burzeniu PKiN, jak i zabudowywaniu terenu wokół.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 09:40:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Jeśli natomiast chodzi o mnie, to chętnie bym wyburzył, a już zabudowanie terenu wokół popieram całym swym jestestwem. Powyższy pomysł wygląda całkiem fajnie (choć nie śledzę tematu, więc nie mam dużego porównania, co innego było proponowane). Mam tylko obawy, czy to odtwarzanie fasad kamienic nie wyjdzie nieco kartonowo. No i nie współgra mi zapewnienie, że zmaleje dominacja pałacu, z tą wizualizacją, w której pałac zamyka ulicę i dominuje tak, że bardziej nie można.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 12:17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Opowiadam się za pozostawieniem Pałacu, zresztą podobne zdanie mam co do symbolu pruskiego panowania w Poznaniu czyli Zamku. I do innych tego typu architektonicznych świadków historii.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 grudnia 2017 19:20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Aras, w pełni popieram podejście! Pałac Kultury jest co prawda jeszcze chyba za młody, żeby zwać go zabytkiem, ale jeśli pożyje jeszcze jakis czas, to się nim niewątpliwie stanie, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta, o ile nie najbardziej i burzenie go dla mnie jest zwykłym barbarzyństwem. Tak, jak byłoby nim wyburzenie wielu znanych budowli na świecie, tylko dlatego, że zbudował je ktoś niegodziwy. Może by tak zacząć od piramid - pogańskich tworów zbudowanych kosztem ludzkiego niewolniczego potu, krwi a i pewnie niejednego życia - samo zło!
Jestem za oddzielaniem historycznego ziarna od plew, nawet najgorszy człowiek może czasem zostawić po sobie coś dobrego, dobre zostawmy, złe potępmy i odrzućmy.

Co do placu Defilad - lubię tą wolną przestrzeń, daje oddech w środku miasta, i można tam organizować imprezy. Jeśli już miałoby się tam coś zmieniać, to mogliby beton przerobić na park - za to bym się nie pogniewała. Wkurza mnie za to strasznie dzisiejsze parcie deweloperów, żeby zabudować każdy wolny skrawek ziemi.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group