Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:16:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2018 21:22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Litza na LuxForum
Cytat:
Czy ktoś z naszych forumowiczów wybiera się na koncerty? Bo biletów na na razie niewiele poszło i organizatorzy pytają czy odwoływać. Jeśli ktoś idzie zaproście znajomych, warto to uslyszeć.


jeśli możecie udostępniajcie na fb czy w inny sposób informacje o koncertach
dzięki :D

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 18 kwietnia 2018 01:02:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
:shock:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 19 kwietnia 2018 18:03:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Litza na LuxForum pisze:
nic nie odwołujemy gramy dla tych co będą! PUNK NOT DEAD! albo lepiej GOD NOT DEAD! :mrgreen:

:D :D :D
kogo nie będzie to trąba :mrgreen:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 20 kwietnia 2018 01:40:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
TORUŃ
nie mam pytań. koncert doskonały. na scenie i pod sceną była totalna duchowo-zmysłowa rozpier ducha. I&I
:brawa: :moshpit :brawa:

koncert:
EXILE - Hope https://youtu.be/jTbAF1B0QBM
2TM2,3 - List do Kościoła https://youtu.be/c_r6oTR9X5U
2TM2,3 - Nie lękaj się https://youtu.be/QEWhHHHwles

próba:
2TM2,3 - Nie umrę (soundcheck) http://www.youtube.com/watch?v=6JsNbinE-Jc
2TM2,3 - Lew Hadasz (soundcheck) https://www.youtube.com/watch?v=_XtEVmT7_M4&t=25s
2TM2,3 - List do Kościoła (soundcheck) https://www.youtube.com/watch?v=RzOgrLJRSR8


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 kwietnia 2018 16:47:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Powsinoga pisze:
kogo nie będzie to trąba


Nie jestem jakimś fanem 2TM2,3, ale na takie dictum... wybiorę się. :faja:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 kwietnia 2018 17:15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Brawo, Arasek! Warto!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 kwietnia 2018 21:06:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Bardzo fajny koncert! :)

Spotkałem Powsinogę, Gera, stiwa i na pewno jeszcze kogoś.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 kwietnia 2018 21:34:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
A tymczasem w Lublinie było tak:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... c9bd7411d6

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 23 kwietnia 2018 14:09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Smok pisze:
w Lublinie było tak
pięknie, dzięki Smoczyca :bukiet:

arasek pisze:
Bardzo fajny koncert! :)
:D

Powinienem napisać: rozwalili system, nie brali jeńców, urwali... nie jestem pewien tylko o którą część ciała chodzi. :roll:
Jednak staromodnie podzielę się wrażeniem i to nie własnymi słowami, tylko mojego księdza Przema /fragm. życzeń Wielkanocnych/.
„Uczniowie Jezusa przeżyli Jego zmartwychwstanie w sposób szczególny. Najpierw nie mogli uwierzyć, że coś takiego się stało. Potem sprawdzali, czy to jest rzeczywiście fakt. Kiedy wreszcie się przekonali, pośród nich zapanował wielki entuzjazm. Wszystkim koniecznie chcieli o tym mówić, dawali niesamowite świadectwo. Pokazywali odwagę i ogromne zaangażowanie. Kiedy w wielkim poruszeniu zaczynali się modlić, Dzieje Apostolskie piszą, że zadrżała ziemia. Nawet jeśli uznamy to za przenośnię językową, to opis ten jest niesamowity (Dz. Ap. 4,31)
Wczoraj na ul. Norwida zadrżała ziemia. Dzięki 2Tm2,3.

rela niebawem :taaaaa:

Obrazek
foto. Smoczyca

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 10:48:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
no i gdzie te relacje? ponoć były świetne koncerty?

Smoki, Powsinoga, Aras, dalej! :D :D :D

zacznijmy od siebie

sz pszyjemnościom!


przyszłem do Bazyla przed 18, bo z netu wynikało, że koncert ma się o wtedy zacząć, niestety drzwi były zamknięte, a ochroniarz nie omieszkał pokazać mi swojej wyższości mentalnej, pokazując na zegarek i mówiąc: "no która jest?" - oświeciło mnie wtedy, że aha to od 18 wpuszczajo!

te 10 minut spędziłem przy pobliskim bloku numer 17, gdzie miały miejsce sesje naszego pierwszego zespołu The Round Triangle (w tym ta magiczna pierwsza dokładnie 24 marca 1992) - chwilę wcześniej Ktoś Ważny napisał mi o tym jak Ważny był dla niej numer Słuchaj Izraelu, więc sobie układałem połączenia między przeszłością - tu i teraz - i wiecznością, z pełnym sercem to można tak bez końca... szkoda że OtoKar nie dał się namówić, ale wysyłam mu zdjęcie bloku...

wchodzę w końcu do Bazyla a tam próba - wszystko świetnie brzmi (Lafdżoj!), tylko trochę dla mnie za głośno, ale myślę - przyjdą ludzie i się wytłumi...

zatem zespół gra - dla mnie i dla jednej dziewczyny na ławeczce - bezbłędną wersję Królowie cię ujrzą, i już wiem, że to będzie wieczór bardzo z Nieba...

próba się kończy i zaczynają napływać znane i kochane mordky z jednej i z drugiej strony sceny (i też z jednej i z drugiej strony forum) - mniej więcej w kolejności: Kred, Beata, Drężmak, Kmieta, Litza, Natalia, Budzy, Stasiek, Stiw (ups pomyliłem tytuł filmu Dżarmusza :oops: ), Kristofores, żona Krzyżyka (moja najsympatyczniejsza Uczennica w szkole Kontakt), Dobrochna... no i dużo twarzy, które zna się z poprzednich występów, opowiadań i netu (wielka szkoda, że nie było Ninii z Luxforum :cry: - no i Miszu gdzie?) - Araska i Powsinogę miałem zobaczyć dopiero po koncercie... W każdym razie rzecz do cna rodzinna i dobrze!

Zespół wchodzi na scenę, a ja bezceremonialnie staję tuż przed Litzą i bum! od początku do końca absolutna petarda, nie było żadnego słabego numeru, nawet te, które na płytach lubię jakoś mniej, zażarły mi absolutnie, np. Słowo... jakoś nie mogę się pozbyć tego wspomnienia gdy Budzy mi to śpiewał w samochodzie po próbie u Ślepego - z kasety leciał podkład, a on krzyczał w refrenie: "Allelu-u-uja!", to był dla mnie hm najmocniejszy Budzy Solo w życiu - wiem, że tak musi być w ostatecznej wersji, ale mi to słowo "Słowo" gorzej brzmi po prostu po tamtym... (wniosek - nigdy nie pokazywać szkiców!) Ale tym razem ten numer sprawił, że mną wprost zatrzęsło, zwłaszcza gdy Tom teatralnie pokazywał jak ugniata w tłoczni zapalczywego Gniewu Bożego... O tak, przyda się na wszystkich, którzy mi brużdzą! O właśnie, ciekawe, po raz pierwszy w życiu odebrałem numer Biada nie jako atak na mnie tylko na mojego wroga Babilon, uff, moc!

Najlepiej chyba przyjęte były chyba numery Miłość i Nie lękaj się. Najlepiej zagrane - hm, wszystkie właściwie, serio, ale Magnificat to już total... Dwie perkusje świetnie się uzupełniały - raz po raz Jedno lub Drugie wyczyniało jakiś odświeżający podział: Krzyżyk nie pamiętam w którym numerze przeszył,a Beata w Exodusie - łooo... Z nowinek aranżacyjnych niesamowicie zażarł hi-hat (czy może wręcz talerz?) "na i" w końcówce 888, na papierze może i ludyczne, ale w praktyce - istny szał! No i świetne też wplecenie Szema Izrael w Magnificat!

Wszyscy Wokaliści w niesamowitej formie, bez zbędnych ozdobników, trzeźwe i mocne podanie najlepszych Słów pod słońcem :brawa:

Przed Lew Kadasz (Lew Kolejarz?) trochę przekomarzania się, dla mnie cennego ;)

Na sam koniec Litza podał mi mikrofon do sela sela, ale ja miałem głos totalnie rozorany od krzyczenia wszystkich numerów i jakiś strzęp tylko wyszedł ;) ale dziękuję - poniekąd przez sekundę wystąpiłem z Wami :!:

Przez cały czas miałem przed sobą taki obrazek - Matka Boża z Gwadelupy panuje nad ultrametalistyczną gitarą ;) - oby tak było i w moim życiu (tylko u mnie gitara yyy rzewna ;) ):

Obrazek
(fot.) Smoczyca

po koncercie mocna rozmowa z Powsinogą ludzi po trzterdziestce bez owijania w bawełnę, dzięki

jeszcze chcę!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Ostatnio zmieniony wt, 24 kwietnia 2018 11:44:00 przez Gero, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 11:29:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Gero pisze:
zacznijmy od siebie

sz pszyjemnościom!


to jak z mojej ulubionej frazy: witam serdecznie i zarazem sz pszyjemnosciom szegnam! :D
dzięki Gero za rele!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 11:31:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
ja tu miałem na myśly:

a ja, jeśly pany pozwoly - sz pszyjemnościom!

ale Twoje też super :D :D :D

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 11:37:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 11:55:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Tej, no, Gero!

ok...

Dzień rozpoczął się arcyciekawie- bo w pracy z podopiecznymi pojechałem na turniej ping ponga - no i w kategorii kadry zająłem najlepsze miejsce - czyli drugie... ("I am second" - przypadek? NIE SĄDZĘ! :) )... trochę się przez to spóźniłem i rozminąłem ze Smoczycą, która wyruszyła do Lublina godzinę wcześniej - ale to ja przybyłem moją srebrną strzałą pod KLUB30 - o około 30 minut przed Nią... Przed klubem spotkałem kolegów z mojego zespołu, a w środku rozbrzmiewały już dźwięki supportu - czyli zespołu Feym (lubię, doceniam, omal nie kupiłem epki, ale jednak zabrakło na nią grosza... mała dygresja - okazuje się, że perkusista Feym mnie kojarzy - podobno mamy wspólnych znajomych - ale miałem nieodparte wrażenie że pomylił mnie z kolegą, który wygląda jak mój klon... no, zdarza się :) )
W drodze poszukiwawczej do WC niespodziewanie zostaję wciągnięty do palarnii do której przynaglają mnie machające w moją stronę ręce... to LubięLitzę z Luxforum, znajoma Beata O. i Litza... dłuższa chwila rozmowy, po której dołącza kolejna dusza z Luxforum (Mic).... ale koncert niechybnie ma się rozpocząć... no i zaczyna się... spotykam w międzyczasie Natalię i Erkeja, Katrinix... ludzi dosyć niewiele jak na Lublin... żywiołowość wśród publiki - jakby zdziadziała... a może przez wiek jesteśmy bardziej zasłuchani w to SŁOWO? Oby to drugie... natomiast ze sceny jakiś niesamowity wulkan energii, bardzo dobre, klarowne brzmienie - nic nie nikło... no, ten zespół po prostu brzmi... Jako, że od prawie półtora miesiąca jestem zasłuchany w płytę koncertową - nie miałem jakoś niespodzianek co do kolejności, ani repertuaru... ale brzmienie, ekspresja, prawda i spotkanie z drugim człowiekiem, a także SŁOWEM jest tutaj priorytetem... Trochę szkoda, tego Marana Tha na pożarcie - wolę jednak gdy rozpoczynają Shalom, ale mocno wryły mi się szczególnie w pamięć tego koncertu utwory ósemkowe... Niesamowite Biada, Słowo, 888... A kulminacja nastąpiła chyba na "Nie lękaj się" (Pascha 2000)... jest w tym COŚ dającego nadzieję, czego nie potrafię opisać słowami... Super, że na koniec było i "W obliczu aniołów" z Exodusem i nie zabrakło (tak jak na płycie) Psalmu 13...
Dziękuję za ten czas - także za rozmowy po koncercie...


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2018 22:16:54 

Rejestracja:
ndz, 16 grudnia 2007 21:28:22
Posty: 15
Skąd: Kolno
Okrutne podziękowania za występ w Białymstoku! Była moc! 8-)

Link do fotek na fejsie klubu Gwint:
https://www.facebook.com/pg/klubgwint/photos/?tab=album&album_id=1566782896780759


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group