Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 12 grudnia 2018 02:52:47

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: > 100 kg
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 08:51:30 
Awatar użytkownika

Fengari pisze:
Ooo, to trzymam za słowo!

Pamiętam!

Niemniej ostatni pomiar to 70,25 kg. Oddajmy głos specjaliście giełdowemu Frankowi van Dijkowi z Amsterdamu:

"Jest to ważny moment. Po raz pierwszy przekroczona została psychologiczna bariera 70 kg. Jesteśmy w miejscu, które nazywane bywa w literaturze keynesowskiej chwilą przysiadającego kolibra. Zatem są dwie możliwości - nastąpi odbicie w dół, a przekroczenie bariery zostanie będzie tylko wręcz odświeżającym incydentem. Musi to jednak nastąpić relatywnie wcześnie, aby otoczenie zewnętrzne nie przyswoiło sobie jeszcze mentalnie faktu przekroczenia. Drugi wariant to niejako pozostawienie tego szańca jako już nie bronionego i skoncentrowanie się na kolejnej linii. Wówczas nie wykluczam szybkiego wzrostu np: do granicy 75, potem krzywa się wypłaszcza przed następną barierą psychologiczną."

Czyli powiedział tak żeby w sumie nic nie powiedzieć. :P

Fengari pisze:
częściej graj mecze

Pozostanę przy tym. Od weekendu za dwa tygodnie będę grał w rozszerzonym cyklu wakacyjnym: sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek. :faja:

PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 10:29:54 
Awatar użytkownika

otóż u mnie jest wesoło. Jak wiecie, miałem pod sam koniec stycznia operację, po której musiałem sobie na jakieś trzy miesiące już w ogóle cokolwiek odpuścić ze szczątkowej aktywności fizycznej. W efekcie, gdy w końcu się zważyłem, moja waga powiedziała już tylko Error ;) Po tygodniu albo dwóch ciężkiej pracy okazało się, że jej granica wytrzymałości, którą przekroczyłem, to 152 kg, obstawiam, że mogłem dobić do 154, co zapewne (ale pewności nie mam) było moim życiowym rekordem. Teraz pomału coś z tym robię, pozbywając się 0,5 - 1 kg na tydzień, przy czym ani się jakoś specjalnie grubo nie czuję, ani też specjalnie nie odczuwam negatywnych konsekwencji, które kiedyś dopadały mnie, gdy tylko przekroczyłem linię 120 (kiedy to było)

PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 19:16:08 
Awatar użytkownika

arasek pisze:
Niemniej ostatni pomiar to 70,25 kg.

..przecież to jest niedowaga! :wink:

PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 20:31:30 
Awatar użytkownika

arasek pisze:
Pamiętam!

O, to ja teraz też już będę! Bo zapomniałam. :wink:

Aras, ale Tobie nadwaga raczej nie grozi, wyglądasz na kogoś, kto już chyba z natury tak ma. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 424 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa UTC+1godz.