Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:50:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 21 czerwca 2018 18:48:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..tak piszo..
"Zapraszamy serdecznie na kolejny zlot fanów audycji. Tym razem spotykamy si na mikołowskim rynku z okazji... koncertu zespołu ARMIA!!!
Podejrzewam, że bedzie to nielada gratka dla fanów zespołu.
Koncert rozpocznie si około godziny 18.00. Proponuj spotakć sie pół godziny wcześniej.
Dodatkową atrakcją bedzie odbywający sie w tym dniu Rajd Śląska
."

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 22 czerwca 2018 09:33:01 

Rejestracja:
czw, 24 grudnia 2009 14:13:19
Posty: 115
Skąd: Sherwood
Armia wystapi samotnie,czy bedzie band przed?

_________________
Nic nie będzie zapomniane,nic nigdy nie będzie zapomniane...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 22 czerwca 2018 17:08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..nie wiem, ale możemy wcześniej wejść na scenę i coś zaśpiewać :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 22 czerwca 2018 18:24:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Ohoho, trzeba zdążyć na saporty :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 22 czerwca 2018 18:45:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
wuka pisze:
..tak piszo..
Koncert rozpocznie si około godziny 18.00. Proponuj spotakć sie pół godziny wcześniej."


Spotakćmy si! :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 22 czerwca 2018 20:12:57 

Rejestracja:
czw, 24 grudnia 2009 14:13:19
Posty: 115
Skąd: Sherwood
Oczywiscie jezeli manewry armijne wczesniej,to jestem gotowy w tak zacnym składzie.Pozdrawiam serdecznie Anastazja and Wuka.Serce zawzdy mocniej bije w Waszym towarzystwie...nawet gdy jestescie na koncercie-nawet daleko,lecz i tak blisko...

_________________
Nic nie będzie zapomniane,nic nigdy nie będzie zapomniane...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 czerwca 2018 17:07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
wuka pisze:
Koncert rozpocznie si około godziny 18.00.

..Uwaga! Jeśli ktoś się wybiera..
Organizator podaje ze koncert rozpoczyna się o godz. 17:30! i potrawa godzinę.
Jest to raczej sztywna godzina ponieważ muzyka na rynku towarzyszy Rajdowi Śląska i w związku z tym wszystko raczej będzie się odbywać punktualnie.
Czuwaj!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2018 09:09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
wuka pisze:
Organizator podaje ze koncert rozpoczyna się o godz. 17:30! i potrawa godzinę

..i tu się pomyliłem, bo rajd i koncert to były zupełnie inne sprawy, chociaż odbywały się w tym samym miejscu.
Czad! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2018 11:30:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..może taka minirela..
Na miejsce przyjechałem na 17:30 żeby być na czas jakby co. Rynek w Mikołowie bardzo fajny . Nieduży taki w sam raz jak na niewielkie miasto. Wypielęgnowany, lokale, parasole. W głębi scena pod dachem z napisem Letnie granie. Tu chodzi raczej o porę roku , bo letnio to na scenie i poza nią nie było. Włodarzom miasta warto także podziękować za darmową i czystą toaletę. Jak wcześniej wspomniałem byłem trochę za wcześnie, to zrobiłem sobie rundkę po rynku , podszedłem jeszcze do samochodu i zostawiłem kurtkę bo zrobiło się bardzo ciepło. Wróciłem na rynek, usiadłem na ławce w cieniu i wypatrzyłem Anastazję z mężem. Zbliżyłem się pod scenę i po chwili witałem się z Pietruszką i Kazikiem. Kazik to syn Pietruszki, jak to się mówi "skóra ściągnięta z ojca" :) Kojarzę dzieci Pietruszki ze zdjęć..tylko tutaj trzeba wziąć poprawkę na upływający czas, bo tamte dzieci to małe chłopaki, a teraz Kazik jest już chyba trochę wyższy od Pietruszki :wink:. Po chwili witamy się z Anastazją i Sławkiem.Jest git!
Zespół na scenę wchodzi punktualnie i zaczyna się koncert. Ludzie raczej odsunięci od sceny , za wyjątkiem..hmm..chyba Robin Hooda :) Czy to był Robin Hood? :) Z czasem słuchaczy robi się więcej, kolejni odważni zbliżają się do scen. Pod sceną odważni ludzie pląsają.
Zespół daje czas i rozkręca się z minuty na minutę. Są śpiewy, są pląsy, są ofiary..Jeden z pląsających mężczyzn łamie nogę. Wokalista przerywa koncert i wzywa służby medyczne. Przerwa trwa do czasu zaopatrzenia rannego. Ranny na noszach opuszcza "plac boju " , towarzyszą mu brawa publiczności..Wokalista mówi: Człowiek będzie żył! Po chwili znów zatapiamy się w drapieżne dżwięki. Tłum śpiewa, załoganci tańczą..Koncert kończy bis..
Dziękuję Wam wszystkim.
Koncert był poświęcony pamięci Roberta Brylewskiego, który odszedł do Pana.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2018 11:53:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Dziwny dziwny - dziwny dziwny świat.
Pierwsza Armia w tym roku, dużo oczekiwań - stety.
Do piątej w pracy, dojazd bez korków. Mikołów słoneczny, dość ładny rynek (w podróżach omijany przeważnie).
Małe pyfko naprzeciwko i widzę Wukę zza parasola i , więc idę się przywitać. Jest też Pietruszka z synem a la Maq. Jak szybko rosną włosy, jak prędko mija czas!
Mała w tym kontekście chwila i już Armia na scenie. Budzy, Darek, Jakub, Amade, Stasiek.
Nad sceną wielki i bolesny napis: letnie granie. Letni to może być deszcz... Witraż armijny pięknie by to zasłonił... ale i tak się cieszę, że znów się udało :)
Wchodzi Cud, potem Urkoloseum, wzruszenie mowę odbiera, nieszkodzi bo co tu mówić.
Parowóz numer 8...tu już wogóle brak słów! Zamiast Popiołów przypisanych przeze mnie Frantzowi, którego brack - inne Triodante, od którego serce pęka, niech rozpadnie się nareszcie - oni tam, my tu, ale w tym samym czasie, pod tym samym niebem, i jak widać ciśnienie pod sceną -rośnie - ktoś łamie nogę w podskokach, Tom koncert przerywa w połowie Buraków.
Scena na rynku w Mikołowie opętana czerwoną taśmą, na pogotowie czekamy z pół godziny. Tracę głowę od tego, idziemy do sklepu, S. kupuje kolę, ja przechodzę przez bramy i wynurzam się jak z kosmosu... Wynoszą biedaka na noszach spod sceny, żegnanego w glorii chwały przez Tomka. Będzie żył!
Taniec duchów chyba po przerwie, albo wcześniej, albo potem, już mi wszystko jedno bo w głowie i tak mam flojdów, bo gdybym był dobrym człowiekiem zrozumiałbym dystans między przyjaciółmi... Statek burz.
Na bis idę pod scenę, ostatnia chwila najlepsza! Cieszę się z paru koszulek armijnych dokoła, cieszę się zanim się popłaczę jak to hormonalna baba. Żegnamy się z Wuką (obok pojawili się inni pasjonaci, lecz nie mam już sił dociekać, znów się radośnie witać i boleśnie żegnać) jakby co przepraszam i dziękuję Wuce i Pietruszce za krótkie spotkanie.
Już z auta wychodzę po zimne piwo, gubię pieniądze, chcę w cztery ściany... i czego to słuchamy wieczorem? Led Zeppelin z nowego cd, perkusyjnych popisów Bonhama na chwilę przed śmiercią! :-D
Kocham Was!

Powiem jeszcze tyle: cudownie jest znów się w to zanurzyć.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 01 lipca 2018 21:57:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dzięki Wam za relację!

Złamana noga, no no...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 02 lipca 2018 00:21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Ciężka bitwa musiała być...

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 02 lipca 2018 08:44:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Bardzo fajne popołudnie i wieczór... koncert petarda, fajna atmosfera i zapach grilowanej kiełby i karczku w okolicach realizatora gdzie staliśmy... Miło spędzony czas w towarzystwie Pietruszki i Kazika... po koncercie jeszcze parę słów z Budzym, dłuższa posiadówka z Kubą i realizatorem (wybaczcie nie zapamiętałem imienia!) który zostali na nocleg w Mikołowie...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 02 lipca 2018 08:48:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
KoCie, a kiedy się włączysz w Wielkie Forumowe Omawianie/Ocenianie? Nie jesteś przecież człowiekiem nieposiadającym sprecyzowanych opinii... :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 04 lipca 2018 12:40:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Jakoś nie mam serca wystawiać samych not, a brakuje weny żeby coś sensownego pisać... ale ja już nawet w wątku piłkarskim się o MŚ nie wypowiadam :oops:

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group