Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:04:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fabryka Zgrzyt
PostWysłany: pt, 12 października 2018 20:21:17 

Rejestracja:
śr, 03 października 2018 18:12:39
Posty: 3
28 września , Ciechanów Fabryka Zgrzyt, piątek godz. 20:30
Na początek wyzwanie, żeby zdążyć na koncertów trzeba pokonać 125 kilometrów z Otwocka w dwie godziny, piątek dzień wyjazdów i przejazd przez cała Warszawę. Auto kilka razy gasło ale uff udało się. Został nawet czas na pół piwka przed startem :piwo: .
Fabryka Zgrzyt – alternatywna wyspa północnego Mazowsza :wink: . Odpowiednie miejsce, kameralnie byłem w tamtym roku na świetnym Pablopavo. Publika plus 30/40, 50-70 osób. Zaczynają na początek kawałki z Toni Cud i Urkoloseum. Nagłośnienie z naszej strony (od klawiszy Kuby) trochę piszczy ale poszła korekta i jest git. Dalej Parowóz nr 8, publiczność trochę jakby sparaliżowana i czeka na coś co się wydarzy. Ale zaczyna się Duch, na początek Pięknoręki i zaczyna się robić tłoczno pod sceną, na odchodne krzyknąłem tylko dobra lecę i zostałem do końca pod sceną. Soul Side Story, dalej Legenda Opowieść Zimowa, Gdzie ja tam będziesz Ty. Znowu powrót do Ducha Bóg jest miłością, On jest tu i Marność (chyba bo nie mam pewności przez katowanie Ducha przez ostatni miesiąc). Evergreeny Jeżeli, Niezwyciężony, Trzy bajki i zaskoczenie Miejsce pod słońcem (świetnie wyszło, moje ulubione Triodante) i Statek burz.
Na bis Buraki kapusta i sól później Taniec duchów. Chłopaki zeszli i szacun jeszcze raz wrócili i znów zagrali…. Gdzie ja tam będziesz ty. Mogli coś innego.
Ostatni raz Armię widziałem na 25 leciu… 8 lat temu. Nikogo z tamtego składu, obawy trochę były ale szybko minęły. Brzmią super, zgrana sekcja, Stasiek pewny punkt na środku sceny, Kuba z klawiszami i waltornią wyglądał na mózg zespołu, wreszcie Tom niczego nie stracił z dawnych lat. Często zachęcał Amade do większych ekspresji na garach.
Sama publika w Ciechanowie, sporo starych znajomych Andrzej Kosa, wróciły wspomnienia z wyprawy do Jarocina 91 nomen omen też na Armię i Acidów.
Generalnie nie obyło się bez strat, zakwasy zostały. W niedzielę miałem łamać maraton <3:25 wyszło o 2’ mniej ale przynajmniej się wyszalałem. Salut.
Setlista (środek nie koniecznie chronologicznie):
1. Cudek
2. Urkoloseum
3. Parowóz nr 8
4. Pięknoręki
5. Soul Side Story
6. Marność (do końca to nie wiem czy poleciała)
7. Bóg jest miłością
8. On jest tu
9. Jeżeli
10. Opowieść zimowa
11. Gdzie ja tam będziesz ty
12. Niezwyciężony
13. Trzy bajki
14. Miejsce pod słońcem
15. Statek burz
Bisy:
16. Buraki kapusta i sól
17. Taniec duchów
18. Gdzie ja tam będziesz ty (jeszcze raz, po trzecim wejściu na scene)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 13 października 2018 09:19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Gdybym wiedział o koncercie z tydzień lub dwa wcześniej... Niestety, wydarzenie na FB utworzono kilka dni przed, kiedy miałem już inne plany. :(

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 13 października 2018 11:24:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
wlodar pisze:
Nikogo z tamtego składu
:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 13 października 2018 14:01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Fajny pierwszy post :-)
Fajna setlista!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 15 października 2018 11:39:44 

Rejestracja:
śr, 03 października 2018 18:12:39
Posty: 3
Nikogo z tamtego składu

Trochę mi się wymcknęło. Taki skrót myślowy :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group