Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:58:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 28 lutego 2019 15:15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
ooo! :D

ale od wczoraj mogły już rozmięknąć...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 28 lutego 2019 16:02:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Nie wiem, oryginalnie zapakowane były, chyba 4jajeczne...
Potem śniła mi się akademia szkolna poświęcona Ewie Demarczyk. Wystąpiła grupa dziewczynek w białych bluzkach i granatowych spódniczkach. Na wokalu wysoka blondyna odwrócona tyłem. Mówili że to Anna German.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 28 lutego 2019 19:37:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
anastazja pisze:
śniły mi się świderki z zupy pomidorowej araska

:lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 01 marca 2019 18:31:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Sny podróżne.
Jechałam pociągiem nocą. Podróż trwała tak długo, że pociąg zmienił się w poczekalnię dworcową. Widziałam puste tory kolejowe i tłum ludzi, którzy stale biegali w kółko. Było duszno, nie mogłam złapać oddechu. Moja córka powiedziała
- to nic, ostatnim razem było gorzej bo strzelali.
W tym momencie pojawiła się umundurowana banda z bronią. Wypędzili nas w tą ciemność. Bałam się tak bardzo że zaczęli się śmiać i okazało się, że wycelewane w nas lufy są zwykłymi lufkami z zielem.
Nagle okazało się że jadę autokarem. Kierowca siedział przodem do podróżnych i grał na gitarze. Mimo to sprawnie i z gracją pokonywaliśmy zakręty przez ośnieżone pola. Po chwili znów znalazłam się w poczekalni, która okazała się kościołem. Tłum blokował przejście do ołtarza, więc przeciskaliśmy się razem z nieżyjącym od paru lat wujkiem, który jak sądziłam jest moją matką - bo ściskałam jej torebkę.
Była tam jeszcze piwnica - normalna rzecz w każdym śnie, a w niej wielkie kosze z czerwonymi plastrami szynki. Taki thriller.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 01 marca 2019 21:21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
Cytat:
A ja zawyłem: "Wrócimy zadowoleni do akademika?!". A drużyna ryknęła "TAK!".

:D :D mnie to motywuje!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 01 marca 2019 21:49:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Ryknęliście z wielkim zapałem :)


Anastazja - ciekawe, piwnica (a przynajmniej pomieszczenia na poziomie -1) też czasem się śni...

anastazja pisze:
Kierowca siedział przodem do podróżnych i grał na gitarze


O, taki posoborowy! :P

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 01 marca 2019 22:14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Niezła psychodela ten sen!

A piwnice... mi się jakoś nie śnią specjalnie, ciekawe w sumie czemu, bo na jawie robią na mnie duże wrażenie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 02 marca 2019 08:07:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Kolega kupił dla mnie (ja oczywiście musiałem mu zapłacić i tu pojawił się problem) za 38 tyś.zł nowego Poloneza. :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 02 marca 2019 09:28:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
wuka pisze:
..Kolega kupił dla mnie (ja oczywiście musiałem mu zapłacić i tu pojawił się problem) za 38 tyś.zł nowego Poloneza.


Już chciałem się cieszyć i gratulować (serio! zabierałem się za pisanie), gdy zobaczyłem, że to wątek o snach. Piękny sen!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 02 marca 2019 11:29:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..ja już nawet jechałem tym poldkiem :) , ale szczyże i ućciwie to jakbym miał wydać tyle kasy na auto to na poloneza raczej nie.Chociaż parę lat jeździłem truckiem i było fajnie.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 06 marca 2019 21:53:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
No wiesz.... jakby był stuningowany ładnie... :faja:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 20 marca 2019 18:29:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Nad ranem znów ten męczący sen - jestem w domu, ale jakby nie moim. Meble nie takie, poprzestawiane, wszędzie hałdy klamorów, na dywanie potłuczone szkło. Szukam i nie mogę znaleźć.Jakieś dziecko domaga się uwagi. A tymczasem wokół gromadzą się ludzie, jakaś daleka rodzina - i wiem że muszę, tylko co, kiedy i jak? Z tym duszącym uczuciem że nie dam rady obudziłam się, cholernie zmęczona i przybita nawet po dobrze przespanej nocy...
Ale już po południu taki motyw w rzeczywistości - wracałam ze szpitala jak co środę i co sobotę od miesiąca. Wcisnęłam gaz - 70, 80, 90, 100! Poezja drogi, za oknami pola zalane światłem słonecznym, w radiu Tears in Heaven Claptona, podkręcam głośniej i pędzę. Spiker mówi o rocznicy, gdy 4-letni syn muzyka wypadł przez okno z wysokości ponad 50 pięter.. a w szpitalu też na okrągło widok ludzkiego nieszczęścia.. A tu raptem czuję się szczęśliwa! byle w drodze! niech to trwa!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 27 marca 2019 22:34:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Śniło mi się, że brałem udział w jakimś programie, gdzie znane osoby ścigają się kto pierwszy dojedzie autostopem z południa Polski do Gdańska. Ja jechałem w parze z Maciejem Maleńczukiem. Za wykonanie jakiegoś zadania (bodajże za to, że dojechaliśmy pierwsi do Torunia) dostaliśmy bonus 1000 złotych, który odebraliśmy schowany w walizkę ze skrytki na dworcu gdzieś w Polsce. I tutaj cięcie - już nie jestem w tym programie, ale oglądam go w telewizji i Maciej na tle ładnego pejzażu mówi "Bardzo rozsądnie wydaliśmy te pieniądze, nie przewaliliśmy ich na głupoty, ale kupiliśmy sobie np. pizzę, red bulle". Potem znowu byłem uczestnikiem programu i jury oceniało nasz przejazd przez Polskę. Był tam któryś z braci Mroczek, który (ubrany w oczojebną niebieską bluzę i lustrzane okulary przeciwsłoneczne w stylu 'lato w Mielnie 2002") bardzo nas krytykował. Powiedziałem mu "a ty pajacu to w ogóle grałeś w jakimś poważnym filmie, że tak udajesz znawcę wszystkiego?". A on mówi 'a zobacz se, kurde, na wikipedii". Patrzę, a tam "debiutował w 1952 roku u Orsona Wellesa". I ja pomyślałem skruszony "no tak, zapomniałem, ludzie śmieją się, że to taki aktorzyna z telenowali, a grał przecież u tego Wellesa...".

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 29 marca 2019 23:58:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Świetny sen, a to:

Prazeodym pisze:
"Bardzo rozsądnie wydaliśmy te pieniądze, nie przewaliliśmy ich na głupoty, ale kupiliśmy sobie np. pizzę, red bulle".


najlepsze :lol:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 30 marca 2019 08:21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Zgadzam się. Rozsądny gość z tego Maleńczuka, dobrze że byliście razem w teamie :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group