Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:38:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 03 kwietnia 2019 21:03:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Obrazek

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 10:19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..piękne i rzadkie wydarzenie. W zasadzie informacja o koncercie została wychwycona w ostatniej chwili i bardzo się cieszę że mogłem w nim uczestniczyć. Sam koncert bardzo fajny. Może i wnętrze kościoła nie sprzyjało akustyce ale przecież nie o to chodzi. Dziękuje zespołowi za wspaniałą muzykę, Panu Bogu że mogłem w nim uczestniczyć, KoT za uścisk dłoni w kruchcie kościoła, Anastazji , Sławkowi, Petruszce i Kazikowi za chwilę rozmowy. Do zobaczenia na muzycznym szlaku! Pa! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 19:51:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
O końcercie dowiedziałam się w środę w pracy, gdzie spędzam życie całe z przerwami na nocleg i zmywanie. Od Wuki, któremu z serca dziękuję. Nie było nad czym się zastanawiać, mimo że Sosnowiec :wink: O godzinie piątej zamykam drzwi budy, o której istnieniu niewiele osób wie na tym pieprzonym zadupiu, gdzie książki są tylko fanaberią i sama nienawidzę ich widoku. Jedziemy w przeraźliwej frustracji, oboje zmordowani na amen. S. kurwuje całą drogę z naciskiem na objazdy w stronę Piekar. Milczę i patrzę przez okno, bo wiem że gdy się odezwę, to natychmiast poproszę aby wracać do domu. Nerwy w strzępach, a córeczka nasza czwarty raz w szpitalu, bo z odstawiła leczenie z powodu destrukcyjnej miłości.
Sama sobą zdziwiona mówię nagle - nic nieszkodzi że się spóźnimy, nie denerwuj się tak... I raptem dojeżdżamy na miejsce minutę przed czasem, parkując prawie w krzakach, tuż przy szczęśliwych menelach co świętują vis a vis Kościoła Niepokalanego Poczęcia, widok zaiste imponujący.
W kościele zimno. Dużo starszych pań, nie będę się czuła samotna. Siadamy na tyłach bardzo grzecznie. S.mówi nie kładź tu nóg bo tu się klęka. Od razu chcę klęknąć i zniknąć. Zespół wychodzi jak spóźniony gość,chyłkiem i bez słowa. Natychmiast grają Marność, i widzę wszystkich z daleka - Andżelika, Budzy, Maleo, Litza, Beata, Pospieszalski, cały skład. Spokojnie, już dobrze. Starsza pani obok narzeka na brzmienie które jest okropne, ale zamiast wyjść z kościoła nakręca się, bije brawo, podskakuje, w końcu zawstydza mnie śpiewając głośno refreny, szczęśliwa jak jasna cholera, skacze gdy siedzę zdołowana, jedno co mi wychodzi to łzy... muszę znów wykopać tą nową płytę nie słuchaną od miesięcy, i Dementi koniecznie.
cd.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 19:56:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:serce

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 20:24:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
O! Dementi to chyba zaraz i ja posłucham... dzięki za relecję i czekam na jeszcze...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 20:30:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Relacji będzie niewiele, same duperele. Grali samo najlepsze, przekrój płyt. Zupełnie nie wiem dlaczego, to utwory z najnowszej rozwaliły mi pancerz. Naprawdę nie wiem kiedy ostatnio popłynęły mi ostatnio takie łzy. W kościele chyba nigdy :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 23:21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
anastazja pisze:
Naprawdę nie wiem kiedy ostatnio popłynęły mi ostatnio takie łzy. W kościele chyba nigdy :)
anastazja pisze:
Natychmiast grają Marność

..mnie ten utwór normalnie naprawił.. dosłownie! :shock: Czułem się dosyć kiepsko i naraz wszystko jakby odpłynęło! Wstałbym i zacząłbym śpiewać jakbym nie miał oporów :) Bo normalnie jestem człowiekiem wstydliwym. Nawet bym zatańczył :)
Poczułem się bardzo bezpiecznie. Niesamowite.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 10 kwietnia 2019 07:44:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Koncert na ostatnią chwilę... W środę w nocy Marcin wysłał sms-a, przeczytałem w czwartek rano... no nic - trzeba jechać, bo takie okazje są rzadko... może by w takim razie pokusić się o wcześniejszą informację ? (nie sądzę, żeby zespół na ten koncert się zbierał od czwartku)... No i wyszło że przyjechaliśmy całą bandą... Koncert wyjątkowy jak zwykle... w kościele pogłos, ale dźwięki w sercu, więc niespecjalnie mi to przeszkadzało... trochę zimno, ale przynieśliśmy kocyki z auta... Dorosłym się bardzo podobało, jeżeli chodzi o dzieci to: Kuba (2) cały koncert zasłuchany w wózku, pod koniec tak się rozochocił, że zaczął krzyczeć swojego evergreena: "jadą jadą misie, chop siup tralala...", Zuza (7) koncert przespała u mnie na kolachach, żeby dobrze bawić się na bisach, Jasiek (10) nieco się nudził i wyznał, że on nie przepada za taką muzyką klasyczną (!), Kasia (12) zachwycona ! ...do dziś dzieci od czasu do czasu zapiewają: "i nie pojmowaaaał, że troszczyłem się o niegooooo"

...po koncercie Zadowoleni wróciliśmy do akademika...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 10 kwietnia 2019 20:59:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Nie pojechałbym do Sosnowca, nawet gdybym wiedział o tym koncercie... i pewnie głupio bym zrobił, bo to może by była jedyna sensowna rzecz, jaką zrobiłem w tym tygodniu... Dobrze, że Wy byliście.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group