Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:18:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 04 kwietnia 2019 06:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Przystanek Jezus w Żarach z 98 albo 99 zmieszany ze Slotem 2003, jakimś bieżącym festiwalem piwa i czymś jeszcze. Spotykałem swoich bliskich z teraz i z wtedy starając się nie wchodzić czy nimi w zadna relacje i spotkać siebie z wtedy.
Dojmujące oglądać obraz jak z Archaniołów i ludzi.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 23:14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..koniec świata.Można powiedzieć modelowy. Ogień z nieba, Ogień nadchodził z południa. Policjant zatrzymuje nasz samochód i pokazujać palcem na niebo mówi: popatrzcie co tak się robi,nie jedżcie tam.. Próbujemy gdzieś się ukryć, ale myślę sobie trochę przestraszony że to jednak już się dzieje...no tak..taki jesteś kozak a teraz to już przecież koniec Obraz ognia spadającego jakby takimi kłębami dymu był bardzo realistyczny.Pomyślałem sobie że może nie zginę.Mają przecież jacyś ludzie zostać ocaleni. No i chyba przeżyłem.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 06 kwietnia 2019 23:49:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Super sen! :D Straszny, ale super!
Ja zawsze bardzo lubiłam sny o końcu świata, nawet takie bardzo groźne, niestety dawno mi się nie śnil żaden.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 10 kwietnia 2019 15:10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Męczący sen. Urodził mi się syn, miał od razu dwa lata. Uparcie mówił do mnie "panie mecenasie". Woziłem go w jakimś wózku i starałem zabawiać, ale właściwie to przez cały sen go nienawidziłem.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 11 kwietnia 2019 08:39:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
a to ci :wink:

dzisiaj śniła mi się czarownica na miotle, leciała nad miastem bez trzymania i czytała gazetę

spanie jest fajne


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 21 kwietnia 2019 11:34:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Był 1956 rok i gadałem godzine z Władysławem Gomułką, taka luźna rozmowa o Polsce. Jestem az zdziwiony, bo jak na sen to to mega trzymało sie prawdy - i wszystkie fakty historyczne i sama osobowość Gomułki pokrywała się z tym, co czytałem w książkach i nie było żadnych odlotów.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 23 kwietnia 2019 07:17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Śniło mi się, że mieliśmy w domu niewyrośniętego jeszcze niedźwiedzia brunatnego, który miał na imię Andrzej.
Lubił spać, tarmosić się, ale też reagował na swoje imię.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 23 kwietnia 2019 07:51:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Pijany Michał Urbaniak narzekał na wszystko, Ela i Darek Malejonkowie obdarowywali go rzeźbami z Afryki a mi jakaś kobieta kazała przedstawić zaświadczenie z Urzędu Wojewódzkiego, że mogę przenosić przedmioty muzealne.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 23 kwietnia 2019 12:27:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Jechałem z kolegą samochodem i zatrzymaliśmy się na wsi. Przyjęła nas u siebie w domu, na obiad, rodzina, której nie znaliśmy. Przyjęli nas i opowiadali historie, a każda była dziwniejsza od poprzedniej (niestety, nie pamiętam już ich). A na koniec ktoś mówi "A najdziwniejsza jest nasza matka. Ona orze pole SOBĄ i śpiewa przy tym". Spojrzeliśmy przez okno, a tam kobieta jakby płynie przez ziemię na polu, tak jakby była to woda na basenie i śpiewa pieśń religijną. Kolega mówi "nie, dla mnie to już za dużo, jedziemy stąd, zwariuję tu". I pojechaliśmy. Możliwe, że ten sen wziął się stąd, że dużo Faulknera czytam ostatnio.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 30 kwietnia 2019 09:31:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
A mi najpierw się śniło, że Polska weszła w stan wojny ze Szwecją. W tv pokazywali jakieś walki ścigaczy czy innych okrętów na Bałtyku. Ale mimo że była to wojna wyglądało to jakoś niepoważnie...
A później były mistrzostwa świata w futbolu. Był mecz Stany Zjednoczone - Kanada. Było 1:1, coś około 80 minuty i nagle Amerykanin strzelił z główki, bramkarz kanadyjski zatrzymał piłkę na linii ale potem VAR pokazał, że jednak minimalnie przekroczyła. Żal mi było we śnie tych Kanadyjczyków...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 30 kwietnia 2019 15:09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Tymczasem zauważyłem u siebie jeden ze stałych motywów sennych: zawsze jak wracam z jakiejś mniejszej lub większej imprezy i idę spać, to śni mi się, że tamto spotkanie towarzyskie dalej trwa, tylko pojawiają się jakies kompletnie abstrakcyjne motywy, goście itd. Często jest to naprawdę prześmieszne :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 04 maja 2019 11:41:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Przez wątek "Ktokolwiek widział..." myślałem sobie wieczorem o kilku forumowiczach i wskutek tego przyśnił mi się Gero.

Były u niego jakieś niewielkie manewry, mieszkał na poddaszu, ale inaczej to wyglądało - był to potężny, dwupoziomowy strych, jak w jakimś lofcie. Gero pokazał mi z dumą pięknie oprawioną grubą księgę o tytule mniej więcej "Chłop polski" albo podobnie, mówiąc że jest autorem rozdziału IX. Otworzyłem ten rozdział a tam tytuł: "Ochrona kaset i dziewic gablotowych". Dziewice gablotowe jakoś mnie nie obchodziły ale spytałem o te kasety. I Gero zaprowadził mnie na górny poziom strychu, a tam miał szafę i tysiące kaset (na pewno więcej niż Crazy ma w realu). I tak oglądam, a tam wśród innych moje stare kasety na których nagrywałem swoje utwory lata temu i niekoniecznie chciałbym je publicznie odtwarzać! A obok jakieś moje zapiski, zeszyt szkolny! Chciałem jakoś to zwinąć stamtąd, ale wtedy sen się skończył.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 04 maja 2019 11:45:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
O tych Twoich snach to mógłbyś książkę napisać, serio.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 06 maja 2019 10:37:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Śniło mi się, że odwiedziałem rodziców, a oni na koniec mówią "słuchaj, jest taka sprawa: przeprowadzamy się do kościoła od jutra". Ja zdziwiony, pytam skąd ten pomysł i w odpowiedzi słyszę "a, cały blok się w sumie przeprowadza, pani z naszej klatki spod siódemki taki pomysł miała, no i wszyscy się zgodzili, że idą z nią".

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 22 maja 2019 12:23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Realistyczny sen... szedłem sobie Droga Dębińską, na terenach gdzie są ogródki działkowe był duży zakład przemysłowy. I z jasnego nieba spadła na to jakaś rakieta ziemia-powietrze. Nastąpił potworny wybuch, zaczęły latać spore odłamki szkła, desek... Byłem dobry kilometr od tego, ale czułem się niespecjalnie. Pomyślałem - wojna czy co?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Ostatnio zmieniony śr, 22 maja 2019 13:17:41 przez arasek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group