Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:47:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 914 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 20:10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 16:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Rzuff pisze:
ale zdaje się koncerty z jarocina (obydwa), remontu i kawałki z dema były dostępne na dwupłytowym "archiwum" siekiery (ponoć dostępnym na woodstocku - w rzeczywistości nigdy takowego archiwum nie widziałem...). czyli jako tako się dało dorwać


na woodstocku to była sprzedawana kaseta demo summer która na okładce miała psa i nazywała się "idzie wojna" a "wydana" została przez "punkpirat records" :D Oczywiście okładka to kserówka. A w środku min. były takie oto słowa:
"Dziś jest do przodu i chodzi o to żeby było dobrze.Mowa powinna być zwięzła.My opisujemy wojnę.Wszyscy protestują, a my ją opisujemy. Pacyfizm, oburzenie, to wszystko nie ma sensu. Trzeba być przygotowanym i nadstawić pięść gdy ktoś zaatakuje." T.Adamski'84.

I jeszcze jest napisane że wydane bez zgody Adamskiego.
Rzuff pisze:
proszę bardzo, mogłabyś udostępnić to gdzieś??


mam na kasecie część Jarocina'85 i nie mam nic wspólnego z technologią która pozwoliłaby mi to gdzieś wrzucić. A resztę o której pisałam powinnam odzyskać w najbliższym czasie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 11:39:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
ok Panowie i Panie, ponawiam pytanie co robi teraz Adamski? Swego czasu , gdy było głośno o reaktywacji Siekiery, były jakieś próby zespołu w Puławach. Jak sie teraz sprawy mają?
:roll:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 12:04:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:19:05
Posty: 249
Skąd: Zabrze
Nie wiadomo co teraz robi... Wątpię, żeby Siekiera miała jeszcze jakieś próby. Co prawda mówiło się coś gdzieś tak z rok temu o reaktywacji, ale mi się wydaje, że były to jakieś plotki powstałe w wyniku niedosłyszenia jakichś informacji, czy po prostu "gdybania" któregoś z muzyków...

_________________
Mięso i kości, serce i wątroba, wiatraki na niebie. martwica mózgowa!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 12:59:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22844
ponoć co jakiś czas temat powraca, tyle, że nic z tego nie wynika...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 13:40:36 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Woyteck pisze:
Co prawda mówiło się coś gdzieś tak z rok temu o reaktywacji, ale mi się wydaje, że były to jakieś plotki powstałe w wyniku niedosłyszenia jakichś informacji, czy po prostu "gdybania" któregoś z muzyków...


To nie byly plotki bo proby byly (tak przynajmniej mowia moje wiarygodne zrodla) :).
Adamski chcial cos tam grac
Z tego co slyszalem sprawa sie niestety( a moze na szczescie) rozmyla.
Nie znam dokladnych szczegolow i nie chce tu pisac czemu tak sie to potoczylo. Plotki latwo rozsiewac..
Adamski widywany w "Smoku" w Domu Chemika na piwku.
Marek z Pulaw na pewno cos wie wiecej :) trzyma reke na pulsie.
Ja juz bywam w P. tylko raz na jakis czas


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 grudnia 2005 16:11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 16:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
Już dostępny pierwszy z pięciu koncertów!!!
wejdźcie na www.o2.pl , tam zalogujcie się jako kierunek_atak@o2.pl hasło: siekiera1 . Wysłałem już koncert z festiwalu róbrege, spakowany w winrarze, jeśli ktoś takowego nie posiada to www.winrar.pl albo jakoś tak... jestem w trakcie przesyłania nagrań ze studio 84, następny będzie koncert w remoncie.

Atom pisze:
Adamski widywany w "Smoku" w Domu Chemika na piwku.
Marek z Pulaw na pewno cos wie wiecej trzyma reke na pulsie.
Ja juz bywam w P. tylko raz na jakis czas

I jak się ma nasz idol :wink: ? czy zapuszcza choć brodę? A co do prób - nie mam wątpliwości, musiało się kilka odbyć, ale pewnie całość w jakiś sposób "rozeszła" się. A nawet jeśli się reaktywuje, to mam wątpliwości, czy to będzie dalej ta sama siekiera, więc raczej nie ma mowy o "odgrzewaniu kotleta"...

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 grudnia 2005 12:57:58 
Dzięki Rzuff za wystawione materiały. Teraz jeszcze Groszek i Laska mogliby też się podzielić. ;)

Natomiast jeżeli chodzi o nagrania, to:

-> Archiwum
Było swego czasu dużo tego na Allegro. Boskey w jakimś wątku dał link do kolesia który to wystawiał, po 20 zł. W tej chwili jest tylko jedno:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79460166
Ale zasadniczo, jeśli ktoś nie jest maniakiem, to nie polecam. Pożyczałem to od Gepy, i są to dwie zwykłe płytki CD-R, a widoczne w opisie aukcji zdjęcia okładki to wszystko - nic więcej nie ma. :|

-> inne bootlegi
Parę bootlegów na kasetach (m.in. Warszawa '86):
http://www.bootleg.pl/lista-mc.php
Polecam też stonę (nie mam teraz podglądu na pierwsze posty w tym wątku, więc nie wiem, czy wszystkie koncerty, które ma ten koleś, były tu wymienione):
http://www.punkowearchiwum.scena.biz/
Zaś link konkretnie do kaset gdzie Siekiera jest:
http://www.punkowearchiwum.scena.biz/ka ... .php?mod=s
No i na stronie tej znalazłem właśnie coś takiego:
DZYŃ – dokument o poezji Tomka Budzyńskiego z ARMII (30 minut) #149 :shock:
Ale to chyba offtopik by już był... :P

-> video
Film 'Jestem przeciw' jest dość tanio dostępny na Merlinie:
http://www.merlin.com.pl/frontend/searc ... =O&dzial=2
Jestem w posiadaniu teledysku do 'Misiowie puszyści' oraz 'Między nami dobrze jest' z Jarocina '84. Były swego czasu tu dostępne, ale jeśli jest potrzeba, to chętnie umieszczę jeszcze raz (chyba, że Kajo nie pozwoli skorzystać ze swojego serwera, na którym dotychczas umieszczałem różne rzeczy... :P ).

-> covery
Na stronie Siekiery nie ma o tym informacji, ale Antigama, oprócz tego split CD, nagrała także utwór 'Fala', na płycie bodajże 'Intelect Made Us Blind'.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 grudnia 2005 13:01:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Bandyta pisze:
(chyba, że Kajo nie pozwoli skorzystać ze swojego serwera, na którym dotychczas umieszczałem różne rzeczy... Razz )


Nawet nie pytaj mnie o to...umieszczaj co tylko sobie życzysz :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 grudnia 2005 13:21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 16:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
nie wiem, jak to możliwe, ale jestem prawie pewien, że na www.bootleg.pl koleś miał na liście kiedyś legendarny koncert siekiery z klubu hybrydy z roku 1984, po którymto siekiera się rozpadła. Poza tym w tymże klubie podobno (jak twierdzi były trąbkarz Izraela, chyba z "nabij faję" ale nie pamiętam, jak się nazywał) do dziś zalegają zapiski videoaudiofoniczne z występu na festiwalu róbrege. Jeśli ktoś mieszkałby w okolicach, byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby pewnego dnia udał się do klubu i chociaż się o viea owe zapytał...
a na kierunek_atak@o2.pl wrzuciłem koncert z festiwalu "rock na wyspie" z 84 oraz "studio 1984", "remontu" jeszcze nie wrzuciłem, postaram się w przyszłości najbliższej to uczynić.
EDIT: ostatni koncert "starej" siekiery odbył się naturalnie w klubie "stodoła", a nie w "hybrydach". Ale nagranie koncertu jest chyba w "hybrydach" przepraszam za pomyłkę!

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 stycznia 2006 14:34:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 31 grudnia 2005 00:04:32
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Niesamowite, pierwszy dzień na forum i taki prezent. Miło sie zaczyna ten Nowy Rok. 8)

Dzięki Rzuff, dzięki Tobie dotarłem do tego, czego szukałem :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 stycznia 2006 16:13:30 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
pozwolilem sobie wyslac wszystkie maile z twojego konta na antiarmia@gmail.com z muzeum.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 stycznia 2006 16:18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
szacunek Rzuff!!!
dzięki!!!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 stycznia 2006 19:22:31 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Bandyta pisze:
Teraz jeszcze Groszek

Jeśli chodzi o to z 86 to jakaś ściema jest (źle opisane) więc jeśli o coś innego też chodzi to dajcie znać co zgrać.

Mam jeszcze siekierę - archiwum


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2006 17:03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
dlaczego mi się z tego kierunekataku nie chce nic ściągnąć? :-(
ściągam Flashgetem, i ściąga się pusty plik pt. show.php i mówi, że nie skojarzono z nim żadnej aplikacji...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2006 17:33:13 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
ja sprobowalem przed chwila i wszystko bylo ok, ale mozesz jeszcze sprobowac stad: antiarmia@gmail.com
z obydwu lokacji smiga bardzo szybko. :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 914 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group