Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:04:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 grudnia 2005 11:03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
no to może tez jakis wpis tu

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 grudnia 2005 13:35:35 
q51 pisze:
no co ty? chyba musisz nie znac bleach! bo choc uwazam in utero za bardzo dobra plyte, to rozmiem, ze moze nie popasc komus, ale debiut jest niewiele gorszy od nevermind, a czasem mam wrazenie, ze lepsiejszy nawet.

Znam i są ble.
Lubię najbardziej komercyjną płytę Nirvany, a inne wcale że nie.
A to że są lepsze wiele niż Britnej Spirs, wiosny nie czyni.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 grudnia 2005 13:23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ponownie słucham i doklejam tu:

Obrazek
Mad Season - Above (*****+)

Rzecz absolutnie wspaniała. Wpisuje ją tutaj bo grał tam Mike McCready z PJ. Równie dobrze mogłoby się znaleźć w wątku o Alice In Chains (który mam nadzieję powstanie).
Przede wszystkim powala początek. Wake Up to rzeczywiście taki rozbudzający numer. Się i słuchacza zarazem. Coś pięknego. Poza tym kilka rewelacyjnych utworów jak Long Gone Day (duet wokalny z Markiem Laneganem ze Screaming Trees) czy instrumentalne November Hotel. Jest jeszcze rasowy bluesik Artificial Red, kilka mocniejszych utworów (X-Ray Mind, Lifeless Dead, I Don't Know Anything). Jest piękna ballada River Of Deceit.
Przede wszystkim jest Layne Staley na wokalu. Jeszcze w formie, wyśpiewujący swe żale głosem pełnym bólu. I jak się śpiewa My Pain is self chosen to trudno mu nie wierzyć. Smutna czasami ale cholernie piękna płyta.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 stycznia 2006 18:23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
musze sobie to jeszcze wszytsko poczytac.....ale PJ to do mie jeden z lepszych zagranicznych zespołow....w 2000 r w dzien pierwszy spodek zaliczyłem na plycie bedac..ojojoj ...ale wspomnienia...a bilet jeszcze jest..choc byl cały potem pzremokniety po koncercire ze tzra było go szybko ratowac :wink:

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 stycznia 2006 18:20:06 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 22:40:05
Posty: 1662
Pearl Jam ma jedną taką piosenkę, która mnie stawia na nogi kiedy jest źle. Smile z płyty No Code. I dzięki im za to.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 stycznia 2006 20:10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
No Code w ogóle jest kojąca... Uspokajanie smutkiem zdystansowanym - Off he goes na przykład.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 stycznia 2006 09:12:45 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
przez dlugi czas sluchalem no code programujac wybrane tracki. wywalalem te czadowe hail hail, habit, red mosquito (nie zawsze), lukin i mankind i "sie nastrojowalem". uroczo sie slucha tej plyty w ten sposob.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 19:01:19 
Mają być akoustic koncert na VH1 o 17.3o w niedzielę bodajże.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:29:37 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
oooo, niech ktos nagra. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 kwietnia 2006 16:57:08 
Liczę na Pearli w Polszy i ze Stiw przekaże wieści gdzie i za ile. Nad wyraz duże szanse że jadę i liczę pare foremek i formaliniaków również. Np. wyżej podpisana z mężem, albo kimś na ten kształt o bujnym niku ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 kwietnia 2006 20:25:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
hmm ciekawe z czym PJ wyskoczy..dwie ostatnie płyty były ..hmm inne i konowi tak srednio przypadły :?

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 11:54:20 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
mi sie binaural (jesli konowi chodzi o dwa ostatnie premierowe albumy studyjne) akurat podobal, ale ostatni riot act juz nie bardzo, zeby nie powiedziec srednio (wciaz jeszcze nie ogwiazdkowalem pj i jeszcze troche z tym poczekam).
no i niestety kono musze cie zmartwic - pearl jam zapowiada sie w stylu poprzedniczki (z tego co czytalem, singla world wide suicide i jakichs dwoch innych kawalkow z ostatniego okresu, ktore jednak nie weszly na plyte, chyba ze zmienili tytuly). nie sadze wiec, ze nabede krazek, najpierw uzupelnie dziury w dzemie ze studia (nie mam na cd, ale znam i lubie, yield i binural).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 19:28:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
no z tych dwoch ostatnich dla kona ..tych srednich...to rzeczywiscie binaural był lepszy niz riot act...choc nigdy sie z nim nie osłuchalem tak porzadnie....

a jezeli nowa ma byc taka jak riot act to rzeczuwiscie "kju" mie zmartwiles

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 kwietnia 2006 07:56:21 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
jak kono chce posluchac nowego pearl jamu to niech wlaczy trojke wieczorem. kaczkowski mowil, ze wezmie na najblizszy mini-max sloik ze swierzym dzemem. puszczal to tej nocy, ale udalo mi sie uslyszec tylko jedna rzewliwa balladowosc (tak, nie podobala mi sie) i zapewnienie, o niedzielnym repertuarze, [/ot]bo... przespalem audycje, choc na nia czekalem, a snilo mi sie, ze... sluchalem mini-maxu :lol: i puszczalismy (bo momentami siedzialem w rezyserce i gadalem z kaczorem) queen (przed zasniecniem czytalem wywiad z the darkness) i pearl jam (bo jednak costam do mnie docieralo, wszak spalem przy wlaczonym radiu).[/ot]
dodam jeszcze, ze z jedynej zapowiedzi ktora slyszalem przytomnie wynika, ze kaczkowskiemu sie [/i]pearl jam[/i] podoba bardzo.
mnie juz okladka odstrasza.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 kwietnia 2006 08:42:36 

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2005 17:35:01
Posty: 781
World Wide Suicide i Severed Hand z Saturday Night Live.
Moim zdaniem całkiem niezłe :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 476 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group