Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:03:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 15:15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Przypominam o piątkowym koncertino w Mózgu o godz. 20:00. Kto z Was poza Budyniem, Manool i mną wybiera się na Imprezę?? Zapraszam!!! :D

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 11:52:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
dyingbride pisze:
Przypominam o piątkowym koncertino w Mozgu o godz. 20:00. Kto z Was poza Budyniem, Manool i mną wybiera się na Imprezę?? Zapraszam!!!

...jakies szczegoly???
...bo moze zamiast tluc sie z TRN do LDZ, pykne do BDG i sie rozerwe raz jeszcze???
...priwem prosze albo co???

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 16:27:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
DB czekam jutro specjalnie na Twoją równoważnikowozdaniową, fascynująco poszarpaną relację :D

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 03:49:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
......ledwo żyję................ :D :D :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 09:44:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 stycznia 2005 21:38:54
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
To bylo cos wielkiego ... juz dawno nie bylem na takim koncercie. :mrgreen: Wie ktos moze co z Beata ??? Nie gra juz z armia czy gosc byl tylko w zastepstwie ??? Jak ktos majakies zdjecia z koncertu to niech wrzucana neta ... bedzie co wspominac.

Pozdro.

Gaba gaba Hey !!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 11:06:37 
:lol:
A co do Beaty, potomstwo wychowuje (czy też rodzi? :glupek2: ) . Szukaj na forum, znajdziesz obszerniejsze info


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 11:39:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
beata wychowuje przecież małego synka, a ślepy jest nowym perkusistą armii. podobno w mózgu nie było tlenu. chyba kupię mężowi butlę z tlenem na okoliczność takich występów. kazik już ma coś takiego. :D
a w ogóle czas skończyć z takim graniem i zająć się czymś spokojnieszym. no nie wiem czy pozwolę na takie sytuacje, bardzo bym chciała się z nim spokojnie zestarzeć. :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 11:53:56 
hejże, hejże!!!
Pani Natalio, zakochał sie za późno, ale nie odbieraj go tak nam zupełnie :oops:
Poza tym w Stodole bedzie dużo powietrza ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 12:42:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 16 stycznia 2005 21:38:54
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
a co do ilosci tlenu w "mózgu" to rzeczywiscie przy dluzszym tam przebywaniu mozna bylo sie nabawic niedotlenienia mózgu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 12:48:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Widzę, że DB się jeszcze nie obudziła, bo żadnej relacji nie ma :roll: Budyniu, może Ty zrelacjonujesz swoje podróże nie tylko na Wschód za Armią?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 15:27:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
co tu pisać.... było pięknie, cofnąłem się w czasie tak ze 12 lat....Nie umiem nawet tego opisać, było niesamowicie. Setlista taka sama jak w Łodzi (tylko bez SSS i powtórki z Poza prawem). Było lepiej właśnie chyba dzięki temu gorącu, duszności, szaleństwu...
Dziękuję.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 17:07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Taak, mózg jeszcze przed właściwym koncertem był mocno niedotleniony, a w trakcie oddychanie wymagało już bardzo dużego wysiłku :-) Dlatego też w okolicach dwóch trzecich koncertu osiągnąłem stan zbliżony do tego, w jakim znalazł się Elrond. No ale przynajmniej wiem, że byłem na koncercie :-) Od wczoraj pozostaję pod niezmiennie silnym wrażeniem wykonania "Miejsca pod słońcem". Pierwszy raz słyszałem to na koncercie w wersji dłuższej niż 30 sekund... W Bydgoszczy setlista również teoretycznie powstawała tuż przed koncertem, ale dziwnym trafem wybór był identyczny, jak w Łodzi. "Poza prawem" robi na mnie na razie znacznie lepsze wrażenie niż "Strzały znikąd", z uwagi na proporcje fragmentu szybkiego i wolniejszego. Ale "Strzały" słyszałem pierwszy raz, więc jeszcze wszystko przed nimi. Koncert bez dwóch zdań rewelacyjny, znakomita rozgrzewka przed Stodołą. No i to chyba tyle, DB swoim zwyczajem opisze wszystko, co się ostatniego dnia wydarzyło, a pewnie nawet nieco więcej ;-) A ja tymczasem idę nabrać powietrza :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 18:22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Oto opowiastka. Dzisiaj krótka, bo i krotko było...

Odbior Bogusia i Budynia spod biedronkowego przystanka. Kto to widzial dyskutowac z kierowcą busika co zdążyć chciał na czas?... Przebieranki, bomb-o nie!!rki, posiłki regeneracyjne, rusza fura... zmiana pór roku na przestrzeni 14 km... Mózg – postać kluczowa Opowieści Zimowej, lecz nie wszyscy z niej korzystają... zielone karnety tytułem wstępu, Toma podróż na podbój solidnego posiłku, piwo tanie ale swoje wystac czlowieku musisz (8 min)... Manool i lodowe niespoździewanki dla imienniczki ;) (po koncercie zlały się w nieforemną bryłkę)... w Armijnej kanciapie na kanapie – wspołudział Forumowiczów w komponowaniu setlistingu („Wołanie o pomoc”? – Niedoczekanie! :/).. Gdzie sie podziała moja chusteczka?!.. Sen Budzuli usypia Pawła Klimczaka, Bombadila zreszta tez wyciąga na secesyjnej kanapce... Czas na support – Upsise Down nie powala nas na głowy... rozmowy korytarzowe w klimatach chełmińsko-toruńsko-bydziowo-wawskich... Spotkanie kolegi po polrocznej przerwie czyli „Znam Cie! Ja Ciebie tez! Ale kim jesteś???Łódź? Tesko?Nie...”... Pilnuj drzwi! – jak uszczęśliwić Pana Kmietę i czy Ślepy nadaje się do roli... Oto są! Armia – występ Szóstki z udzialem przypadkowych Bydzian...Moje wrażenia – pora odkopać Triodante, wiecej Pocałunku, Drogi i Ducha (o Antiarmii mam zapomniec? L), a do sanatorium wysłać Legendę. Uszczęśliwiły mnie w szczególnosci: Aguire, Jeżeliplusblalalalala, Nostalgia, Buraki, Miejsce pod Słoncem, Dom przy moscie, Sodoma i Gomora (nawrót sił i głosu J), Poza Prawem, na bis Misiowie Puszysci... Pozegnanie z Zespolem, przy nas SchizMaciek uspokaja nie wiadomo po co ;)... Utarczki słowne panów B i B. Czym sprowokowac? Żenującą plytą czy prostackim metalem?... Guzik-torpeda... na wideło Armia z Fugazzi (1991), My Dying Bride, Kultowy muj Wydafca; na widełkach: tez lajciki Iron Maiden, Piersi pierwsze. O 4 spać, o 8:30 wstać. Sniadanie przy Heyu i Metallicy „Ride the Lighting”... Odprowadzam Warszawę na przystanek i wracam kurować się; do czwartku czasu niewiele :)...

Cóż... Podsumowujac: Oby wiecej takich prezentów na Dzień Babci (i nie tylko ;))!

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 22:11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Foty przyslane mi przez db. Lecimy... Najpierw wątek obyczajowy...
Obrazek
Obrazek
...i już część artystyczna
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 11:12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
dyingbride pisze:
Oby wiecej takich prezentów na Dzień Babci (i nie tylko )!

OFFFF!!! :P
mialas imieniny? :D
jesli tak, to wszystkiego dobrego!

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group