Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:25:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: kurczaki Janasa
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 08:35:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
skala:
***** wybitnie
**** solidnie
*** słabo
** beznadziejnie
* katastrofa

Obrazek
Paweł Janas
*
"Nie będę się tłumaczył. Biorę pełną odpowiedzialność za drużynę" Paweł Janas 2006-05-15.(http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3347937.html)
Obrazek
Artur Boruc
****
Jeden z najlepszych naszych zawodników na turnieju. Nie dał plamy, za to prawie zremisował dla nas mez z Niemcami. Zmiana pokoleniowa Dudek-Boruc wyszła kadrze na dobre, tak jak kiedyś Matysek-Dudek...
Obrazek
Łukasz Fabiański
turysta
Obrazek
Tomasz Kuszczak
na szczęście turysta - "bohater" przedostatniego sparingu
Obrazek
Marcin Baszczyński
*
słabizna - obrońca, który nie włączał się w ogóle do akcji ofensywnych i w dodatku można go obwinić za stracone bramki... w meczu z Niemcami nie dawał radu upilnować Lahm'a i ten co jakiś czas dawał znać o sobie...
Obrazek
Bartosz Bosacki
*****
największa rewelacja wśród polskich graczy - strzelił wszystkie bramki dla naszego zespołu, na mundial pojechał w ostatniej chwili, dlatego, że Gorawski rzekomo nie ma zdrowia do gry w piłkę... statystyki pokazały, że w meczu z Kostaryką był najlepszym Polakiem w obronie i w ataku...
Obrazek
Jacek Bąk
**
nestor i kapitan naszej reprezentacji grał wyjątkowo pewnie jak na to czego się spodziewałem po zawodniku z Kataru, ale nie ustrzegł się błędów...
Obrazek
Dariusz Dudka
*
jedno z przedziwnych powołań Janasa - dał świetną zmianę w meczu z Niemcami - walnie przyczynił się do strzelonej bramki... na 1:0 dla Niemców w 91 minucie
Obrazek
Seweryn Gancarczyk
turysta - bohater ostatniego sparingu
Obrazek
Mariusz Jop
*
zagrał jeden mecz i pomógł Ekwadorowi strzelić pierwszą bramkę z autu...
Obrazek
Mariusz Lewandowski
*
wchodził z ławki, niczym się nie wyróżniał, no może wypiekami na twarzy...
Obrazek
Michał Żewłakow
**
lepszy z naszych bocznych pomocników, nawet chyba kilka razy się zapuścił na połowę przeciwnika...
Obrazek
Piotr Giza
turysta
Obrazek
Kamil Kosowski
*
na pewno nic nie pokazał, bo nie pamiętam, wchodził z ławki
Obrazek
Jacek Krzynówek
*
cień zawodnika, który strzelał bramki w lidze mistrzów i na poprzednim mundialu... niepotrzebnie tyle grał, bo już w pirwszym meczu pokazał,że jest bez formy...
Obrazek
Sebastian Mila
mega turysta
Obrazek
Arkadiusz Radomski
*
miał być asem w destrukcji, ale jak już czasem piłkę zabierał, to od razu oddawał ale przeciwnikowi...
Obrazek
Euzebiusz Smolarek
****
bardzo pracowity i zdeterminowany i mocno osamotniony w tym wszystkim jedyny zawodnik, który w meczy z Ekwadorem pokazał, że "kce i umi"
Obrazek
Radosław Sobolewski
*
wyróżnił się bezsensowną czerwoną kartką, która pociągnęła naszych na dno w meczu z Niemcami
Obrazek
Mirosław Szymkowiak
*
filar pomocy doświadczony internacjonał i lider kadry Janasa nie stworzył bodaj jednej sytuacji bramkowej, nie strzelał z daleka... spalił się jeszcze przed wejściem na boisko...
Obrazek
Paweł Brożek
***
dał dwie dobre zmiany - przynajmniej nic nie zepsuł
Obrazek
Ireneusz Jeleń
****
objawienie mistrzostw - szybki, zdecydowany, szkoda, że z przeglądem sytuacji miał kłopot - w meczu z Niemcami miał podawać zamiast strzelać...
Obrazek
Grzegorz Rasiak
****
faworyt Janasa do momentu wyjazdu na mundial... na mistrzostwach Janas się zemścił na dziennikarzach i wypuścił go na 5 minut w meczu z Kostaryką, w czasie 5 minut stworzył zagrożenie pod bramką wroga - mógł mieć asystę... miał więcej sytuacji niż Żuraw w całych mistrzostwach...
Obrazek
Maciej Żurawski
*
jeden z filarów i wodzów janasowców - zawiódł na całej linii...kompletnie niewidoczny na boisku - nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 08:45:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
ja osobiście uważam to co pokazała nasza reprezentacja za pewien rodzaj sztuki ;)

moje niedopatrzenie, rzczywiście góry są w potforum... a w ogóle to temat pasuje do potforum ze względu na potforną zawartość...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 13:00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
ja bym przede wszystkim nie dał żadnemu zawodnikowi więcej niż trzy gwiazdki... może Bosackiemu i Jeleniowi po trzy (maks). I oceniam wyżej Baszczyńskiego zdecydowanie - dla mnie był jednak wśród tych lepszych zawodników, nie gorszych.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 13:10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
no to ja się bronię... po pierwsze odsyłam do skali

moim zdaniem Boruc, Smolarek i Jeleń zagrali solidnie - dwaj pierwsi jak na swoje możliwści przystało, a Jeleń bez jakiś rewelacji.
a Bosacki zagrał wybitnie - utwierdziły mnie w tym statystyki w meczu z Kostaryką - w obronie lepiej jak Bąk, a w ataku lepiej jak Żuraw, Brożek i Jeleń razem wzięci...

Baszczu zdecydowanie nie radził sobie z Lahm'em, a to był kluczowy zawodnik NIemców, co było widać w meczu z Kostaryką... m.in. z jego dośrodkowania Podolski zmarnował setkę... no i wcale się nie udzielał w ofensywie...

pozdro...
KoT

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 13:28:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
K.T.W.S.G. pisze:
Miki, przeniesiesz...?
...mam nadzieję ,że nie popełnisz po raz DRUGI..... tego BŁĘDU..... i NIE PRZENIESIESZ !!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 13:34:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
K.T.W.S.G. pisze:
(Ocenarium) miało być z założenia miejscem do oceniania, gwiazdkowania, monografowania zespołów i wykonawców MUZYCZNYCH

...sorry ,ale pierwsze słyszę... :shock: ......wybaczcie ale ja cały czas myślałem ,że Ocenarium służy do oceniania wszystkiego..... :oops:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 14:19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 13:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Jeleń, Boruc i Smolarek... nieźli piłkarze.. ale tak jak już było powiedziane. Smnolarek osamotniony w swojej determinacji. Jeleń grał jak najlepiej a Boruc pokazał klasę ...

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 16:11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
KoT pisze:
stworzył zagrożenie pod bramką wroga



podał mu głową takoż jak nasi obrońcy robili to do Boruca żeby mógł złapać ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 16:12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Skala chyba nie jest najszczęśliwsza bo między wybitnie w solidnie jest zbyt dużo przestrzeni. Dla mnie solidnie to ***, dobrze ****, wybitnie czy też b. dobrze *****.

Bramka:
Boruc ****1/2 - przede wszystkim bardzo dobry mecz z Niemcami. Szkoda tej wpadki wczoraj, choć to bardziej wina obrońców - źle ustawiony mur - ale wczoraj podobno Boruc zagrał na własną odpowiedzialność, podobno jego żona poroniła :( .
Tym bardziej szkoda, że Janas nie dał pograć Kuszczakowi, tak by chłopak zaliczył mecz na mistrzostwach a bramkarzem, wbrew jednej wpadce, jest dobrym. A tak reszta bramkarzy (Kuszczak, Fabiański) bez oceny.

Obrona:
Baszczyński **3/4 ocenę obniża pierwszy mecz, inaczej byłoby przynajmniej spokojnie ***1/2. Tak czy inaczej nie ma na razie konkurencji na prawej stronie obrony.
Bąk ** słabo, jak na kapitana i zawodnika doświadczonego nie wspomógł drużyny wiele.
Bosacki ****1/4 przede wszystkim nie splamił się obecnością w pierwszym meczu co znacznie podnosi ocenę. No i dwie bramki. Przypadkowe ale odkrycie turnieju :|.
Jop * zagrał tylko w beznadziejnym meczu z Ekwadorem więc jak na obrońcę ocena nie może byc inna
Żewłakow ***1/2 nieźle, nawet parę razy poszedł do przodu, widać, że grał normalnie przez cały sezon. Solidnie z plusem.
Lewandowski * grał ale pozytywów tego faktu nie zauważyłem, w sumie chyba nie powienienem go klasyfikować :(
Dudka * dno, wszedł i zawalił bramkę, jak na obrońcę to katastrofa.
Gancarczyk nieklasyfikowany

Pomoc:
Krzynówek *1/4 straszliwe rozczarowanie, ta 1/4 za najpierw strzał a potem podanie przy drugiej bramce wczoraj. Poza tym nieobecny.
Szymkowiak * niedoszły lider, niestety liga turecka to chyba kres jego możliwości
Sobolewski * nie dość, że słaby to jeszcze głupi, znowu wylatuje w końcówce ważnego meczu - tak samo załatwił Wisłę z Panatinaikosem
Radomski ** jego plusem w porównaniu do porzedników jest fakt, że zupełnie na niego nie liczyłem dzięki czemu się nie rozczarowałem i brak negatywnych emocji pozwala dorzucić jedną gwiazdkę :|
Smolarek ***1/2 niby szarpał i chciał ale w sumie mało z tego wychodziło, na tle pozostałych się wyróżniał ale tak naprawdę to chyba po pierwszym meczu (za który miałby ****) chyba się nieźle zdołował kolegami i i potem było już słabiej
Kosowski, Giza i Mila nieklasyfikowani, bo jedynie Kosowski zagrał ale chyba z 10 minut więc nie ma co oceniać

Atak:
Żurawski * totalne rozczarowanie
Jaleń ****1/2 kibicuję mu od dawna, więc odkryciem dla mnie nie jest ale mile utwierdzić się w swoim zdaniu, powtórzę się ale cóż - szkoda, że dopiero teraz wyjedzie z Płocka, gdzie zmarnował ostatnie 2-3 lata, solidnie zapracował na zauważenie i dobry zagraniczny kontrakt (prawdopodobnie Auxerre)
Brożek *** wchodził i coś mieszał ale trochę krótko na pełną ocenę
Rasiak **** ofiara mediów i internetu, szkoda, że Janas nie dał mu zagrać wczoraj pełnego meczu. Wszedł na ostatnie 5 minut i mógł mieć dwie asysty!!!! Ocena na wyrost ale mi go szkoda.

Janas * - choć w zasadzie powinna byc ocena ujemna!!! Totalna kompromitacja!!!

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 17:28:51 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
marecki pisze:
Bąk ** słabo, jak na kapitana i zawodnika doświadczonego nie wspomógł drużyny wiele.

Nie zgadzam się z oceną Bąka.
Dla mnie conajmniej ta sama ocena co Żewłakowa a nawet ****.
Przecinał bardzo duzo podań, nie miał chyba poważniejszej wpadki. Doskonały mecz z Niemcami. Stoper to stoper. Ma inne zadania niż boczny obrońca, mniej ofensywne.

marecki pisze:
Rasiak ****

:shock:
Dla mnie nieklasyfikowalny.
Tak naprawde wszedł na pare minut, a szkoda.
**** zdecydowanie na wyrost, bo niby za co ?
Nie należe do jego krytyków ani entuzjastów.
Sam jestem ciekaw co by zagrał. Byłby chyba dobrą alternatywą dla Zurawia
Ktoras gazeta napisala że pokazał przez pare minut wiecej niz Żurawski he he. Nagle go gazety pokochały ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 21:14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Elrondzie, mi również zdaje się, że od zarania tej części Najdalszej Wyspy jej cel był jasno określony przez konsekwentną i dość intensywną ( :wink: ) akcję lobbingową Kacpra. Domyślam się, że nazwa niniejszego działu może być myląca ( :oops: ), ale myślę, że właśnie zabieganie o powołanie tego miejsca do życia ze wskazywaniem wątków do przeniesienia, które dotyczyły tylko muzyki, spowodowało, że dla większości osób, które chciało powstania Ocenarium, jego idea była zrozumiała :roll:
Czy uważasz, że wątek o perkusistach powinien tu zostać? [porzuciłem formę wypowiedzi moderatora celowo :wink: ]

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
K.T.W.S.G. pisze:
, żeby wydzielić wątki MUZYCZNE
...Kacper...powiedz szczerze...perkusiści to niemuzycy....!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 14:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
elrond pisze:
...Kacper...powiedz szczerze...perkusiści to niemuzycy....!


HAHAHA dobre :piwo:
fizole


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Zgadzam się z ocenami KoT-a.
Dodałbym jeszcze jedną kategorię - PAJAC MUNDIALU!
Radosław Sobolewski otrzymuje 100 gwiazdek na 6 możliwych w tej kategorii!!!! Ten człowiek swoim głupim, bezmyślnym i przede wszystkim bezsensownym faulem zasłużył sobie na tak zaszczytny tytuł!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 15:01:05 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 22:40:05
Posty: 1662
KoT pisze:
Bartosz Bosacki
*****

LECH! :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group