Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 05 maja 2024 23:17:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:28:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 06:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
Crazy pisze:
a Boskeya z KaśKą trzeba by jakoś poznać... czuję, że coś by się mogło z tego urodzić Cool




aleś zarzucił, doprawdy. :shock:

jestem zajeta już :faja:

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:32:48 
początek koncertu 5.15....zombie na scenie.....organizacja skandaliczna,nikt nie panował nad limitowaniem czasowym zespołów tam występujących,pół godzinne próby dzwiękowe,koncerty ponad półtorej godziny itd......obłęd.godzinną obsuwę to ja jestem w stanie zrozumieć ale 3 i pół???????


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:36:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
A wszelkie uwagi na temat obsuw czasowych zapewne kwitowano:

"Punk Rock? Later!"

:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 15:30:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Właśnie wstałem...
Przyjechaliśmy z kumplami jakoś około 22 i własnie instalowała się Kobranocka - co oznaczało w stosunku do pierwotnego planu obsuwę o jakieś półtorej godziny. Fajnie chłopaki zagrali, wykonali wszystkie swoje hity, a zauważyłem że "Hipisówka" wiele osób jakby cofnęła o te kilkanaście lat. Potem Dżem jak to Dżem - jednych zachwycił, innych przynudził, TSA które patrząc po rekacjach i ilości publiki wyglądało na główną gwiazdę festiwalu - swoją drogą oni jako ostatni grali po ciemku.
Variete to niezły zespół ale nie na duży otwarty festiwal i na taką godzinę (wychodzili koło czwartej). Ludzie zasypiali na karimatach, wychodzili, stali i trzęśli się z imna....
Wydawało mi się więc że Armii doczeka niewielu ale nagle zrobiła się z tego nie taka mała grupa pod sceną. Dzięki za koncert, rozbudziłem się od razu przy pierwszym numerze ("To czego nigdy nie widziałem"). Szła głównie "Legenda" oraz kilka jeszcze starszych numerów ("Aguirre", "Jeżeli", "Zostaw to"). Z ostatniej płyty "Strzały znikąd" (dedykowane tym którzy wytrwali do tej późnej? wczesnej? godziny) i "Poza prawem". Na bis na dość wyraźne życzenia publiczności mały set Siekierowy, potem jeszcze dwa numery Armijne i zeszli.
Poklaskaliśmy i ledwo żywi udaliśmy się do samochodu zaparkowanego w centrum Jarocina.
To był mój trzynasty koncert Armii więc musiał nieść ze sobą jakiegoś pecha. I niósł. Przechodząc przez park usłyszałem nagle zaintrowane "Hej szarawiara", a potem już normalnie "Dom przy moście". Przysiedliśmy na chwilę ale koledzy naprawdę byli na granicy wytrzymałości (mi też zresztą wiele nie brakowało), więc spokojnym krokiem ruszyliśmy dalej w stronę pojazdu, słysząc za sobą kolejnoe "Inaczej niż zwykle", "Złą krew" i "Oddech". Potem dźwięki już do nas nie docierał, mam nadzieję że tymże "Oddechem" skończyli.
Ufff... spaaać....
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 19:00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Aviator pisze:
zombie na scenie.....


tak mialo byc ;)


Aviator pisze:
organizacja skandaliczna


zgodnie z taktyką PeeReLowską ;)


Aviator pisze:
godzinną obsuwę to ja jestem w stanie zrozumieć ale 3 i pół???????


da miszyn komplityt. Organizatorzy dopieli swego. Szczyt absurdu osiągnięto ;)

a powaznie to strasznie Wam wspolczuje. Chcociaz z drugiej strony, zmeczony organizm przestaje odczuwac zmeczenie i dostaje dodatkowego pałera od karmienia sie owym. :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 21:38:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
naraz znaleźli się równocześnie późnym wieczorem pod naszym dachem przed wyprawą do jarocina: kuba, merry, bartekz, dzyń, erkej i kishiro. nie dałam się skusić na wyjazd, choć było blisko. okazuje się, że dobrze zrobiłam . gdy obudziłam się o 7 i elronda jeszcze nie było to pomyślałam, że jednak po koncercie poszedł spać do hotelu. przez myśl nawet mi nie przeszło, że własnie za parę minut skończy dopiero grać! koleżankę ze studiów, która to organizowała miałam ochotę udusić. :evil:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 21:56:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
ja jak wiecie nie dałem rady pojechać, ale na granym wczoraj koncercie poczułem ducha PRL'u gdy dostałem dyplom uczestnictwa z pieczątkami dwóch wojskowych. A nagłośnienie fatalne mieliśmy. Sorry za offtop...

Obrazek

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 22:12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 02:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
Czyli jak, Armia zagrała w Jarocinie 2 koncerty, czy jak?
Kluby garnizonowe Oi :D

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 22:17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
O organizacji festiwalu w Jarocinie niewiele dobrego mozna powiedzieć. Napiszę tylko jeden fajny moment, który mi zapadł w pamięć. Przebłysk. Słowa: "Światło świeć, Światło prowadź mnie". Akurat słońce zaczęło się przebijać i mi twarz oświetliło... :aniolek:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 23:54:24 
Armia o poranku :)
Do Boju, do boju, do boju
:)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 03:06:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Mój wyjazd na ten koncert rozpoczął się od dojechania z Warszawy Wschodniej do stacji Poznań Gł, gdzie punktualnie o 15:48 ujrzałem uśmiechnięte, awatarowe oblicze Bartka Z., stojącego na tle swojego czerwonego kaszelka :D. Szybkie powitanko i zaczyna się zwiedzanie Pozen, do którego zawitałem pierwszy raz w życiu :shock:. Nie sposób wymienić tu wszystkich miejsc, które widziałem, ponieważ słuchając odniosłem wrażenie, że cały Poznań jest miejscem wyjątkowym i z każdą kamienicą wiąże się jakaś historia... Jedno co wiem na pewno - miejsce nad Jeziorem Maltańskim, nad którym 10.07 odbędzie się koncert Armii, Brygady Kryzys i Kultu, jest rewelacyjne i zanosi się na to, że kto przyjedzie, ten nie pożałuje.
Kolejny punkt to przyjazd (przylot :?:) Erkeja wprost z bankowo-konferencyjnego Zakopanego ("będę za jakieś 20 minut, jadę 200 km/h..."), a następnie pizzowe, przemiłe choć króciutkie manewry u Dzynia i Morelli.

Punktualnie o 23-ciej stawiliśmy się u Elronda celem pojechania na kolejny występ Armii, który odbyć się miał przed publicznością w Jarocinie. Tak tyż się stało. Kilkanaście minut po północy stanęliśmy przed hotelikiem znajdującym się na terenie koncertu, hotelkiem który tworzył całe headquarters imprezy. Pomimo miłych twarzy (Jarek Janiszewski z Bielizny, dr-a Granata i Czarno Czarnych, który w milicyjnym przebraniu sierżanta Szmaty zajmował się konferansjerką) stwierdziliśmy, że organizacja jest zupełnie do dupy i brak tam jakiegokolwiek pomyślunku. Kiedy dojechaliśmy na miejsce kończył właśnie Dżem, co oznaczało ponad godzinne opóźnienie. Festiwal zorganizowany został pod szyldem imprezy PRL-owskiej, ale wszechobecny chaos zdecydowanie tamte koncerty przebijał. Zdecydowany brak poszanowania artystów, którzy nie mieli nawet gdzie zaczekać na "nadejście ich czasu" i kilkukodzinne opóźnienia sprawiły, że każdy miał dość wszystkiego. Opóźnienia te związane były głównie ze źle zaplanowanym czasem przeznaczonym na zainstalowanie i odinstalowanie się kapel, każdy zespół grał na sprzęcie wniesionym dopiero tuż przed własnym występem.

Tak czy inaczej, my jako forumowicze takie mniętkie nie jesteśmy, zatem skład Bartek Z., Dzyń, Erkej i ja postanowił przezimować koncert TSA i Variete w Erkejolocie zaparkowanym obok sceny. Zimowaliśmy tak do 5:15, kiedy to na scenę wyjszła Armia. Wyjszła w składzie: Budzy, Paweł, Popkorn, Dr Kmieta, Ślepy i Kuba (Bananson). Set koncertowy głównie Legendowy, doskonałe przyjęcie nielicznej już niestety publiki (z 10 tyś. sprzedanych biletów pozostało kilkaset osób Publiczności, za to tej najwierniejszej, pisanej przez duże P, której niestraszne było zimno i denna organizacja). Na wyraźne żądania tejże Publiczności występ Armii zakończyły o 7-mej rano 2 bisy (włącznie z setem Siekierowym), pomiędzy którymi Budzy zszedł ze sceny na dół do ludzi.

Muszę przyznać, że było to jedno z najbardziej niesamowitych przeżyć - Armia grająca o brzasku słońca, niczym Jimi Hendrix na Woodstock. Pomimo, że pozostał niedosyt związany z tym, że nie dane Im było zagrać dla wielu, to jednak nikt z pozostałych nie pożałował czasu przeznaczonego na wysłuchanie AntiArmii.

Po koncercie był czas na krótkie refleksje Elronda nad dawnymi Jarocinami (np. na temat ustawienia sceny w 1984 roku :lol:). A potem już szybki powrót do Poznania, jeszcze szybsza kima w hoteliku przed długim powrotem nach Warsaw. I ja tam byłem :wink: i antybiotyk brałem :cry:...


Ostatnio zmieniony pn, 06 czerwca 2005 13:01:06 przez Kishiro, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 07:23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 06:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
wow...swietnie to opisałeś. koncert musiał być super, a Publiczność w sumie nie jest najważniejsza, a muzycy, bo jak by tych zabrakło, to by cianko było. ale wspaniale opisałeś ten brzask. musiało to być wspaniałe. mi sie marzy taka imprezka, mam nadzieje ze jak bede pełnoletnia, bede mogła brac w czyms takim udział :) daj Boże.:)

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 08:07:59 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Zdjęcia z Jarocina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 08:17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ael czy ktoś mi odpowie czy zagrali coś jeszcze po "Oddechu"??? Proszę, powiedzcie że nie...
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 10:23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..nie......bo Popkorn zasnął na scenie..........a dla tych co dotrwali najwyższy szacunek !!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group